5 systemów płatności z natychmiastową wypłatą u polskich bukmacherów

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

Wszyscy główni bukmacherzy w Polsce mają kilka metod wypłat za zakłady. Aby dokonać natychmiastowej wypłaty zakładu, polscy gracze powinni wiedzieć, jakie metody płatności są dla nich dostępne. W tym artykule znajdziesz informacje o pięciu najbardziej popularnych opcjach do wypłat.

 

PayPal

Paypal to jedna z najprostszych metod wypłat na zakłady dostępnych dla graczy. Paypal jest wydajny i natychmiast przetworzy wypłatę u bukmachera. Paypal jest również bezpieczną i zaufaną metodą i jest używany przez prawie wszystkie strony bukmacherskie w Polsce. Aby skorzystać z tej metody wypłaty na zakłady online, obstawiający będą musieli zarejestrować konto i przechowywać lub przelać środki na swoje konto.

Użytkownicy PayPal mogą również połączyć kartę kredytową z kontem, aby PayPal mógł dokonywać automatycznych wypłat, gdy jest używany jako metoda wpłaty na platformie bukmacherskiej. Gwarantuje to, że poufne informacje o karcie kredytowej są udostępniane tylko jednej witrynie podczas dokonywania płatności online. Możesz użyć swojego codziennego konta PayPal, którego używasz do wszystkich transakcji internetowych, lub możesz otworzyć całkowicie oddzielne konto z wykorzystaniem innej karty kredytowej. Pomoże ci to również regulować ilość wydawanych pieniędzy i łatwiej śledzić swoje wygrane.

Karty kredytowe

Większość graczy używa w witrynach bukmacherski do wypłat kart kredytowych. Są łatwe w użyciu i ogólnie bezpieczne oraz niezawodne. Jedną z rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, kiedy wypłacasz pieniądze na kartę kredytową, jest to, że możesz wypłacić pieniądze tylko na karty, które były wcześniej używane do wpłat. Warto również wcześniej wiedzieć, że nie wszyscy bukmacherzy online obsługują wypłaty na kartę MasterCard, pomimo możliwości dokonania wpłaty za pomocą tej metody płatności. Jeśli więc planujesz dokonać wpłaty za pomocą karty MasterCard, upewnij się, że możesz jej użyć do wypłat lub przygotować alternatywę.

Neteller

Neteller to system płatności z Kanady, który powstał w 1999 roku. Neteller umożliwia natychmiastowe wypłaty podczas korzystania z konta bukmachera, co oznacza brak opóźnień i marnowania czasu. Dzięki tej nowej metodzie bezpiecznych transakcji nigdy nie doświadczysz przedłużonego czasu oczekiwania. Wypłata wygranych zajmuje do pięciu dni roboczych.

Wypłacanie pieniędzy za pośrednictwem Neteller to proste zadanie. Jednak każdy gracz będzie zaniepokojony tym, czy bezpieczne są jego pieniądze. Neteller to popularna metoda płatności, która oferuje niezawodne usługi. Usługodawca zapewnia, że ​​wszystkie informacje finansowe klientów są bezpieczne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto zapewniają, że wszystkie środki bezpiecznie przemieszczają się między portfelem zakładów, a kontem klienta.

Neteller poważnie traktuje bezpieczeństwo, więc masz zapewniony wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszystkie dane są zabezpieczone technologią szyfrowania klasy wojskowej. Bezpieczeństwo jest wtedy dopełniane faktem, że musisz powiązać swoje konto z inną kartą, taką jak Visa lub MasterCard, które zazwyczaj są weryfikowane przez programy SecureCode.

Skrill

Skrill to kolejna metoda wypłat za zakłady w portfelu elektronicznym. Jest szeroko stosowany w Europie. Skrill jest nastawiony na graczy i zapewnia program VIP dla stałych klientów. Zaletą płatności Skrill, jest to, że są one znacznie bezpieczniejsze niż korzystanie z konta bankowego, zwłaszcza gdy obstawiasz online. Twoje poufne i wrażliwe informacje pieniężne są udostępniane tylko Skrill, a nie samej stronie internetowej. Aby zapewnić bezpieczeństwo danych finansowych, zdecydowanie zalecamy korzystanie z bezpiecznego adresu e-mail, który nie jest nikomu udostępniany. Zmieniaj hasło po pewnym czasie, aby zadbać o bezpieczeństwo.

Metody szyfrowania stosowane przez Skrill w celu zapewnienia, że Twoje dane nie zostaną w żaden sposób naruszone, są na najwyższym poziomie. Oznacza to, że masz spokój, wiedząc, że Twoje dane finansowe są w bezpiecznych rękach. Jeśli chcesz wypłacić pieniądze ze swojego konta Skrill, pobierana jest stała opłata w wysokości 5,50 EUR. Skrill jest dość szybki i wydajny pod względem wypłacania pieniędzy. Pieniądze otrzymasz tego samego dnia w ciągu kilku godzin. W niektórych przypadkach proces może potrwać do 3-5 dni roboczych.

ecoPayz

EcoPayz to szybka, wydajna i bezpieczna metoda wypłat za zakłady. EcoPayz to eportfel, który pozwala szybko i skutecznie wypłacić pieniądze ze swojego konta online w serwisach bukmacherskich. System płatności działa od 2000 roku. Serwis umożliwia otwarcie 10 różnych rachunków walutowych i wybór spośród 45 różnych walut. Liczba krajów i regionów, w których klienci mogą korzystać z platformy ecoPayz do dokonywania płatności i wpłacania środków, w tym u bukmacherów online, wynosi 202.

W przypadku wypłaty środków procedura jest dosyć łatwa. Wybierz „wypłać środki” na swoim profilu, wpisz kwotę pieniędzy i wybierz “ecoPayz”. Dokończ wypłatę, klikając „potwierdź”. EcoPayz oferuje wybór poziomów konta, które oferują wyższe limity wypłat i inne korzyści, z których program VIP zapewnia najwięcej korzyści.

Polski bukmacher z natychmiastowymi wypłatami

Jeżeli szukasz bukmachera, gdzie oferowane są różne metody wpłat i wypłat, to GGBet jest dokładnie tą platformą, której potrzebujesz. GG Bet Polska to legalna platforma do obstawiania zakładów, która będzie bezpiecznym miejscem dla dokonywania wpłat i wypłat. Żeby wypłacić swoje wygrane ze swojego konta osobistego na stronie internetowej, wystarczy tylko zalogować się do swojego konta, przejść do zakładki „wypłaty”, wybrać preferowaną metodę z dostępnych i wpisać kwotę wygranych, którą chcesz wypłacić. Transakcje są przetwarzane tak szybko, jak to jest możliwe. Czasami może potrwać to od 24 godzin do kilku roboczych dni.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ