Ranking 6 najlepszych legginsów sportowych w 2021

Ostatnio aktualizowane: 09.05.21

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Dużym atutem produktu jest dostępność wielu wersji kolorystycznych oraz rozmiarów. Model jest klasyczny, dlatego z łatwością można go komponować z pozostałymi częściami garderoby, które są przeznaczone do ćwiczeń. Elastyczny, dobrze dopasowany krój ładnie podkreśla ciało kobiety.

Wady

Niektóre kobiety uważają, że materiał, z którego wykonano legginsy, nie przepuszcza powietrza i za bardzo przylega do ciała, co dla części użytkowników jest niekomfortowe.

Podsumowanie

Model sprzedawany jest w 4 wersjach kolorystycznych (night marine, black, power pink, royal blue). W sprzedaży dostępny jest w rozmiarach od XXS do XL. Materiał, z którego wykonano legginsy to w 93% bawełna i 7% elastan.

Drugi wybór

Zalety

Spodnie mają bardzo dopasowany krój. Dobrze opinają się na ciele, podkreślając atuty sylwetki. Dobrze sprawdzą się do ćwiczeń na siłowni oraz w domu. Są wygodne. Nie krępują ruchów użytkownika. Zapewniają pełen komfort także w trakcie bardziej intensywnych treningów.

Wady

Model przeznaczony jest głównie dla osób wysokich. Nogawki spodni są bardzo długie, dlatego w przypadku osób niskich są znacznie za długie i konieczne jest skrócenie nogawek.

Podsumowanie

Legginsy mają kolor czarny. Po bokach, od zewnętrznej strony znajdują się 3 białe pasy. Jest to produkt przeznaczony dla wysokich kobiet. Wykonano go z poliestru. Sprzedawany jest w rozmiarach od XS do L.

Rozważ też