contact
contact

Jak poradzić sobie z nadmiernym poceniem?

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Masz problemy z nadmiernym poceniem i przykrym zapachem? Wystarczy aktywność fizyczna, stres bądź jakiekolwiek codzienne czynności, by pod Twoimi pachami pojawiły się nieprzyjemne mokre plamy? Jeśli tak, to sprawdź jak temu zaradzić i odzyskać pewność siebie w każdej sytuacji.

Przyczyn nadpotliwości może być wiele. Począwszy od tych wynikających z aktywności fizycznej, poprzez czynniki emocjonalne takie jak stres, a skończywszy na problemach zdrowotnych i skutkach ubocznych przyjmowanych leków. Choć są one różne, to wszystkie z nich prowadzą do tych samych niedogodności — mokrej plamy pod pachami i nieprzyjemnego zapachu. Co zrobić, by raz na zawsze uporać się z tym problemem?  Sięgnij po antyperspirant gwarantujący 100% ochrony przed poceniem. 

 

Skuteczne rozwiązanie na pocenie 

Wiele drogeryjnych antyperspirantów nie zatrzymuje pocenia, a jedynie redukuje jego ilość oraz przykrywa woń potu kompozycją zapachową. Nie zmienia to faktu, że dalej pod pachą pojawia się mokra plama, a po kilku godzinach może do niej dołączyć wstydliwy zapach. Co więcej, w przypadku problemu nadmiernego pocenia, takie antyperspiranty to zdecydowanie za mało, by czuć się komfortowo w każdej sytuacji.  Właśnie wtedy warto sięgnąć po Perspirex, czyli dawny Etiaxil po rebrandingu. To antyperspirant roll-on, którego nie musisz stosować codziennie, wystarczy, że zrobisz to raz na 3-5 dni, by osiągnąć pożądany efekt.

 

Perspirex – różne wersje, na różne potrzeby

Antyperspirant Perspirex (dawniej Etiaxil) znajdziesz na https://perspirex.com.pl/ w kilku wersjach: dla osób ze średnią potliwością (comfort), z wyższą potliwością (original), a także ze stałą i uporczywą potliwością (strong). Do wyboru masz:

• Perspirex Comfort to wersja dla osób o skórze normalnej i wrażliwej. Nie zawiera alkoholu i zapewnia specjalną ochronę przed podrażnieniem. Stosuj go co 2-3 dla utrzymania efektu. 

• Perspirex Original nadaje się dla każdego, kto zmaga się ze średnią bądź zwiększoną potliwością. Tak samo jak Perspirex comfort zawiera innowacyjną formułę redukującą podrażnienia. Używaj go co 3-5 dni, by cieszyć się suchą skórą pod pachami. 

• Perspirex Strong to formuła o najwyższej skuteczności, która idealnie sprawdzi się w przypadku uciążliwej potliwości. Perspirex w wersji strong jest stworzony dla osób z normalną skórą, bez skłonności do podrażnień. Stosuj go raz na 5 dni. 

Jak działa Perspirex?

Formuła Perspirexu oparta jest na chlorku glinu, który po nałożeniu reaguje z wodą i białkami w kanalikach gruczołów potowych. Powstaje wtedy warstwa żelu, blokująca ujście kanalika i uniemożliwiająca przedostanie się potu na powierzchnię. Dzięki temu skóra na długo pozostanie sucha i świeża. Dopiero po kilku dniach warstwa żelu zostaje usunięta wraz ze złuszczającym się naskórkiem. Zazwyczaj to właśnie wtedy trzeba ponownie nałożyć produkt.

 

Jak go stosować?

Antyperspirant Perspirex w małej ilości nakładaj na suchą i nieuszkodzoną skórę, najlepiej przed pójściem spać. Rano wystarczy, że zmyjesz produkt wodą i gotowe. Już działa! 

Perspirex to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy zmagają się ze zwiększoną potliwością, a także osób aktywnych fizycznie, które chcą zachować świeżość w trakcie nawet bardzo obciążających treningów. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią wersję dla siebie i użyjesz jej raz na kilka dni, by zapomnieć o mokrych pachach i nieprzyjemnym zapachu. Od teraz możesz czuć się świeżo w każdej sytuacji!

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ