Najlepszy uchwyt na telefon do roweru szosowego

Ostatnio aktualizowane: 18.05.24

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Dużym atutem jest łatwy montaż akcesorium, gdyż nie potrzebujemy do tego żadnych narzędzi. Dodatkowo gumowy, regulowany pasek i metalowa klamra gwarantują trwałe mocowanie. Co więcej, elastyczny silikon dopasowuje się do rozmiaru urządzenia.

Wady

Niektórzy konsumenci uważają, że minusem jest brak zabezpieczenia na ekran telefonu, gdyż szybko możemy go zarysować, a także nie można z niego korzystać w deszczu.

Podsumowanie

Jest to akcesorium rowerowe na telefon do montażu na kierownicy. Produkt został zaprojektowany dla smartfonów o przekątnej ekranu w przedziale od 4 cali do 6 cali. Uchwyt w całości jest czarny.

Drugi wybór

Zalety

Elastyczna konstrukcja tego akcesorium przytrzyma każdy model telefonu, a ponadto nie utrudnia dostępu do przycisków i złączy telefonu. Ponadto materiał, z którego wykonano model jest wytrzymały, a także odporny na wszelkie zarysowania.

Wady

Mogłoby być więcej wersji kolorystycznych do wyboru, aby każdy mógł wybrać swój ulubiony kolor. Producent oferuje tylko produkt w niebieskim kolorze.

Podsumowanie

To uniwersalny, silikonowy uchwyt na telefon, który montujemy na kierownicy roweru. Ponadto akcesorium jest wyposażone w regulowany pasek, umożliwiający montaż na kierownicach o średnicy od 20 do 30 mm.

Rozważ też

Zalety

Sprzęt jest wyposażony w inteligentny system dotykowy, dzięki któremu poprzez jedno naciśnięcie możemy zamontować lub zwolnić telefon. Poza tym uchwyt jest obrotowy o 360 stopni, więc umożliwia optymalne i komfortowe użytkowanie telefonu.

Wady

Zdarza się, że po dłuższym użytkowaniu na akcesorium mogą powstawać zarysowania i pęknięcia, co nieestetycznie wygląda.

Podsumowanie

Jest to kompaktowy oraz praktyczny uchwyt rowerowy, który wyposażono w głowicę do montowania na kierownicy roweru. Warto zaznaczyć, że mocowanie jest szybkie i łatwe. Model ma czarny, uniwersalny kolor.

 

 

Uchwyty na telefon do roweru szosowego – Ranking

 

Baseus SUMIR-BY01

 

Wiele osób kupiło Baseus SUMIR-BY01, być może Tobie też się spodoba i zdecydujesz się na jego zakup. Jest to uchwyt rowerowy na telefon do montażu na kierownicy. Elastyczny silikon dopasowuje się do rozmiaru urządzenia i co ważne absorbuje wstrząsy.

Montaż uchwytu jest bardzo łatwy, gdyż nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Docenili to w komentarzach wszyscy rowerzyści. Ponadto gumowy, regulowany pasek oraz metalowa klamra zapewniają trwałe mocowanie. Prezentowany uchwyt na telefon do roweru szosowego w dobrej cenie został zaprojektowany z myślą o smartfonach, których przekątna mieści się w przedziale 4 cali – 6 cali.

To akcesorium uniwersalne, dlatego możemy w nim przewozić każdy telefon. Co więcej, wiele osób pochwaliło produkt za silikonowe uchwyty utrzymujące telefon podczas jazdy. Pozostała część uchwytu jest wykonana z aluminium. Produkt w całości jest czarny.

 

 

 

 

Trust Bari Flexible

 

Dobrym rozwiązaniem jest inwestycja w Trust Bari Flexible, uniwersalny, silikonowy uchwyt na telefon do zamontowania na kierownicy roweru. Elastyczna konstrukcja przytrzyma każdy model smartfonu. Co ważne, jest tak skonstruowana, że nie utrudnia dostępu do przycisków oraz złącz telefonu.

Wielu wielbicieli przejażdżek rowerowych chwali model z uwagi na jego uniwersalność. Produkt jest kompatybilny z urządzeniami w rozmiarze do 80 mm x 160 mm. Ponadto materiał, z którego wykonano uchwyt jest wytrzymały i odporny na zarysowania. Sprzęt jest dostępny w kolorze niebieskim.

Uchwyt jest wyposażony w regulowany pasek, który umożliwia jego zamontowanie na kierownicach o średnicy od 20 do 30 mm. Na uwagę zasługuje również szybki i łatwy montaż. Nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Mocowanie jest bardzo solidne, nie ulega zniszczeniu oraz nie luzuje się.

 

 

 

 

Iottie Touch 4

 

Chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na Iottie Touch 4, kompaktowy oraz funkcjonalny uchwyt rowerowy wyposażony w głowicę do montowania na kierownicy roweru. Ponadto produkt zapewnia bezpieczny montaż. Ma inteligentny system dotykowy, który pozwala na wygodne mocowanie oraz zwalnianie urządzenia poprzez jedno naciśnięcie palcem.

Pozytywnie oceniany jest obrotowy klips 360 st., ponieważ umożliwia optymalne i komfortowe użytkowanie telefonu w każdej sytuacji. Mocowanie modelu jest szybkie i łatwe. Warto wspomnieć, że obejma uchwytu jest solidna, mamy więc pewność, że sprzęt nie odczepi się, nawet gdy będziemy przemierzać rowerem trudne, górskie trasy.

Uchwyt jest wykonany z dobrego gatunkowo tworzywa sztucznego. Po dłuższym użytkowaniu nie ulega zniszczeniu i nie pęka. Akcesorium może utrzymać każdy smartfon o szerokości od 5,9 cm do 8,8 cm. Produkt ma czarny, uniwersalny kolor.

 

 

 

 

Jaki uchwyt na telefon do roweru szosowego wybrać?

 

Czasy, gdy telefon służył tylko do dzwonienia już dawno minęły. W dobie coraz większej funkcjonalności komórek akcesoria, takie jak papierowa mapa, GPS czy licznik rowerowy coraz częściej są odsunięte na bok. Dziś telefon może pełnić te wszystkie funkcje. Aby można było wygodnie korzystać z telefonu podczas jazdy na rowerze niezbędny jest odpowiedni uchwyt na kierownicę, wówczas komórka będzie w zasięgu ręki. Jakie są najlepsze uchwyty na telefon do roweru szosowego? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w poniższym tekście.

W sprzedaży znajdziesz trzy rodzaje produktów: modele przypominające ssawkę, montowane na kierownicy za pomocą klamry oraz umieszczane pod kapsel steru. Pierwszy z nich zbudowany jest z niewielkiej torebki, którą montujemy przy rurze sterowej. Uchwyt w tych modelach jest dosyć ciężki, co może być niewygodne przy rowerach szosowych. Produkty mocowane za pomocą klamry umożliwiają stabilne połączenie telefonu z kierownicą, w efekcie w każdej chwili mamy dostęp do telefonu. Obsługa urządzenia jest łatwa i wygodna, gdyż w każdej chwili można zmienić ustawienia bez konieczności zatrzymywania się. Z kolei uchwyty umieszczane pod kapsel steru są montowane w taki sposób, że miejsce do montażu nas nie ogranicza. Największym atutem uchwytu jest jego wytrzymałość.

W sklepach znajdziemy produkty, które są wykonane z tworzyw sztucznych. Jednak uchwyty z takiego materiału szybko się niszczą i rysują. Możemy też zdecydować się na model wykonany ze stali nierdzewnej. Materiał jest wytrzymały i nie koroduje.

Upewnij się, że sprzęt, który chcesz zakupić jest wyposażony w osłonę chroniącą wyświetlacz. Najlepszy uchwyt na telefon do roweru szosowego w 2024 roku ma osłonkę ochronną kompatybilną z ekranem dotykowym, gdyż telefon musi reagować na nasz dotyk. Na przykład uchwyty typu szczęki mają dodatkową ściankę ze szkła hartowanego. Zdarza się też, że producenci stosują folię ochronną. Osłona powinna chronić nasz telefon przed zmoknięciem, gdyż nie wszystkie modele telefonu są wodoodporne. Dobry uchwyt ma też zabezpieczenia boczne, by wyeliminować możliwość wypadnięcia komórki podczas jazdy.

Jeśli często zmienisz telefon lub z jednego akcesorium będzie korzystać kilka osób, zainwestuj w produkt uniwersalny, odpowiedni do zamontowania różnych smartfonów. W sklepach znajdziemy też produkty przeznaczone do konkretnych marek czy modeli telefonu.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ