contact
contact

7 powodów, dla których powinieneś obstawiać online

Ostatnio aktualizowane: 18.05.24

 

Nie każdy jest przekonany do tego, aby obstawiać zakłady przez Internet. Dotyczy to w szczególności osób, które od lat robiły to w punktach stacjonarnych i teraz trudno im się przyzwyczaić. Są też i tacy użytkownicy, którym wydaje się, że dobre typowanie wymaga ogromnego doświadczenia, a jego zdobycie pochłania bardzo dużo czasu. Warto jednak przekonać się do tego, że obstawianie online ma sporo zalet.

 

Brak konieczności wychodzenia z domu

Bukmacher online ma tę przewagę nad punktami stacjonarnymi, że daje możliwość zawierania zakładów bez wychodzenia z domu. Nie trzeba tracić czasu na dojazd lub dojście do jakiegoś miejsca. Nie ogranicza nas też czas. Punkty stacjonarne działają w określonych godzinach. Wbrew pozorom nie ma ich też bardzo dużo. Osoby, które mieszkają w małych miejscowościach, mogą nie mieć blisko żadnego punktu oferującego zawieranie zakładów wzajemnych. Ogromnym atutem zakładów online jest to, że aby zakupić kupon, potrzebny jest tylko dostęp do Internetu. Można to zrobić z poziomu komputera, tabletu czy telefonu.

Dostęp do oferty różnych bukmacherów

Za wybraniem obstawiania online przemawia też to, że gracze mają swobodny dostęp do oferty różnych bukmacherów. Mogą wybierać spośród całkiem sporej listy. Aby zacząć grać u danego operatora, trzeba tylko założyć konto. Zazwyczaj zajmuje to tylko kilka minut. Wystarczy uzupełnić gotowy formularz, a później przesłać stosowne dokumenty celem potwierdzenia swojej tożsamości. Większość bukmacherów online daje możliwość szybkiej rejestracji, na mocy której tworzone jest konto tymczasowe. Wprawdzie ma ono jakieś ograniczenia, ale mimo wszystko pozwala brać udział w grze.

 

Możliwość lepszej analizy sytuacji

Osoby, które zawierają zakłady online przyznają, że mają więcej czasu na analizę, a tym samym mogą rozsądniej grać. Użytkownicy korzystający z ofert bukmacherów online mogą bez trudu znaleźć informacje na temat oferty konkretnego operatora, sprawdzić aktualne promocje, a nawet nawiązać kontakt z innymi osobami, które możliwe, że chętnie podzielą się swoim doświadczeniem.

 

Dostęp do różnych promocji

Wszyscy bukmacherzy zgodnie przyznają, że kody promocyjne mają ogromną moc, bo przyciągają nowych użytkowników i pozwalają utrzymać przy sobie tych, którzy już od lat korzystają z ich oferty. Możliwość szybkiego wyszukiwania atrakcyjnych bonusów to kolejny punkt przemawiający za obstawianiem wyników przez Internet. Osoba, która chce postawić zakład, może sprawdzić, w którym miejscu zrobi to najtaniej lub gdzie ma szansę na zwiększenie swojej wygranej.

Co więcej, użytkownik może korzystać z ofert różnych bukmacherów naprzemiennie. Nie musi chodzić od jednego punktu stacjonarnego do drugiego. Wystarczy, że w przeglądarce uruchomi kilka kart i zaloguje się na różnych stronach. To daje większą wolność i lepsze możliwości. W danym czasie można wykorzystać np. jakiś nowy kod promocyjny, który pojawił się w ofercie jednego bukmachera, a jednocześnie skorzystać z bonusu u innego operatora.

Doceniają to bardzo osoby, które są na początku swojej drogi i nie mają jeszcze wybranego ulubionego bukmachera. Na każdej oficjalnej stronie internetowej operatora można znaleźć aktualną ofertę promocyjną. Najczęściej jest ona przedstawiona na jednej z głównych zakładek. Dla przykładu, bonusy STS (https://www.sts.pl/pl/bonusy/#/) dostępne są w widocznym miejscu na stronie głównej, podobnie wygląda to w serwisie Betfan (https://betfan.pl/promocja) i na innych stronach. Każda promocja jest szczegółowo opisana, a gracz ma swobodny dostęp do stworzonego wcześniej regulaminu.

 

Aplikacje mobilne

Wiele osób docenia też możliwość korzystania z aplikacji mobilnych stworzonych specjalnie dla konkretnego bukmachera. U większości operatorów aplikacje są dostępne zarówno na telefony z systemem Android, jak i iOS. Programy te są tworzone w taki sposób, aby użytkownik miał łatwy dostęp do wszystkich ważnych informacji i mógł swobodnie zawierać zakłady właśnie przez telefon. Korzystanie z przeglądarki internetowej na smartfonie nie zawsze jest komfortowe, dlatego też tego typu aplikacje bardzo dobrze się sprawdzają.

Szybkie płatności

Niektórzy obawiają się tego, jak będą wyglądać kwestie wypłat i płatności w przypadku zawierania zakładów online. Nie trzeba się jednak o to martwić, bo legalnie działający w Polsce operatorzy starają się o to, aby wszystko działało, jak powinno. Zazwyczaj wpłaty na konto i wypłaty są realizowane szybko, czasami nawet w kilka minut i nie ponosi się z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Niekiedy pojawiają się limity związane z tym, jak dużą kwotę można jednorazowo wpłacić lub wypłacić. Wszystkie szczegóły na ten temat można znaleźć na stronie internetowej danego operatora.

 

Sporo darmowych źródeł informacji

Bukmacherzy online cieszą się też sporą popularnością dlatego, że w Internecie jest dużo darmowych artykułów, z których można dowiedzieć się, jak grać. Nawet osoba bez żadnego doświadczenia jest w stanie przyswoić wiedzę i zacząć zawierać zakłady. Rynek bukmacherski jest otwarty niemal na każdego. Jednym ograniczeniem jest wiek. Użytkownicy takich serwisów muszą mieć ukończone 18 lat.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ