Najlepsze rolki męskie 44

Ostatnio aktualizowane: 02.10.23

 

Rolki męskie 44 – ranking

 

Blackwheels Race 39685

 

Blackwheels Race 39685 zostały uznane za jedne z najlepszych rekreacyjnych rolek męskich. Na początek zwróćmy uwagę na but tego modelu. Jego wnętrze wypełnione zostało miękką wyściółką, dzięki czemu jazda jest bardzo komfortowa. Dołączona do buta wkładka jest wyjmowana. Możemy więc bardzo łatwo wyprać ją w pralce.

Z kolei nawierzchnia buta wykonana została z mocnego materiału. Nie powinny powstawać na niej żadne pęknięcia nawet przy gwałtownych ruchach. Z pewnością produkt ten posłuży nam przez dłuższy czas. Producent rolek zadbał także o to, aby para ta dobrze stabilizowała staw skokowy. Jako zapięcia służą klamry i rzepy, a dodatkowo obuwie ma sznurówki. Za sprawą takiego systemu zapięć nasza kostka będzie maksymalnie usztywniona, więc nie musimy obawiać się, że doznamy kontuzji.

Jeżeli chodzi o twardość kółek, to jest to 82A. Oznacza to, że są to kółka średnio miękkie. Prezentowane rolki męskie 44 w dobrej cenie są więc idealną parą dla początkujących. Internauci wypowiadają się o tej parze bardzo pochlebnie. Podoba im się ciekawy i nowoczesny design, a także wygodny but.

 

 

 

 

Spokey Xtrec

 

Chcielibyśmy zaprezentować jedną z najpopularniejszych par rolek męskich. Jest to Spokey Xtrec. Według opinii wielu użytkowników są to najwygodniejsze rolki, jakie mieli okazję założyć na swoją stopę. Dzieje się to dzięki bardzo dobrze wyprofilowanej cholewce, która dobrze przylega do kostki, lecz jej nie miażdży. Oprócz tego, w środku buta znajduje się miękka wkładka. Dodatkowo model ten wyposażony jest w 3 rodzaje zapięć: klamry, rzepy i sznurówki. Nasz staw skokowy jest dzięki nim dobrze usztywniony, więc nie musimy się obawiać, że skręcimy go podczas jazdy.

Producent pomyślał także o możliwości zużycia się sznurówek. Do zestawu dołączył nową parę, którą możemy wymienić w przypadku zniszczenia się starych sznurowadeł. Płoza tego modelu wykonana została z aluminium. Jest ona bardzo mocna i rzadko ulega uszkodzeniu.

Z kolei twardość kółek wynosi 82A. Rolki te nadają się więc dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych rolkarzy. Użytkownicy szczególnie chwalą bardzo wygodną jazdę. Bardzo często wspominają także o szybkiej i płynnej jeździe.

 

 

 

 

K2 F.I.T 80

 

Jeżeli oprócz wygodnej jazdy ważny jest dla Ciebie także estetyczny wygląd, to z pewnością zainteresują Cię rolki K2 F.I.T 80A. Wyróżniają się one nowoczesnym i eleganckim wyglądem. Powierzchnia buta tego modelu ma kolor czarno – srebrny. Oba kolory bardzo dobrze ze sobą współgrają, co tworzy ciekawy efekt.

Wnętrze, powierzchnia rolek, jak i pozostałe elementy wykonane zostały z mocnych materiałów. Na bucie bardzo rzadko powstają rysy nawet przy upadku. Poza tym prezentowane rolki męskie są bardzo wygodne. Wyposażone w miękką wyściółkę i wyjmowaną wkładkę sprawiają, że jazda na nich jest bardzo przyjemna.

Zapięcia tego modelu stabilnie utrzymują naszą kostkę w jednym miejscu. Użytkownicy chwalą ciekawy design rolek K2 F.I.T 80. Ich uwadze nie umknęła także wysoka jakość wykonania sprzętu. Poza tym konsumenci twierdzą, że to doskonała opcja dla początkujących rolkarzy – twardość kółek to 80A.

 

 

 

 

Jakie rolki męskie 44 wybrać?

 

Jeżdżenie na rolkach to jeden z najlepszych sposobów aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Podczas dobrej zabawy możemy utrzymać kondycję ruchową i wyrobić sobie ładne mięśnie nóg. Nauka jeżdżenia na rolkach także nie zajmuje dużo czasu. Warto więc zaopatrzyć się w dobrą parę rolek. Większość ludzi przy wyborze kieruje się tylko designem. Rolki mają jednak kilka właściwości, o których warto wiedzieć przed ostatecznym wyborem. W poniższym poradniku znajdziesz kilka wskazówek na temat produktów tego typu. W naszym artykule skupiliśmy się na modelach męskich w rozmiarze 44.

Jeżeli zastanawiasz się, co jest najważniejsze przy wyborze dobrych rolek męskich, to jest to but. Źle dobrany może zamienić jazdę w bardzo niemiłą. Dlatego, zanim wybierzesz się do sklepu, dokładnie zmierz swoją stopę. Przy przymierzaniu sprawdź, czy but nigdzie nie uwiera Twojej stopy i czy dobrze przylega do kostki. Jeżeli staw skokowy nie jest zbyt dobrze ustabilizowany, to może to doprowadzić do jego kontuzji. Wiele modeli ma także but z regulacją szerokości.

Zgodnie z opinią doświadczonych już rolkarzy najlepsze rolki męskie w rozmiarze 44 w 2023 roku mają bardzo solidne zapięcia. Stabilizują one kostkę i nie doprowadzają do jej poruszania. Zapięcia powinny być wykonane z wysokiej jakości materiału. Rzepy nie mogą się przesuwać, a z tyłu powinny być zabezpieczone.

Nie mniej ważna jest kwestia kółek. Rozróżniane są te twarde i miękkie, a oznacza się je liczbami od 74 (najbardziej miękkie) do 101 (najbardziej twarde) z literką A za liczbą. Wielu rolkarzy uważa, że najlepsze rolki męskie w rozmiarze 44 dla osób początkujących mają kółka średnio-miękkie – ok 80A. Natomiast bardziej zaawansowanym poleca się twarde – powyżej 84A Takie modele są bardzo wytrzymałe i pozwalają nam na rozwijanie bardzo dużych prędkości.

Jeżeli chodzi o design rolek męskich, to na rynku przeważają modele o chłodnych odcieniach. Najczęściej są to kolory czarny lub niebieski. Ostatnio popularne stały się rolki z ciekawymi zdobieniami i kolorowymi napisami na ciemnym tle. Wybór zależy od Twojego gustu.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ