Najlepszy ciśnieniomierz Bluetooth

Ostatnio aktualizowane: 02.07.22

 

Ciśnieniomierze Bluetooth– ranking

 

MesMed MM-26

 

Aby dobrze zadbać o zdrowie, polecamy MesMed MM-26. Jest to ciśnieniomierz Bluetooth w dobrej cenie, przy pomocy którego sprawdzisz ciśnienie oraz tętno w domowym zaciszu. Urządzenie wykorzystuje funkcję bezprzewodowego przesyłania danych do aplikacji mobilnej, co ułatwia katalogowanie pomiarów. Jest tu też opcja przesyłania wyników pomiaru do lekarza, który może je zinterpretować. Waga produktu to jedyne 291 g, więc nie będzie on stanowił obciążenia, gdy zabierzesz go do pracy w torebce.

W celu użycia ciśnieniomierza, należy umieścić mankiet na przedramieniu i wybrać przycisk włączający pracę. Cały pomiar zostanie wykonany automatycznie przez urządzenie. Tak prosta obsługa sprawia, że model może być używany przez osoby niedoświadczone. Poza tym ciśnieniomierz ma funkcję wykrywania arytmii. Model posiada certyfikat CE, który potwierdza jego bezpieczeństwo i dokładność.

Precyzja pracy sprzętu to +/- 3 mmHg oraz +/-5%, co mieści się w dozwolonej normie. Wyświetlacz jest duży i czytelny, więc osoby niedowidzące nie będą miały problemu z odczytaniem swojego wyniku. Konsumenci docenili również opcję zapisania ostatnich 120 odczytów.

 

 

 

 

Medisana BU 530

 

Nowoczesny ciśnieniomierz Medisana BU 530 to bardzo dokładny model. Praca sprzętu jest w pełni automatyczna, wystarczy jedynie założyć mankiet (regulowany w zakresie od 22 cm do 42 cm) i wybrać przycisk włączający. Po kilku sekundach na dużym wyświetlaczu pojawi się dokładny pomiar.

Największą zaletą produktu jest to, że wykorzystuje do pracy interfejs Bluetooth. Dzięki temu Twoje wyniki znajdą się w aplikacji na urządzeniu mobilnym lub u lekarza, który dokona ich interpretacji. Poza tym urządzenie jest bardzo pojemne. Możesz na nim zapisać 120 pomiarów wraz z dokładną datą i godziną dla każdego z 2 użytkowników. Wewnętrzny mechanizm samodzielnie oblicza średnią dla 3 ostatnich wyników. Nowoczesna technologia pozwala wykryć arytmię. W rogu ekranu pojawi się informacja, że należy skonsultować się z lekarzem w celu jej rozpoznania.

Użytkownicy docenili, że wyświetlacz jest duży i czytelny. Jest to duże udogodnienie dla osób niedowidzących. Do tego wszystkie przyciski zostały wyraźnie podpisane, więc obsługa ciśnieniomierza jest bardzo prosta.

 

 

 

 

Microlife BP A6 PC AFIB

 

Nowoczesny sprzęt Microlife BP A6 PC AFIB to profesjonalny ciśnieniomierz cyfrowy. Pomiar w modelu odbywa się w pełni automatycznie, co pozwala wyeliminować błędy. Musisz jedynie założyć mankiet na ramieniu, a następnie uruchomić urządzenie.

Dużym udogodnieniem jest interfejs Bluetooth, który umożliwia szybkie przesyłanie danych z ciśnieniomierza na urządzenie mobilne. Zebrane dane są katalogowane w postaci tabelek, co ułatwia ich odczytanie. Do tego sprzęt może zapamiętać do 99 wyników wraz z datą i godziną.

W czasie pomiaru, urządzenie wykrywa takie schorzenie jak migotanie przedsionków. Informacja o tym wyświetli się na ekranie. Sam wyświetlacz jest duży, podobnie jak czcionka. Dzięki temu osoby niedowidzące nie będą miały problemu z odczytaniem wyniku. Ciśnieniomierz przeszedł liczne testy kliniczne, które potwierdziły, że uzyskane pomiary są dokładne i precyzyjne, co doceniło wielu kupujących.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Szczególnie pochwalono łagodne wpuszczanie i wypuszczanie powietrza do mankietu. Poza tym niewielkie wymiary (16 cm x 8 cm x 3,2 cm) pozwalają zabrać urządzenie do pracy lub na wakacje, by zawsze mieć je pod ręką.

 

 

 

 

Jaki ciśnieniomierz Bluetooth wybrać?

 

Brak ruchu, zła dieta i niezdrowy tryb życia mogą doprowadzić do nadciśnienia. Schorzenie to wymaga regularnego badania, jednak nie każdy może sobie pozwolić na codzienne wizyty w przychodni. Dobrym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w domowy najlepszy ciśnieniomierz Bluetooth w 2022 roku, który ułatwi Ci kontrolę stanu zdrowia. A dodatkowo prześle wyniki do aplikacji mobilnej. Aby pomóc Ci w znalezieniu takiego sprzętu, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

Bardzo ważne jest, aby prowadzić skrupulatne zestawienie swoich wyników, gdyż pomoże to nam lepiej interpretować stan zdrowia. Dotyczy to osób nie tylko chorych na nadciśnienie czy niedociśnienie, ale też wszystkich tych, których schorzenia mogą objawiać się niebezpiecznymi dla życia skokami ciśnienia W tym tekście chcemy skupić się na modelach wyposażonych w interfejs Bluetooth, który pozwala na szybkie przesyłanie danych o pomiarach na urządzenie mobilne. Taki system to duże ułatwienie, gdyż nie trzeba podłączać ciśnieniomierza do komputera. Takie udogodnienie posiadają jedynie produkty elektroniczne, czyli takie, które działają w pełni automatycznie.

Najlepsze ciśnieniomierze Bluetooth dzielą się na dwa rodzaje: nadgarstkowe i naramienne. Zanim udasz się do sklepu, dokładnie zastanów się jaki z nich będzie dla Ciebie lepszy. Pierwszy z nich dedykowany jest dla osób z nadwagą lub otyłych, których obwód ramienia nie pozwala na swobodne założenie mankietu i jego pompowanie. Równocześnie ten rodzaj sprawdzi się u osób młodych, które dopiero od niedawna sprawdzają swoje ciśnienie i nie mają wprawy. Drugi typ, ciśnieniomierze naramienne, czyli nakładane na ramię, zdaniem wielu lekarzy są dokładniejsze, jednak dołączony do urządzenia mankiet ma zawsze określone wymiary. Opaskę tę można jednak regulować – maksymalnie do długości 32 cm.

Przed zakupem upewnij się, że model, który chcesz kupić posiada niezbędne certyfikaty i atesty. Jeśli ciśnieniomierz je ma to oznacza, że przeszedł pomyślnie wszystkie testy i pokazywany wynik jest dokładny.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ