Najlepsza bieżnia Kettler

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Bieżnie Kettler – Ranking

 

Kettler Track Motion 7881-300

 

W naszym rankingu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Kettler Track Motion 7881-300. Jest to bieżnia mechaniczna, która może osiągnąć maksymalną prędkość 16 km/h. Kąt nachylenia do 12% sprawia, że możemy nieźle się zmęczyć maszerując pod górkę.

Urządzenie wyposażone jest w 6 programów treningowych, które umożliwią nam marsz lub bieg pod wybranym kątem nachylenia i z dostosowaną prędkością. Możemy określić także, jaki dystans chcemy przebiec, czy ile kalorii chcemy spalić. Sprzęt umożliwia nam także kontrolę pulsu przy pomocy sensorów dotykowych w uchwytach lub przy użyciu pasa telemetrycznego.

Szerokość pasa bieżni wynosi 48 cm, który zapewni nam bezstresowy i komfortowy trening. Jej maksymalne obciążenie to 130 kg. Model ten posiada wyświetlacz, na którym widzimy pomiar czasu, prędkość, czy zużycie energii. Poza tym, urządzenie jest składane, dzięki czemu po treningu możemy je swobodnie schować, gdyż nie zajmuje dużo miejsca.

Opinie użytkowników o tym modelu są pozytywne. Klienci doceniają ten produkt za jego wysoką jakość oraz wygodę w użytkowaniu.

 

 

 

 

Kettler Sprinter 5

 

Nasz ranking nie byłby kompletny bez modelu Kettler Sprinter 5. Ta mechaniczna bieżnia Kettler w dobrej cenie idealnie nadaje się dla osób rozpoczynających swoją przygodę z bieganiem.

Urządzenie posiada silnik DC o mocy 1.5 KM, a jego powierzchnia do biegania ma wymiary 132 cm x 46 cm. Wyposażone jest ono w 6 podstawowych programów, z których 3 sterują kątem nachylenia i 3 regulują prędkość. Sprzęt umożliwia dokładny pomiar tętna dzięki sensorom dotykowym na uchwytach, a także określa dystans, spalone kalorie i czas treningu.

Bieżnia zapewnia kąt nachylenia do 10% i możemy rozpędzić się na niej do prędkości 16 km/h. Po złożeniu model ten ma wymiary 94 cm x 80 cm x 157 cm, dzięki czemu oszczędzamy wiele miejsca podczas jego przechowywania. Przenoszenie bieżni jest także bardzo wygodne dzięki zamocowanym rolkom transportowym.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego modelu twierdzą, że cechuje się on rozsądnym stosunkiem ceny do jakości.

 

 

 

 

Kettler Track 9 7885-650

 

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć także modelu Kettler Track 9 7885-650. Jest to najbardziej zaawansowany sprzęt z całego zestawienia, gdyż posiada aż 38 programów treningowych. Ta bieżnia mechaniczna może być obsługiwana przy użyciu smartphona, a jej innowacyjny system magnetycznych amortyzatorów gwarantuje nam bezpieczeństwo i odciążenie stawów.

Urządzenie wyposażone jest w wygodny pas biegowy o wymiarach 150 cm x 51 cm, dzięki któremu nawet wysokie osoby odczują komfort podczas treningu. Maksymalne obciążenie bieżni to 150 kg. Jej silnik może osiągnąć moc aż 7,5 KM, co daje nam możliwość biegania z prędkością nawet do 20 km/h. Prędkość, kąt nachylenia, dystans czy wymaganą ilość spalonych kalorii można regulować przy pomocy przycisków umieszczonych na elektronicznym pulpicie.

Po zakończonym treningu, sprzęt można złożyć i wygodnie przechowywać, gdyż nie zajmie dużo miejsca. Klienci zgodnie twierdzą, że jest to model wysokiej jakości, bezpieczny i wygodny.

 

 

 

 

Jaką bieżnię Kettler wybrać?

 

Jeśli jesteś miłośnikiem joggingu, z pewnością wiesz, jak niekorzystne warunki atmosferyczne mogą utrudnić trening. Dobrym rozwiązaniem dla osób, które kochają bieganie i nie wyobrażają sobie przerwy w porze zimowej, jest bieżnia. To proste urządzenie sprawi, że możemy ćwiczyć w domowym zaciszu. Oferta rynkowa tego rodzaju sprzętu jest bardzo szeroka, dlatego przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, jaki model wybrać. Na końcu zamieściliśmy również ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze bieżnie Kettler.

Firma Kettler to międzynarodowy koncern, który od ponad 60 lat zajmuje się produkcją sprzętu sportowego. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych, najlepsza bieżnia Kettler w 2024 z pewnością okaże się funkcjonalna i nowoczesna. Jest to sprawdzona marka, dlatego możemy mieć pewność, że zakupione urządzenia są najwyższej jakości.

Wyróżnia się bieżnie elektryczne i mechaniczne. Modele elektryczne wyposażone są w silnik, od którego jakości zależy moc i trwałość sprzętu. Charakteryzują się tym, że pas biegowy i nachylenie uruchamiają się automatycznie. Posiadają także szereg dodatkowych funkcji, na przykład programy treningowe, czy systemy amortyzacyjne.

Bieżnie mechaniczne są zdecydowanie tańsze, lecz mniej trwałe od ich elektrycznych odpowiedników. Pas biegowy napędza się siłą mięśni nóg, a opór i nachylenie regulują pokrętła. Nie posiadają one programów dostosowanych do możliwości biegacza oraz nie zapewniają amortyzacji stawów.

Jeśli zdecydujemy się na zakup modelu elektrycznego, istotne są parametry silnika. Sprzęty o mocy mniejszej niż 2 konie mechaniczne nadają się wyłącznie do marszu lub truchtu. Jeśli chcemy używać bieżni do szybkiego biegu, należy zainwestować w nieco mocniejszy model. Warto zwrócić uwagę także na zakres prędkości bieżni. Parametr ten zależy od mocy silnika, jednak najczęściej jest to 0,5-22 km/h.

Istotne jest także maksymalne obciążenie, na które ma wpływ waga i wzrost użytkownika. Nie każda bieżnia jest odpowiednia dla osób o wadze ponad 100 kg, warto zatem mieć to na uwadze. W przypadku wzrostu, można kierować się zasadą, że osoby niższe niż 170 cm powinny wybrać model o wymiarach około 130 cm x 40 cm. Wyższe osoby mogą zainwestować sprzęt z pasem biegowym o wymiarach około 140 cm x 50 cm.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ