Najlepszy stepper Domyos

Ostatnio aktualizowane: 25.09.23

 

Steppery Domyos – ranking

 

Domyos Mini Essential 8349188

 

Model Domyos Mini Essential 8349188 to prosty w użyciu mini stepper, który pozwoli Ci zadbać o kondycję. Na urządzeniu będziemy w stanie wykonać zarówno trening cardio, jak i wzmacniający mięśnie.

Największą zaletą sprzętu jest to, że mierzy on 4 parametry: ilość powtórzeń, czas ćwiczenia, tempo chodzenia oraz spalone kalorie. Pozwoli to nam na lepsze śledzenie postępów w treningu. Równocześnie, wraz z poprawą kondycji, możemy zwiększać obciążenie, aby pokonywać coraz to nowe wyzwania. Kluczowym atutem modelu jest jego stabilność, która jest zapewniona przez antypoślizgowe stópki. Oznacza to, że w czasie ćwiczeń, stepper nie przesunie się. Powodem, dla którego tak wiele osób inwestuje w taki produkt są jego niewielkie gabaryty. Dzięki temu, bowiem jesteśmy w stanie w prosty sposób przechowywać sprzęt. Wymiary produktu to: długość – 35,2 cm, szerokość – 22 cm, wysokość – 41,5 cm. Cała konstrukcja została wykonana w 100% ze stali, więc nie grozi jej awaria.

Jak pokazują badania, regularny trening na tej maszynie wpływa pozytywnie na nasza kondycję oraz kształt sylwetki. Dlatego, według wielu konsumentów, ten stepper Domyos w dobrej cenie, to produkt, który powinien się znaleźć w każdym domu. Trening możemy bowiem wykonać w czasie oglądania telewizji.

 

 

 

 

Domyos Mini Comfort

 

Poszukując dobrego i bezpiecznego steppera do ćwiczeń, warto rozważyć model Domyos Mini Comfort. Największą zaletą produktu jest kierownica, która zapewni nam równowagę w czasie treningu, gdyż stanowi odpowiednią asekurację. Podobnie jak inne maszyny tego producenta, również ta zapewnia nam dużą wszechstronność, gdyż pozwala na wykonywanie ćwiczeń cardio oraz wzmacniania mięśni.

Kierownica jest regulowana, zatem każdy z nas szybko dostosuje ją do swojego wzrostu. Jest to bardzo ważne, gdyż w czasie treningu ważna jest poprawna postawa, czyli proste plecy. Zwróć uwagę, że stepper posiada możliwość zmierzenia 4 parametrów w czasie ćwiczeń, zaliczamy do nich: ilość powtórzeń, czas wysiłku, częstotliwość oraz spalone kalorie. Jest to bardzo ważna opcja, gdyż pozwoli nam na dokładne śledzenie naszych postępów. Kolejnym atutem są antypoślizgowe stopnie, które gwarantuję pełnię bezpieczeństwa w czasie chodzenia.

Ponieważ trening na stepperze może być wykonywany w czasie oglądania telewizji, coraz więcej osób decyduje się na zakup urządzenia. Konsumenci docenili to, że sprzęt jest lekki, więc łatwo go przenosić, zatem nie będzie zawadzać w pokoju.

 

 

 

 

Domyos Mini 8360454

 

Model Domyos Mini 8360454 to godny polecenia model, do wszechstronnego treningu. Spacer na stopniach wzmocni mięśnie nóg, zaś opcja TWISTER z bocznymi gumkami, pozwoli nam na ćwiczenia ramion. Trenerzy zapewniają, że regularne korzystanie z modelu zapewnia ujędrnione ciało.

Dużym atutem sprzętu jest to, że w czasie treningu, mierzy on ilość wykonanych powtórzeń, czas wysiłku, tempo oraz spalone kalorie. Ostatnia wartość pomoże nam oszacować jak bardzo zmniejszyła się nasza waga pod wpływem wysiłku fizycznego. Z kolei pozostałe opcje poinformują nas jak bardzo poprawiła się nasza wytrzymałość i kondycja. Stopki zostały pokryte antypoślizgową warstwą tworzywa, które zapewnią nam pełnię bezpieczeństwa w czasie chodzenia. Zaletą modelu są jego niewielkie wymiary (48 cm x 45 cm x 22 cm) oraz stosunkowo niewielka waga (7 kg), co ułatwia przechowywanie oraz przestawianie urządzenia.

Cała konstrukcja jest wykonana z dobrej gatunkowo stali, więc nie musisz obawiać się korozji. Powierzchnia została pokryta farbą o wysokim połysku, zatem w celu wyczyszczenia modelu, używaj tylko wilgotnej gąbki.

 

 

 

 

Jaki stepper Domyos wybrać?

 

Regularne ćwiczenia są bardzo ważne nie tylko dla kondycji naszego ciała, ale również zdrowia psychicznego. Zmęczenie w czasie wysiłku fizycznego dobrze wpływa na rozładowanie stresu. Niestety wysokie ceny karnetów na siłownię oraz ograniczenia czasowe stanowią duży problem dla regularnego treningu. Jeśli problem ten dotyczy też Ciebie, to polecamy Ci zainwestowanie w najlepszy stepper Domyos w 2023 roku, z którego można korzystać w domu. Zachęcamy również do przeczytania poradnika o tym, na co zwrócić uwagę w czasie zakupu urządzenia.

Przedmiotem tego poradnika są sprzęty marki Domyos, która słynie z produkcji akcesoriów treningowych. Firma zaopatruje wiele siłowni, jednak w swojej ofercie ma również maszyny, które możemy zamontować w domu. Wszystkie produkty przeszły niezbędne testy, dlatego możemy mieć pewność, że trening na nich jest w pełni bezpieczny.

Zanim udamy się do sklepu, warto zastanowić się, jaki rodzaj stepperów będzie dla nas najlepszy. Najpopularniejszym modelem są urządzenia proste, na których ćwiczenia wyglądają jak wchodzenie po schodach. Alternatywą są produkty skrętne, które zmuszają nas do wykonywania ruchów jak podczas jazdy na łyżwach. W konsekwencji angażują znacznie więcej partii mięśni, co daje lepsze efekty. Trzecim rodzajem są steppery z linkami, które angażują do ćwiczeń nie tylko nogi, ale i mięśnie ramion oraz pleców. Następny typ został wyposażony w słupek, którego celem jest zapewnienie nam stabilności.

Wybierając najlepsze stepery Domyos koniecznie zwróć uwagę na ich wielkość. Ważne jest bowiem nie tylko przechowywanie produktu, ale również przestrzeń jaką zajmują w czasie treningu. Dlatego, jeśli masz dużo miejsca w pokoju, warto pomyśleć o urządzeniu ze słupkiem lub modelem skrętnym. W przypadku, gdy metraż pomieszczenia jest ograniczony, polecamy wybrać ministepper, który jest dużo mniejszy od tradycyjnego produktu.

Ciekawym udogodnieniem, w które warto zainwestować jest licznik kroków. To dzięki niemu będziemy mogli dokładnie kontrolować nasze postępy w czasie treningu. Nieco bardziej zaawansowane produkty są w stanie obliczyć ilość spalonych kalorii oraz przebyty dystans.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ