Najlepszy atlas do ćwiczeń Kettler

Ostatnio aktualizowane: 25.07.21

 

Atlasy do ćwiczenia Kettler – ranking

 

Kettler Classic 07702-100

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości atlasu do ćwiczeń, który posłuży Ci w domu lub w przygotowanej przez Ciebie siłowni, to polecamy produkt Kettler Classic 07702-100. Jest to wysokiej klasy urządzenie, które umożliwia trening każdej części ciała, dzięki temu możesz w krótkim czasie wyrzeźbić swoją sylwetkę. Sprzęt wykonano z wysokiej jakości stali, która jest odporna na korozję oraz rdzewienie. Oznacza to, że produkt posłuży Ci przez wiele lat.

Ten wydajny atlas do ćwiczenia Kettler w dobrej cenie jest w stanie utrzymać maksymalnie osobę ważącą 130 kg. W czasie treningu masz możliwość prostej regulacji obciążenia, co pozwoli na dopasowanie tego parametru do własnych możliwości. Stelaż jest bardzo wytrzymały, zatem bez obaw wytrzyma intensywny trening. Dużym atutem produktu jest to, że wszystkie elementy zostały specjalnie wygłuszone. Dzięki temu, ćwiczenie na atlasie nie będzie przeszkadzało domownikom, jeśli chcesz ćwiczyć w domu, lub innym osobom wokół Ciebie.

Opinie konsumentów o zaprezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło trwałą konstrukcję oraz dużą funkcjonalność modelu. Liczna grupa użytkowników pochwaliła również niską cenę.

 

 

 

 

Kettler Multigym 7752-800

 

Wszystkim, którzy są zainteresowani zakupem wielozadaniowego atlasu, który w czasie ćwiczeń angażuje wszystkie mięśnie, polecamy Kettler Multigym 7752-800. Prezentowany model cechuje się stabilną konstrukcją. Dzięki temu urządzenie będzie odpowiednie do użytku w domu lub niewielkiej siłowni. Maszyna dedykowana jest dla osób, których maksymalna waga ciała nie przekracza 130 kg.

Do atutów atlasu należy zaliczyć 80-kilogramowe obciążenie, które możemy regulować na 16 poziomach. Ławeczka do treningu jest bardzo wygodna, co pozwala na wielogodzinny trening bez uczucia dyskomfortu. Linki w maszynie zostały wykonane ze stali, a następnie osłonięte tworzywem sztucznym, co gwarantuje ich powolne zużywanie się. Maszyna umożliwia Ci liczne treningi, takie jak wyciskanie, brzuszki, ćwiczenia z wiosłami, wyciskanie na ławce w pozycji siedzącej oraz ćwiczenia Butterfly. Wymiary po rozłożeniu to: długość – 181 cm, szerokość – 109 cm i wysokość 200 cm.

Prezentowany produkt polecany jest wszystkim osobom, które pragną skompletować własną siłownię. Urządzenie jest bardzo wydajne i posiada wiele pozytywnych opinii konsumentów, którzy docenili jego funkcjonalność.

 

 

 

 

Kettler Delta XL 7707-755

 

Jeśli interesuje Cię skompletowanie wyposażenia niewielkiej siłowni, polecamy zapoznać się z modelem Kettler Delta XL 7707-755. Jest to wysokiej klasy maszyna, która posiada stację Butterfly wraz z techniką mimośrodową, a także stację do wyciągu Latissimus. Największą zaletą maszyny jest to, że po zakończonym treningu może być ona złożona, co pozwala zachować miejsce. Maksymalna masa ciała osoby ćwiczącej nie może przekraczać 150 kg.

Urządzenie zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na korozję oraz rdzę. Dzięki temu produkt jest bardzo wydajny i może być używany przez wiele lat. Linki w mechanizmie są stalowe, zatem nie zużywają się zbyt szybko. Sprzęt pozwala na takie ćwiczenia jak: wyciskanie na płaskiej lub pochylonej ławce, ćwiczenie nóg oraz Butterfly do przodu i do tyłu. Wymiary produktu to: długość – 250 cm, szerokość – 125 cm i wysokość – 200 cm.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło wytrzymałą konstrukcję oraz użycie materiałów, które gwarantują wieloletnie użytkowanie.

 

 

 

Jaki atlas do ćwiczeń Kettler wybrać?

 

Utrzymanie ciała w formie jest bardzo ważne. Z tego powodu wiele osób uczęszcza na siłownię. Niestety, nie każdemu z nas pozwala na to grafik w pracy. Dlatego dobrym rozwiązaniem będzie zakupienie wysokiej jakości atlasu do ćwiczeń do domu. Pozwoli Ci to na przeprowadzenie treningu w dowolnym momencie dnia. Niestety, jeśli nie jesteś specjalistą, zakup takiego urządzenia może być dość trudny. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik. Zamieściliśmy w nim informacje o tym, jakie cechy powinny mieć najlepsze atlasy do ćwiczeń Kettler. Do tego, aby ułatwić Ci zakup, przygotowaliśmy niewielkie zestawienie. Znalazły się w nim trzy ciekawe modele, które polecamy naszym czytelnikom.

Niemiecka marka Kettler jest znanym na całym świecie producentem sprzętów fitness. Gdy w roku 1946 firma rozpoczęła swoją działalność sprzedawała tylko stoły treningowe, dziś w ofercie producenta znajdziemy wysokiej jakości urządzenia, które pozwolą nam na wyrzeźbienie eleganckiej sylwetki.

Zanim udamy się na zakupy, powinniśmy zastanowić się, ile stanowisk w atlasie naprawdę się nam przyda. Na rynku bowiem, będziemy w stanie znaleźć produkty z 1 lub nawet 4 stanowiskami. Musisz jednak zastanowić się, jaki rodzaj treningu chcesz wykonywać i czy rzeczywiście potrzebujesz bardzo rozbudowanego sprzętu. Pamiętaj również, że cała maszyna musi zmieścić się w Twoim domu, a im więcej stanowisk, tym większe jej gabaryty. Z tego powodu, radzimy najpierw sprawdzić metraż domu i do tego dostosować urządzenie. Warto wiedzieć, że najlepszy atlas do ćwiczeń Kettler w 2021 roku dla jednej osoby, powinien mieć maksymalnie dwa stanowiska. Większe produkty polecane są właścicielom siłowni.

Drugą kwestią, na którą musisz zwrócić uwagę jest sprawa osłon. Warto zainwestować w takie obciążenia, które wykonane są z gumy, a do tego każdy z nich posiada wyciszające osłony. Niestety intensywny trening może wiązać się z dużym hałasem uderzających o siebie elementów, które będą przeszkadzać reszcie domowników. Na obecność osłon szczególną uwagę powinny zwrócić te osoby, które mieszkają w bloku. Bowiem cienkie ściany nie będą w stanie wygłuszyć wygenerowanego hałasu.

Pamiętaj, aby przed zakupem sprawdzić, jakie jest maksymalne obciążenie urządzenia. Parametr ten powiadomi Cię o tym, czy mogą na nim jednocześnie ćwiczyć dwie osoby lub więcej. Standardowo atlasy są w stanie wytrzymać ciężar 100 kg, jednak są na rynku również modele o tolerancji 200 kg.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ