Najlepszy rower składany Dahon

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Rowery składane Dahon – ranking

 

Dahon Speed D7

 

Jeśli pragniesz zakupić wysokiej jakości rower składany, to model Speed D7, wyprodukowany przez znaną amerykańską markę Dahon, powinien Ci się spodobać. Jest to elegancki i bardzo wytrzymały produkt, który idealnie nadaje się do rekreacyjnych przejazdów, jak również pomoże Ci w dotarciu do pracy.

Prezentowany produkt posiada wysokiej jakości chromowo-molibdenową ramę, która gwarantuje stabilną konstrukcję. Element ten jest w pełni składany. Warto dodać, że czynność ta jest prosta i może zostać wykonana w około 15 sekund. Co więcej, urządzenie wyposażono w innowacyjną przekładnię Shimano TX35, która posiada aż 7 biegów. Warto dodać, że ułatwi Ci to jazdę zarówno po górzystym terenie, jak również równinach. Cała konstrukcja jest utrzymana w miejscu za sprawą systemowi Magnetix. Średnica koła wynosi 20 cm. Wymiary po złożeniu to: 65 cm x 32 cm x 79, zaś maksymalna waga użytkownika to 105 kg.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne Wiele osób doceniło obecność dynamo w piaście oraz oświetlenie LED. Co więcej, eleganckie błotniki i bagażnik posiadają gumowe pasy, co utrzymuje je w miejscu.

 

 

 

 

Dahon Vybe D7

 

Model Vybe D7 amerykańskiej marki Dahon to bardzo elegancki i nowoczesny składany rower, który przeznaczony jest do poruszania się po mieście. Największym atutem prezentowanego sprzętu jest stabilna i wytrzymała konstrukcja, która zapewnia komfort jazdy. Co więcej, kierownicę można złożyć w mniej niż 15 sekund, co zdecydowanie ułatwia przewożenie i przechowywanie produktu.

Rama została wykonana z aluminium, dzięki czemu nie musisz martwić się o konstrukcję modelu. Dodatkowo sprzęt posiada 7-biegowe przerzutki, które ułatwiają płynną jazdę po każdym rodzaju terenu. Warto dodać, że regulowana kierownica pomoże Ci lepiej dostosować maszynę do własnych potrzeb. Ten elegancki rower składany Dahon w dobrej cenie po złożeniu ma wymiary: 67 cm x 34 cm x 72 cm, zaś koła mają średnicę 20 cm. Waga modelu to 11,9 kg, co pozwala na łatwe przenoszenie roweru. Szprychy zostały wykonane ze stali nierdzewnej, co zapewnia ich długą żywotność. Sprzęt ten dedykowany jest dla osób, których wzrost mieści się w przedziale 140 cm a 188 cm, a waga nie przekracza 105 kg.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło stabilną konstrukcję oraz elegancki design.

 

 

 

 

Dahon Mu Lt10

 

Wiele osób poszukujących mobilnego środka transportu, który pozwoli im uniknąć korków decyduje się na zakup roweru składanego. Godnym polecenia sprzętem jest Dahon Mu Lt10. Nowoczesny mechanizm zdecydowanie ułatwia składanie i przechowywanie urządzenia. Bowiem zmniejszenie jego rozmiarów zajmuje mniej niż 20 sekund. Wymiary pojazdy po złożeniu to: 66cm x 37 cm x 82 cm.

Średnica koła wynosi 20 cm, zaś waga modelu to jedynie 9,3 kg. Sprawia to, że przenoszenie urządzenia jest bardzo proste. Wysokiej jakości rama gwarantuje dużą stabilność. Dzięki temu nie musisz martwić się ewentualnymi uszkodzeniami w czasie jazdy. Bardzo czułe hamulce, zarówno przedni jak i tylny, gwarantują bezpieczną jazdę i pełną kontrolę nad jednośladem. Warto dodać, że 10-biegowe przerzutki podnoszą komfort użytkowania.

Opinie konsumentów o prezentowanym rowerze są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło to, że jest on dostosowany do użytkowników, których wzrost mieści się między 140 cm a 192 cm, zaś waga nie przekracza 105 kg.

 

 

 

 

Jaki rower składany Dahon wybrać?

Kluczem do zadbania o dobrą kondycję oraz smukłą sylwetkę są regularne ćwiczenia. Niestety nie każdy z nas ma czas na chodzenie na siłownię. W takiej sytuacji dobrą alternatywą jest zakup roweru składanego. Dzięki niemu będziesz mógł podróżować do pracy lub na uczelnię, jednocześnie wykonując niezbędne ćwiczenia. Zakup takiego sprzętu wymaga zwrócenia uwagi na wiele elementów. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, jaki model wybrać oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze rowery składane Dahon. Dodatkowo na końcu artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie składające się z trzech godnych polecenia modeli.

Dahon jest znaną amerykańską marką, z siedzibą w Kalifornii, która zajmuje się produkcją, a następnie dystrybucją rowerów składanych. W swoich projektach, firma stawia na elegancki design i dużą funkcjonalność. Dzięki temu klienci otrzymują możliwie najlepsze sprzęty. Oferowane produkty cieszą się dużą popularnością w krajach, takich jak Niemcy, Dania czy Wielka Brytania, gdzie wiele osób używa rowerów by dotrzeć do pracy.

Powodem, dla którego tak wiele osób decyduje się na zakup produktów składanych jest to, że znacznie prościej się je przechowuje. Jeśli zajdzie potrzeba, można je złożyć i umieścić w bagażniku samochodu, czy innym miejscu. Jednak, aby zagwarantować sobie pełen komfort przenoszenia takiego sprzętu, należy zwrócić uwagę na jego wagę. Niestety, jeśli rower będzie zbyt ciężki, nawet po złożeniu, możemy nie być w stanie go przenieść.

Jeśli interesuje Cię najlepszy rower składany Dahon w 2024 roku, to powinieneś dokładnie przyjrzeć się, w jaki sposób połączone są różne elementy. Skoro sprzęt, który pragniesz zakupić jest składany, upewnij się, że nie zepsuje się zbyt szybko. Co więcej, źle wykonany rower jest zagrożeniem dla Ciebie i dla pozostałych uczestników ruchu ulicznego.

Pamiętaj również aby interesujący Cię sprzęt był dostosowany do Twojej wagi. Niestety, niektóre urządzenia są odpowiednie tylko do osób, których ciężar ciała nie przekracza 80 kg. Dlatego, jeśli ważysz więcej, powinieneś dokładnie zapoznać się z ograniczeniami modelu, który planujesz zakupić.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ