Najlepsza bieżnia York

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Bieżnie York – Ranking

 

York T-I 3000

 

Jeśli planujesz pozbyć się dodatkowych kilogramów, które zebrałeś w czasie zimy to model T-J 3000 marki Yorki Ci w tym pomoże. Ta elektroniczna bieżnia oferuje prosty w obsłudze panel sterowania, który pomoże Ci dobrać odpowiedni program do Twojej kondycji.

Dużym atutem tego sprzętu jest pas napiersiowy, który pozwala na bezprzewodowy pomiar tętna. Pozwoli Ci to lepiej kontrolować poprawę Twojej kondycji. Maksymalna moc silnika to 2 KM, co oznacza, że urządzenie służy do treningu chodzenia, jak i biegania. Zaś maksymalna prędkość, jaką może rozwinąć pas to 16 km/h. Wbudowany komputer pozwala na regulację kąta nachylenia bieżni. Warto dodać, że prezentowany produkt posiada system amortyzacji, który uchroni Twoje kostki przed kontuzją.

Opinie o tej bieżni York w dobrej cenie są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło możliwość składania urządzenia, co sprawia, że przechowywanie urządzenia jest dość proste. Co więcej, sprzęt ten może wytrzymać nacisk 135 kg. Dzięki czemu nawet osoby o dużej nadwadze mogą na nim ćwiczyć.

 

 

 

 

York T-5620 Skylinea

 

Chcesz zakupić wysokiej jakości bieżnię do ćwiczeń, która zaoferuje Ci programy treningowe podobne do tych znanych z siłowni? Jeśli tak polecamy zakup elektrycznego modelu York T-5620 Skyline. Warto dodać, że produkt ten może być używany przez wielu użytkowników, których masa nie przekracza 130 kg.

Maksymalna moc silnika to 2,5 KM, co sprawia, że bieżnia może służyć do treningu chodzenia, jak i biegu. Zaś największa prędkość, jaką może osiągnąć pas treningowy to 18 km/h. Warto dodać, że kontrola nad wszystkimi dodatkowymi opcjami odbywa się za pośrednictwem wbudowanego komputera. Dotyczy to również kąta pochylenia, który maksymalnie można zwiększyć o 15%. Co więcej, na wyświetlaczu LCD zobaczysz informacje o czasie ćwiczeń, prędkości, dystansie, wydatku elektrycznym, tętnie i kącie pochylenia bieżni. Warto dodać, że urządzenie oferuje 3 programy treningowe celowe i 36 predefiniowanych.

Prezentowany model posiada wiele pochlebnych recenzji od zadowolonych konsumentów. Klienci docenili system amortyzatorów, które ochraniają kolana i kostki biegacza. Co więcej, maszyna może być używana o dowolnej porze, gdyż posiada warstwę gąbek, które wygłuszają dźwięk i wibracje.

 

 

 

 

York T-III 5000

 

Godnym polecenia modelem jest York T-III 5000. Ta bardzo nowoczesna i elegancka bieżnia została wyposażona w system amortyzatorów. Sprawia to, że urządzenie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia użytkownika oraz trening na nim nie powinien rozpraszać reszty domowników i sąsiadów. Antypoślizgowy pas gwarantuje dobrą przyczepność obuwia i tym samym zmniejsza ryzyko poślizgu i wypadku.

Dużym udogodnieniem ze strony producenta było wbudowanie głośników i umieszczenie obok nich portu USB. Sprawia to, że w czasie treningu będziemy mogli słuchać ulubionych piosenek lub audiobook’ów. Wiedz, że maksymalna moc silnika równa się 5 KM, co sprawia, że na urządzeniu można ćwiczyć intensywne biegi. Dodatkowo, największa prędkość, jaką może osiągnąć pas to 20 km/h. Sterowanie całym sprzętem odbywa się za pośrednictwem wbudowanego komputera, na którym również ukażą Ci się informacje o spalonych kaloriach, przebytym dystansie, czasie treningu i tętnie.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło maszynę za jej możliwość złożenia, co bardzo ułatwia przechowywanie sprzętu. Również liczne programy treningowe spotkały się z pozytywną reakcja klientów.

 

 

 

 

Jaką bieżnię York wybrać?

 

Jedną z najpopularniejszych aktywności fizycznych jest bieganie, gdyż nie wymaga to specjalnego ekwipunku. Niestety w czasie tej czynności jesteśmy silnie narażeni na kontuzję stawów. Z tego powodu, wielu lekarzy sugeruje trening na bieżni, która ma wbudowane amortyzatory. Aby ułatwić Ci zadanie, jakim jest zakup tego typu urządzenia przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę, oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze bieżnie York. Na końcu tego artykułu znajdziesz dokładny opis kilku modeli, które naszym zdaniem są warte uwagi.

York jest znaną na całym świecie marką wywodzącą się z Kanady. Pojawiła się ona na rynku ponad 75 lat temu, gdy przedstawiła szerszej publiczności swoje pierwsze urządzenie fitness. Obecnie przyrządy tego producenta są obecne w niemal każdej siłowni i obiekcie sportowym. Wiedz, że wszystkie urządzenie poddane są specjalnym testom, dzięki czemu ćwiczenie na nich jest bezpieczne.

W czasie kupowania bieżni powinieneś oszacować swój stopień zaawansowania jako biegacza. Bowiem będziesz musiał podjąć decyzję, czy preferujesz modele magnetyczne, czy elektryczne. Pierwszy typ sprzętów cechuje się brakiem silnika, co oznacza, że pas biegowy wprawiany jest w ruch przy pomocy siły naszych nóg. Po wejściu na urządzenie należy zacząć od marszu, przejść w trucht, a następnie można biec. Wiedz, że produkt ten informuje Cię jedynie o przebytym dystansie, czasie ćwiczeń i spalonych kaloriach. Nie ma on jednak wbudowanych programów oferujących konkretne ćwiczenia. Z tego powodu, jeśli jesteś początkującym biegaczem, odradzamy zakup tego modelu. Bowiem, bez jasnych wskazówek, bardzo prosto jest wykonywać trening nieprawidłowo, co może mieć negatywne konsekwencje dla Twojego zdrowia.

Drugim typem urządzeń są produkty elektryczne, w których znajdziemy silnik. Jednak ich największą zaletą jest pełna amortyzacja stawów w czasie biegania. Z tego powodu, jeśli zależy Ci na bezpiecznym treningu to powinna Cię zainteresować najlepsza bieżnia York w 2024 roku, czyli model dobrze amortyzujący Twoje stawy.

Następnym elementem, który powinien Cię zainteresować jest moc silnika. Im ten parametr jest większy, tym szybciej możesz biegać. Wartość ta waha się od 2 KM do 7,5 KM. Wiedz jednak, że jeśli liczba koni mechanicznych w interesującym Cię modelu wynosi mniej niż 2, to nie nadaje się on do biegu, lecz do marszu.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ