contact
contact

Drużyny e-sportowe, które grają w Brawl Stars

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Brawls Stars to gra, w której dwie drużyny składające się z trzech osób muszą toczyć walkę w otoczeniu pełnym przeszkód, a ich celem jest danie nauczki drugiemu zespołowi. Sterowanie postacią w tej grze jest stosunkowo łatwe, ponieważ możesz zrobić to jednym palcem. Wystarczy dotknąć i przesunąć palcem po ekranie, aby poruszać swoją postacią i atakować. W ten sposób można także uwolnić swoje specjalne zdolności, które są niezbędne, jeżeli chcesz mieć szanse na zwycięstwo.

 

W Brawl Stars można znaleźć różne tryby gry. Każdy z nich ma inny cel i wymaga wykonania innej misji. Natomiast jedno pozostaje niezmienne — najlepsi wygrywają. Brawl Stars to niesamowity tytuł na urządzenia mobilne, który został wyprodukowany przez dewelopera Supercell w 2017 roku. Gra jest doskonale zaprojektowana, w związku z czym przyciąga oczy szerszej publiczności, która lubi oglądać swoje ulubione zespoły. Czy wiesz jakie teamy w Brawl Stars są najlepsze? Jeżeli nie, to czytaj dalej ten artykuł.

Brawl Stars to dość dynamiczna gra, w której trzeba myśleć, jeżeli chce się osiągać najwyższe cele. Gra jest dostępna tylko i wyłącznie na urządzeniach mobilnych, więc jest to nowość w świecie gamingu. Rozgrywkę można porównać do hazardu online, który również może być uprawiany za pomocą urządzenia mobilnego. 

W Polsce branża ta kwitnie już od kilku lat. Gdy mowa o najlepszych kasynach, na pierwszy plan wysuwa się operator Vulkan Vegas. Jest to marka, która zdobyła serca fanów, oferując najwyższej jakości usługi. Wykorzystując vulkan vegas bonus bez depozytu, możemy rozpocząć grę na lepszych warunkach, które sprawiają, że wygrana jest na wyciągnięcie ręki.

Mamy nadzieję, że informacje zaprezentowane w tym artykule stanowią krótką charakterystykę najlepszych drużyn, które aktualnie grają w Brawl Stars.

 

PSG Esports

PSG Esports rozpoczęło swoje zmagania w grze mobilnej Brawl Stars w lutym 2019 roku, z drużyną założoną przez tureckiego gracza Murata „SunBentleya” Cana oraz francuskich gamerów Maxime’a „TwistiTwika” Alica i Anthony’ego „Tony’ego M” Cagny’ego. W tym samym miesiącu PSG zakontraktowało Theodore’a „Trapa” Bayoux jako trenera i YouTubera drużyny. We wrześniu 2019 zespół sięgnął po swój pierwszy tytuł mistrza na turnieju ECN Brawl Stars Summer.

Duński gracz „Yde” i austriacki weteran „SkYRiiKZz” dołączyli do „SunBentleya” i „TwistiTwika” krótko po zwycięstwie, podczas gdy Cagny opuścił, zanim PSG zagrało w światowych finałach Brawl Stars. Drużyna została wyeliminowana w ćwierćfinale przez japoński team Animal Champaru. W styczniu 2020 roku klub ogłosił rozwiązanie kontraktu ze wszystkimi zawodnikami i trenerem a w ich miejsce weszli gracze: Nicholas „CoupdeAce” Wilson Ng, Kogure „Relyh” Yo, Jerome „Response” Kuek i Charleston „Scythe” Yeo jako zmiennik.

Nowy skład zdobył tytuł Mistrza Świata Brawl Stars 2020 w listopadzie 2020 roku. Drużyna zdominowała światowe finały i zgarnęła 200 tysięcy dolarów. PSG Esports wygrało wszystkie swoje rywalizacje i zostało mistrzami. Pokonali zarówno Nova Esports, jak i SK Gaming wynikiem 3:0, odpowiednio w ćwierćfinale i półfinale. Finał przeciwko INTZ również był jednostronny. PSG zapewniło sobie zwycięstwa w trybach Gem Grab, Brawl Ball i Siege, dzięki czemu wygrało 3:0 i zdobyło tytuł mistrza świata.

 

SK Gaming

Gracze, którzy w przeszłości ze sobą rywalizowali, połączyli swoje siły w 2021 roku jako SK Gaming, a teraz są jednym z najmocniejszych zespołów w grze Brawl Stars. Zapytany o ich cele, „SkyRiiKzZ” zaznaczył, że chce mieć pewność co do tego, że widzowie będą mieli dobrą zabawę, oglądając poczynania nowo utworzonego zespołu, dlatego w każdym meczu możemy liczyć na niesamowite występy. „Symantec”, który zawsze jest liderem, jeżeli chodzi o pozytywne nastawienie, chce widzieć zdrową społeczność graczy i odrzuca toksyczne osobowości, a „Jeton” to barwna postać, która jest w drużynie, żeby po prostu dawać zwycięstwa. Nawet trener „PGuijarro” chce, aby jego fani wiedzieli, że zrobi wszystko, aby koledzy z drużyny zagrali jak najlepsze spotkanie. SK Gaming udowadnia, że mimo nowego składu, można być konkurencyjnym i pokazywać ducha drużyny. Ostatnio SK Gaming wygrało wrześniowe Finały Miesiąca i jako pierwsza drużyna w regionie EMEA zakwalifikowało się do Finałów Światowych.

AC Milan Qlash

Składający się topowych zawodników zespołów posiada wystarczający potencjał, aby walczyć o największe trofea w Brawl Stars. Na EMEA March Grand Final zespół eliminował wszystkie drużyny, które stanęły naprzeciwko do momentu, aż AC Milan nie zmierzył się z SK Gaming. „iKaoss” jest ich najlepszym graczem, który wielokrotnie pokazywał, że potrafi zmieniać oblicze rywalizacji. Z kolei „Mr LeNain” jest znany z wykorzystywania umiejętności swojego Brawlera, Mortisa. „GuilleVGX” gra zawodowo w Brawl Stars od 2019 roku i zdobył już spore doświadczenie. W czerwcu „Yoshi”, który wcześniej był wolnym agentem, dołączył do zespołu, aby uzupełnić zwycięski skład. Zespół niedawno zakwalifikował się do Światowych Finałów i bardzo możliwe, że zdobędzie główną nagrodę.

 

NAVI

Drużyna przed przejęciem przez NAVI była znana jako ZeroZone. Drużyna jest pewna swojej gry i często pokazuje tych samych Brawlerów podczas rywalizacji. Zespół już podczas BSC 2021 udowodnił, że to dominatorzy w regionie EECA. Ich silny skład składa się z „MMA”, „Jasona” i „Cube’a”. Jest to rosyjskie trio, znane z tego, że potrafi wracać do spotkania pomimo niekorzystnego wyniku. Świadczy to o ich silnej psychice, która jest nie do złamania przez przeciwników. Wykorzystując swoje niesamowite strategie i mocne strony NAVI ostatnio zajęło pierwsze miejsce we wrześniowych finałach oraz znajduje się na pierwszym miejscu w regionie, a teraz zmierza na światowe finały BSC 2021.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ