Najlepszy odtwarzacz mp3 do biegania

Ostatnio aktualizowane: 18.05.24

 

Odtwarzacze mp3 do biegania – ranking

 

Sandisk Clip Sport

 

Sandisk Clip Sport to odtwarzacz mp3 stworzony specjalnie dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie i słuchać muzyki. Urządzenie można przypiąć do ubrania lub opaski za pomocą wbudowanego klipsa. Umożliwi to odtwarzanie ulubionych kawałków lub audiobooków w trakcie treningu. Sandisk Clip Sport pozwala na słuchanie muzyki w najwyższej jakości. Odtwarzacz posiada wbudowaną pamięć, która wynosi 8 GB. Taka ilość powinna spokojnie wystarczyć na wszystkie ulubione kawałki. Ponadto urządzenie posiada gniazdo kart pamięci.

Umożliwia to wrzucenie na nią albumów, których nie zmieścisz w pamięci urządzenia. Odtwarzacz posiada także tuner FM, który docenią fani muzyki radiowej. W dodatku posiada on możliwość zapisania swoich ulubionych stacji muzycznych. Urządzenie jest także zaopatrzone w przejrzysty, kolorowy wyświetlacz LCD. Jego system nawigacji jest bardzo prosty i intuicyjny. Po całkowitym naładowaniu mp3 pracuje do 25 godzin. Czas ten umożliwia długie używanie odtwarzacza bez potrzeby jego ładowania. To sprawia, że możesz słuchać z niego muzyki przez 3 dni.

Klienci docenili jakość odtwarzanej muzyki w modelu Clip Sport. Większość opinii pozytywnie wyraża się o udoskonaleniu tego odtwarzacza w porównaniu do poprzednich urządzeń firmy Sandisk. Wszyscy zgodnie twierdzą, iż pojemność odtwarzacza jest świetna, a bateria pozwoliła im na długi czas odtwarzania ulubionych albumów muzycznych.

 

 

 

 

Sony NW-WS623

 

Sony NW-WS623 to odtwarzacz mp3, który sprawdzi się dla osób, które uwielbiają sport ekstremalny. Dzięki temu modelowi możesz słuchać swoich ulubionych kawałków praktycznie wszędzie. Konstrukcja urządzenia jest solidna i wytrzymała. Odtwarzacza mp3 możesz spokojnie używać pod wodą. Posiada on także pilot, który jest odporny na zachlapania. Jego klasa to IPX5/8, dlatego działa nawet w lekkim deszczu lub po opłukaniu pod bieżącą wodą. Słuchawki urządzenia posiadają tą samą klasę co pilot. Umożliwia to użytkownikowi korzystanie z nich do 2 metrów pod wodą. Ponadto cały odtwarzacz posiada też klasę pyłoszczelną IP6X, która pozwala na używanie go, np. podczas treningu na plaży. Model NW-WS623 posiada 16 GB pamięci wbudowanej. Taka ilość miejsca spokojnie zmieści Twoją playlistę i albumy, a nawet całe dyskografie ulubionych zespołów.

Bateria urządzenia działa do 12 godzin po pełnym jej naładowaniu. Odtwarzacz mp3 posiada także świetną opcję dla osób, które są wiecznie w ruchu. Polega ona na 3 minutowym ładowaniu baterii urządzenia, które pozwala na słuchanie muzyki przez 60 minut. Odtwarzacz posiada także wbudowany mikrofon, który dzięki łączności Bluetooth umożliwi rozmowę w trakcie słuchania muzyki. Połączenie też pozwala zsynchronizować odtwarzacz ze smartfonem, dzięki czemu możesz szybko przenieść z niego pliki z muzyką.

Użytkownicy, którzy zakupili model NW-WS623, uważają że to świetny odtwarzacz. Urządzenie idealnie sprawdza się podczas biegania. Słuchawki nie wypadają z uszu, przez co trening staje się komfortowy.

 

 

 

 

IBOX Fox

 

IBOX Fox to świetny odtwarzacz mp3. Urządzenie jest polecane osobom, które doceniają muzykę w out-doorowych warunkach. IBOX Fox idealnie nada się na wycieczkę, ale sprawdzi się także podczas codziennego treningu. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć, która wynosi 4 GB. Taka ilość wystarczy na zgranie swoich ulubionych playlist, czy albumów. Jeśli natomiast jesteś fanem kilku zespołów i preferujesz słuchanie ich dyskografii, to odtwarzacz posiada także wejście na pamięć zewnętrzną w formie microSD lub TF o maksymalnej pojemności 32 GB.

IBOX Fox obsługuje formaty takie jak: mp3, wma, jpg, gif, bmp. Na tym urządzeniu możesz także odtwarzać video. Zostało ono zaopatrzone w kolorowy wyświetlacz. Odtwarzacz ma także możliwość słuchania ulubionej stacji radiowej, a nawet nagrywania z niej kawałków lub audycji. Urządzenie można podłączyć do komputera dzięki kablowi USB. Odtwarzacz po całkowitym naładowaniu jego baterii pozwala na 10 – godzinne słuchanie muzyki lub 3 – godzinne oglądanie filmu.

Według klientów IBOX Fox to odtwarzacz mp3 do biegania w dobrej cenie.

 

 

 

 

Jaki odtwarzacz mp3 do biegania wybrać?

 

Jeśli jesteś aktywny sportowo, a przy okazji lubisz słuchać muzyki, to polecamy zakup mp3. To urządzenie pozwoli Ci na odtwarzanie ulubionych kawałków i bieganie równocześnie. Istnieją specjalne odtwarzacze muzyki, które są doskonale dostosowane do używania podczas wysiłku fizycznego. Urządzenia te sprawdzają się dużo lepiej od zwykłych mp3. Taki odtwarzacz przede wszystkim powinien być lekki i wygodny. Najlepsze odtwarzacze mp3 do biegania w 2024 roku powinny być łatwe w obsłudze. Często w trakcie treningu nie mamy czasu lub możliwości patrzenia w ekran urządzenia. Dlatego też ich obsługa powinna być intuicyjna i prosta. Mp3 do biegania jest niezwykle uniwersalne, ponieważ służy także do użytku codziennego.

Aby ułatwić Państwu zakup idealnego dla siebie odtwarzacza do biegania, prezentujemy rodzaje i typy takich urządzeń:

mp3 bez ekranu – odtwarzacz taki został specjalnie zaprojektowany tak, abyś nie musiał myśleć ani zerkać na ekran. Jego brak umożliwia także zwiększenie odporności urządzenia na upadki. Jest to świetna opcja, ponieważ taka sytuacja może się zdarzyć podczas treningu lub biegania.

mp3 zintegrowany ze słuchawkami – gdy zdecydujesz się na taki rodzaj odtwarzacza, to z pewnością pozbędziesz się problemu z plączącym się kablem. Urządzenie jest wbudowane w obręcz połączoną z słuchawkami. Niektóre z tych odtwarzaczy mogą być także wodoodporne. Takie zintegrowane urządzenie z reguły występuje w formie dousznej lub dokanałowej.

duże mp3 – taki odtwarzacz zdecydowanie nie nadaje się do biegania, ani innych aktywności fizycznych, chyba że jest to jazda na rowerku stacjonarnym. Nawet jeżeli zamontujesz urządzenie na opasce, to nie masz gwarancji, że ono nie spadnie. Z pewnością sam odtwarzacz nie nadaje się do używania podczas biegu, ale jeśli ktoś preferuje taką opcję, to można zakupić specjalny pasek, który jest w stanie pomieścić w środku telefon.

małe mp3 – odtwarzacz z niewielkim ekranem będzie bardzo uniwersalne. Jeżeli dodatkowo urządzenie posiada klips, to tym bardziej przyda się nie tylko podczas biegania, ale także codziennych czynności.

Mp3 w formie zegarka – na rynku istnieją także odtwarzacze w formie zegarka. W takich urządzeniach kabel można poprowadzić przez ramię. Taka opcja jest bardzo komfortowa i umożliwia sprawną zmianę utworów, a także łatwość w regulacji głośności.

Jeśli decydujesz się na zakup mp3 do biegania, to warto sprawdzić sposób mocowania urządzenia. Większość z nich powinna posiadać specjalny uchwyt do opaski na ramię lub klips. Warto także sprawdzić ile odtwarzacz może działać przy naładowanej baterii. Kolejna ważna rzecz to przyciski. Powinny one być duże, aby w trakcie wysiłku urządzenie było wygodne w obsłudze.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ