contact
contact

GG Bet bonus bez depozytu: jak najlepiej wykorzystać darmowe środki na zakłady bukmacherskie?

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Jeśli ujrzałeś gdzieś informację o tym, że w GG Bet bonus bez depozytu jest oferowany, to być może zacząłeś się zastanawiać nad tym bliżej. A ściślej rzecz biorąc, to na czym on polega i czy w ogóle można dostać darmowe środki na gry kasynowe lub zakłady bukmacherskie. Otóż odpowiedź jest prosta — tak, można! Typowe opcje to darmowe spiny, darmowe zakłady lub bonusy bez depozytu. Dziś omówimy sobie ten temat nieco szerzej!

 

Co to jest darmowy zakład?

Tak zwany „freebet” przy rejestracji to bonus w postaci darmowego zakładu zapewniany przez bukmachera. Użytkownicy nic nie ryzykują, obstawiając wydarzenia sportowe na podstawie darmowego zakładu, ponieważ jeśli wygrają, mogą zarobić netto i wypłacić pieniądze lub kontynuować grę. Taką samą zasadę mają darmowe spiny i pieniądze oferowane przez kasyna.

 

Na czym polegają zakłady sportowe?

Jeśli Twoim celem podczas zawierania zakładów sportowych online jest dobra zabawa, powinieneś zastanowić się tylko, czy poświęcasz czas i pieniądze na to, czego chcesz. Jeśli jednak chcesz zarabiać na zakładach sportowych online, potrzebujesz czegoś więcej, zwłaszcza w tej sytuacji, gdy kursy oferowane przez bukmacherów w naszym kraju są niskie. Dlatego też na początek wykorzystaj optymalnie darmowe środki otrzymane od GGBet na zakłady bukmacherskie i dowiedz się, jak to najlepiej zrobić!

Dyscyplina i kontrola emocjonalna są decydującymi aspektami. Bo przecież ile razy obstawiający, podekscytowani wygraną, zlecają kolejne bezsensowne zakłady lub próbują szybko odzyskać to, co stracili, i jeszcze bardziej potęgować swoje straty? 

Dlatego zakłady, których nie stawiasz, są ważniejsze niż te, które stawiasz. Jeśli chcesz konsekwentnie wygrywać, koniecznie musisz maksymalnie ograniczyć przegrywane zakłady sportowe. Nie ma magicznych formuł ani magicznych różdżek, dzięki którym trafisz i wygrasz, ale jeśli zastosujesz się do kilku wskazówek, możesz zwiększyć szanse na sukces w zakładach sportowych online.

• Nie obstawiaj sportów, których nie znasz. Jeśli chcesz zarabiać na zakładach sportowych, to znajomość tematu jest warunkiem koniecznym, choć niewystarczającym. Chodzi o znajomość dyscyplin sportowych, drużyn i zawodników, na których obstawiasz. Jeśli strzelasz w ciemno, pewne jest, że szybko stracisz swoje saldo.

• Odrób swoją pracę domową. Oprócz znajomości sportów, na które obstawiasz, ważne jest, abyś poświęcił trochę czasu na przeglądanie statystyk, rankingów, formacji drużyn i kondycji fizycznej zawodników oraz kar. Choćby po to, by dojść do wniosku, że to, co wydawało się być dobrym zakładem, okazuje się nim nie być, ponieważ wiąże się z ryzykiem (stopień niepewności), które nie rekompensuje oferowanego kursu. 

• Ustaw limity zakładów. Aby nie stresować się podczas grania, co zwykle prowadzi do złych decyzji, ustal maksymalną kwotę, jaką jesteś skłonny zaryzykować i nigdy nie wykorzystuj pieniędzy, których Ci brakuje. Przed postawieniem większych sum eksperymentuj z bardzo małymi kwotami przez kilka miesięcy. Pozwoli ci to zobaczyć, jak działają zakłady, zdobyć doświadczenie i ocenić, czy masz profil do obstawiania i czy udaje ci się regularnie wygrywać. Jeśli odpowiedź jest pozytywna, możesz stopniowo zwiększać kwoty. Jeśli jest negatywny, nie traktuj zakładów jako sposobu na zarabianie pieniędzy.

• Powoli pokonuj dystans między początkującym, a doświadczonym graczem. Bardzo częstym błędem jest chęć szybkiego zarobienia dużej ilości pieniędzy. Może się to zdarzać sporadycznie, ale regularnie jest to prawie niemożliwe.  Chęć szybkiej wygranej rodzi scenariusz stawiania zbyt wielu zakładów i częstszego przegrywania. Nie stawiaj zbyt wielu jednocześnie, a najlepiej unikaj zakładów wielokrotnych (obejmujących kilka gier w jednym zakładzie), które pomimo podwyższenia ostatecznego kursu znacznie zwiększają ryzyko przegranej.  Jednym z sekretów sukcesu jest obstawianie mniejszej liczby zakładów, ponieważ bardziej ostrożny wybór minimalizuje liczbę przegranych zakładów, co, jak już wspomnieliśmy, jest istotnym czynnikiem.

• Nie goń za stratami w celu ich odrobienia. Kiedy przegrasz zakład, najlepiej nie stawiać kolejnych przez jakiś czas. Chęć powrotu do poprzedniego stanu salda szybko odbiera osąd i prowadzi do wielu błędnych zakładów.

• Stawiaj jednorazowo maksymalnie 5% swojego salda. Bardzo ważne jest, aby nigdy nie ulegać pokusie obstawiania kwot, które są zbyt wysokie w porównaniu do kwoty, którą masz na koncie. Jeśli przegrasz zakład, w którym zaryzykowałeś dużą część swojego salda, powrót do punktu wyjścia zajmie ci dużo więcej czasu. Będąc w stanie poczucia klęski ludzie są bardziej skłonni do podejmowania złych decyzji.

• Obserwuj przebieg gry. W niektórych grach możliwe jest obstawianie w trakcie ich występu, co może być przydatne, aby skorzystać z wyższych kursów. Weźmy przykład: jeśli w meczu piłki nożnej drużyna A gra u siebie, jest faworytem, ​​a po 30 minutach nadal remis wynosi zero, to kurs oferowany w tym czasie przez bukmachera na zwycięstwo drużyny A jest z pewnością wyższy niż na początku gry. Dlatego bardziej korzystne może być postawienie zakładu tylko w trakcie gry.

• Nie bądź uparty, jeśli ciągle przegrywasz, najlepiej poświęcić się innej aktywności. Najgorsze, co może się zdarzyć, to trwać w błędzie i próbować dalej, nawet jeśli rzeczywistość pokazuje, że nie masz odpowiednich predyspozycji do obstawiania. Jeśli będziesz kontynuować, najprawdopodobniej nadal będziesz przegrywać.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ