Najlepszy pulsometr Sigma

Ostatnio aktualizowane: 19.04.24

 

Pulsometry Sigma – Ranking

 

Sigma Pc 15.11

 

Sigma PC 15.11 to zegarek i pulsometr w jednym. Jest to solidny sprzęt, odpowiedni również do ćwiczeń w ekstremalnych warunkach. Ten atrakcyjny pulsometr Sigma w dobrej cenie to niezawodny przyrząd, który pokazuje nam nie tylko nasz puls w danym momencie, ale też informuje o tym, jaki był nasz maksymalny puls i wylicza średnią.

Urządzenie ma wbudowaną funkcję liczenia kalorii, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które są na diecie i próbują zrzucić zbędne kilogramy. Jest to model dwuczęściowy, zatem w zestawie znajduje się pas. Równie dobrze urządzenie może być używane bez niego. Niestety, wtedy nie możemy kontrolować naszego tętna.

Prezentowany model posiada podświetlany wyświetlacz, a więc możemy mieć wgląd w nasze wyniki również wtedy, gdy uprawiamy sport w nocy lub w słabą pogodę. Pulsometr ma wodoodporną obudowę, dlatego nie musimy zdejmować go, gdy idziemy na basen, myjemy się, czy ćwiczymy w deszczu.

Produkt ten ceniony jest za dużą funkcjonalność, a także atrakcyjny wygląd i łatwy system obsługi.

 

 

 

 

Sigma Pc 26.14

 

Pulsometr z nadajnikiem cyfrowym firmy Sigma – model PC 26.14 to produkt cieszący się dużym uznaniem konsumentów. W swoich ocenach wysoko oceniają jego wykonanie, a także ilość funkcji, jakie posiada ten sprzęt.

Urządzenie mierzy nie tylko nasz puls, ale także spalone kalorie. Ma funkcje liczenia okrążeń, zapamiętuje nasze ostatnie treningi wraz z informacjami o dacie, czy czasie, jaki na niego poświęciliśmy. Poza tym, urządzenie informuje nas o tym, jakie jest nasze aktualne, średnie, a także maksymalne tętno. Ponadto możemy dostosować jego pracę do aktualnego treningu, aby uzyskać najlepsze rezultaty i zachować prawidłowy puls.

Jest to sprzęt wodoszczelny, lecz nie można w nim nurkować. Bez obaw możesz jednak w nim pływać, uprawiać sporty w czasie deszczu, czy brać kąpiel. Produkt ten ma również atrakcyjny design, a dodatkowo może pełnić rolę zegarka. Pasuje nie tylko do typowo sportowych kreacji, ale również tych casualowych.

 

 

 

 

Sigma Pc 3.11

 

Ciekawą propozycją jest Sigma PC 3.11. Jest to dość podstawowy sprzęt w dobrej cenie, ale nie da się ukryć, że na sam początek będzie idealny. Przyrząd jest odpowiedni do kontroli tętna podczas jazdy na rowerze, orbitreku, w czasie ćwiczeń siłowych, aerobiku, czy jogi.

Prosty system obsługi sprawia, że model ten będzie prawidłowy także dla osób starszych, które stronią od nowych technologii. Obsługę ułatwia nam duży, czytelny wyświetlacz. Urządzenie jest odporne na wstrząsy, a więc nawet przy intensywnych treningach nie ulegnie uszkodzeniu.

Pulsometr ten ma wodoszczelną obudowę. Nie można w nim nurkować, ale bez obaw można z nim pływać, brać prysznic, czy biegać w deszczu. Nie jest to zbyt skomplikowany przyrząd, a więc posiada najbardziej podstawowe funkcje. Oprócz pulsometru również zegarka i timera.

Produkt zyskał uznanie wielu osób. Głównie ze względu na bardzo prosty system obsługi. Nie da się ukryć, iż brak dodatkowych opcji dla wielu osób może być minusem, ale dla tych, którzy stronią od elektroniki to duża zaleta.

 

 

 

 

Jaki pulsometr Sigma wybrać?

Jest wiele metod osiągnięcia najlepszych wyników wsparcia, czy przyspieszenia metabolizmu, który ma sprzyjać odchudzaniu. Wśród tych sposobów, znajdziemy ćwiczenia z użyciem pulsometru. Dużo osób potwierdza skuteczność tej metody i co więcej, jest ona zalecana przez lekarzy. Głównie ze względu na to, że prawidłowy puls jest dla nas zdrowy. Jeśli nasz organizm jest zbytnio zmęczony, to niestety może dojść do poważnych problemów ze zdrowiem, zwłaszcza z sercem. Poza tym, przeprowadzono liczne badania, które pokazują, że utrzymanie prawidłowego pulsu w trakcie ćwiczeń sprzyja odchudzaniu. W tym poradniku podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszy pulsometr Sigma w 2024 roku. Wspomnimy o wykonaniu, funkcjach oraz innych aspektach. Ponadto na końcu znajdziesz zestawienie zawierające najlepsze pulsometry Sigma.

Dlaczego Sigma? Jest to marka ciesząca się ogromnym uznaniem wśród konsumentów. Wiele osób uważa, że produkty tej firmy są bardzo solidne. Sigma powstała w 1981 i od tego czasu zajmuje się produkcją najlepszych pulsometrów, jak również sprzętów służących do mierzenia naszego tempa oraz prędkości w trakcie treningu. Produkty Sigma polecane są przez sportowców amatorów i profesjonalistów.

Pulsometry dostępne są w dwóch wersjach jedno- lub dwuczęściowej. Modele dwuczęściowe składają się z pasa z nadajnikiem i czytnika w formie zegarka. Pas umieszcza się na klatce piersiowej, a zegarek na dłoni. Z kolei, modele jednoczęściowe mają wbudowany pulsometr w zegarku.

Wybierając urządzenie tego typu, sprawdźmy jego budowę i wagę. Będziemy je nosić na ręce, więc nie może być zbyt ciężkie. Ważne jest to, aby materiał nie podrażniał skóry, a całość była wodoodporna. W czasie treningu warunki pogodowe mogą ulec zmianie, a poza tym się pocimy.

Warto wybrać model, który nie tylko mierzy nasz puls, ale też posiada szereg innych funkcji, które ułatwią nam nasz codzienny trening. Rowerzystom i biegaczom polecamy model z funkcją GPS. Warto zdecydować się na przyrząd z wbudowanym zegarem, alarmem pogodowym, czy krokomierzem. Ciekawą opcją są pulsometry z dedykowaną aplikacją, które pozwala nam analizować nasze treningi ich skuteczność oraz nasze osiągnięcia.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ