Najlepszy rower elektryczny Ecobike

Ostatnio aktualizowane: 02.10.23

 

Rowery elektryczne Ecobike – ranking

 

Ecobike City

 

Jeśli pragniesz zakupić nowoczesny i ekologiczny pojazd, który umożliwi Ci dojazd do pracy, polecamy Ecobike City. Maszyna ta została specjalnie dostosowana do poruszania się po mieście. Świadczy o tym specjalne dostosowanie opon do takich nawierzchni, jak beton. Głównym atutem urządzenia jest nowoczesny system napędowy. Bowiem, silniki zostały wyposażone w czujnik hala, który połączono z kontrolerem sinusoidalnym “sine wave”. Powoduje to, że praca silnika w maszynie jest bardzo płynna.

Poza tym prezentowany rower elektryczny Ecobike w dobrej cenie ma nowoczesną baterię litowo-jonową, która odpowiada za niezawodną konstrukcję oraz gwarantuje niską wagę. Do tego sprzęt posiada lekką aluminiową ramę, która dobrze chroni konstrukcję pojazdu. Dzięki temu waga całego produktu nie przekracza 23,5 kg. Na kierownicy umieszczono wyświetlacz, na którym wybierzesz 1 z 3 systemów wspomagania. Poza tym dobra płynność pracy została zapewniona przez czujnik hala oraz kontroler „sine wave”.

Opinie konsumentów o prezentowanym pojeździe są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło stabilną konstrukcję oraz użycie wysokiej jakości materiałów. Gwarantuje to pełnię bezpieczeństwa w czasie jazdy.

 

 

 

 

Ecobike MI5

 

Poszukując eleganckiego roweru elektrycznego, polecamy bliżej przyjrzeć się Ecobike MI5. Jest to bardzo nowoczesny i elegancki pojazd, z ramą dedykowaną dla mężczyzn. Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym, maszyna gwarantuje pełną przyczepność w czasie jazdy.

Za sprawą aluminiowej ramy pojazd waży jedynie 23,5 kg. Na panelu LCD możesz wybrać 1 z 6 trybów wspomagania jazdy. Moc produktu to 350 W, co pozwala na wyczynową jazdę po nierównej powierzchni. Koła mają 29 cali co gwarantuje dobrą przyczepność. Czas ładowania waha się między 4 h, a 6 h, zaś dystans, który można wtedy pokonać wynosi od 70 km do 130 km. Maksymalna prędkość, jaką urządzenie może rozwinąć to 34 km/h.

Opinie konsumentów o zaprezentowanym przedmiocie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło stabilną konstrukcję oraz niewielką wagę produktu.

 

 

 

 

Ecobike Holland

 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem eleganckiego pojazdu elektrycznego do jazdy po mieście, który jest przyjazny środowisku, to polecamy zakup Ecobike Holland. Największą zaletą produktu jest jego elegancki design, dzięki czemu dobrze się prezentuje.

Maszyna posiada 3 tryby wspomagania, które ułatwiają jazdę. Po naładowaniu akumulatora będziesz w stanie pokonać do 70 km. Urządzenie posiada dobrej jakości biegi marki Shimano. Wspomaganie jazdy umieszczono na przednim kole, co nadaje płynność jeździe. Dodatkowo, sprzęt posiada baterię Samsung o pojemności 8,8 Ah, którą zamieszczono na bagażniku. Jest to gwarantem dobrego rozłożenia wagi użytkownika. To z kolei zwiększa komfort jazdy.

Opinie konsumentów o zaprezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Użytkownicy, którzy codziennie poruszają się pojazdem do pracy, czy na uczelnie są zadowoleni z jego przyspieszenia. Mimo pracy silnika wciąż jesteśmy zmuszeni do pedałowania, co pozwala na spalenie zbędnych kilogramów. Dobra jakość materiałów gwarantuje długowieczność urządzenia oraz pełne bezpieczeństwo podczas jazdy.

 

 

 

 

Jaki rower elektryczny Ecobike wybrać?

 

Wiele osób codziennie jeżdżących rowerem do pracy narzeka, że po dotarciu do pracy są przepoceni. To z kolei powoduje dyskomfort w czasie całego dnia w biurze. Dobrym rozwiązaniem dla takich ludzi będą rowery elektryczne. W czasie jazdy wciąż musisz pedałować, jednak to znajdujący się w pojeździe silnik wprawia całą aparaturę w ruch. Pozwoli Ci to na szybkie przemieszczanie się po mieście, jednocześnie nie produkując spalin, które zagrażają środowisku. Jadąc do pracy nie spocisz się, a wracając możesz wykonać trening. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem takiego pojazdu, polecamy Ci lekturę naszego poradnika. Dodatkowo, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji sporządziliśmy również niewielkie zestawienie, które zawiera najlepsze rowery elektryczne Ecobike.

Ecobike jest czołowym, polskim producentem rowerów elektrycznych. Firma ta cieszy się dużą popularnością nie tylko w kraju, ale i zagranicą. Wynika to z tego, że producent przykłada dużą wagę do powstawania sprzętów. Do konstrukcji używane są tylko wytrzymałe materiały, które gwarantują bezpieczną jazdę.

Pierwszą rzeczą, na jaką musisz zwrócić uwagę kupując rower elektryczny jest to, gdzie umieszczono jego silnik. Jest to bardzo ważna kwestia, gdyż wpływa na cenę, komfort jazdy oraz przyczepność do podłoża. Pierwszym miejscem jest przednie koło. Jest to najtańsza z opcji. Modele tego typu zalecane są osobom, które jeżdżą na rowerze hobbystycznie i nie interesują się ekstremalnymi wyczynami. Jeśli interesuje Cię najlepszy rower elektryczny Ecobike w 2023 roku do przemieszczania się po mieście, to powinieneś zakupić właśnie to urządzenie. Drugim typem produktów są sprzęty z silnikiem zamontowanym na tylnym kole. Jest to zdecydowanie droższa opcja, jednak pojazd dedykowany jest do bardziej ekstremalnej jazdy. Ostatni typ to urządzenie z silnikiem zamontowanym centralnie oraz ze zintegrowanym mechanizmem korbowym. Opcja ta jest najdroższa. Gwarantuje jednak największe przyspieszenie, dlatego wybierana jest przez osoby lubiące ekstremalną i wyczynową jazdę rowerem.

Kolejnym kryterium jest rodzaj akumulatora, jaki znajduje się w modelu, który chcemy zakupić. Element ten ma bezpośredni wpływ na wydajność całego pojazdu. Pierwszym typem są modele kwasowo-ołowiowe, które są najtańszą z opcji. Są one bardzo wydajne, jednak czasem podczas ekstremalnej pogody (upalne lato i mroźna zima) ich uruchomienie może zająć więcej czasu. Drugi typ urządzeń to akumulatory litowo-jonowe. Cechuje je największa wydajność i powolne zużywanie się.

 

 

Dodaj komentarz

4 KOMENTARZ

jarek

March 24, 2023 at 6:31 pm

Witam rower elektryczny Ecobike sx 5 bardzo fajny wszystko działa jak należy cichy szybki wygodny same + naprawdę solidny polecam na 100 % a co najważniejsze rower POLSKI

Odpowiadać
Zespół Zdrowywysilek.pl

June 20, 2023 at 8:41 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz i rekomendację.

Pozdrawiamy,
Zespol ZdrowyWysilek.pl

Odpowiadać
Kulfon

April 25, 2022 at 7:58 am

Posiadam ten rower od 2 miesięcy. W skali 1-10 dał bym mu 5. Bateria ( ta najmocniejsza)( wystarcza mi na ok 70-80 km bardzo oszczędniej jazdy ( od 50% to już spada zużycie w sposób logarytmiczny). Bardzo dokładnie widać wszelkie nieduże nawet otarcia. Jakiś problem z malowaniem pow? Jest ciężki ale do jazdy po mieście całkiem ok. Nie polecam w trasie…

Odpowiadać
Zespół Zdrowywysilek.pl

April 25, 2022 at 3:23 pm

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół ZdrowyWysiłek.pl

Odpowiadać