Najlepszy wioślarz treningowy Kettler

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Wioślarze treningowe Kettler – Ranking

 

Kettler Coach M 7974-100

 

Urządzenie Kettler Coach M 7974-100 to bardzo profesjonalny wioślarz treningowy. Zakup takiego modelu na pewno przyniesie Ci widoczne efekty.

Obciążenie w tym najlepszym wioślarzu treningowym Kettler w 2024 roku wynosi 6 kg. Pozwoli Ci to na wyrobienie masy mięśniowej. Zaś regularne ćwiczenie z takim ciężarem sprawi, że Twoja forma zostanie utrzymana.

Zaletą modelu jest praktyczny wyświetlacz LCD, który pozwoli Ci wybrać odpowiedni program do ćwiczeń. Co więcej, znajdujące się na nim wskaźniki poinformują Cię o Twoim tętnie. Za sprawą składanej konstrukcji przechowanie urządzenia jest bardzo proste. Zatem bez problemu możesz ustawić go za drzwiami czy w szafie.

Prezentowany produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje jego solidność. Z tego powodu zakup wioślarza Kettler to inwestycja na lata.

Opinie konsumentów o tej maszynie są bardzo pozytywne. Użytkownicy wybrali trwałość jako największą cechę tego wioślarza. Co więcej, charakteryzuje się on dość niską ceną.

 

 

 

 

Kettler Coach E 7975-160

 

Model Kettler Coach E 7975-160 to bardzo nowoczesny i wydajny sprzęt, który pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy, ale też wyrzeźbić estetyczne ciało. Bowiem, trening na takim sprzęcie angażuje wszystkie grupy mięśni na ciele.

Sprzęt ten posiada aż 4 specjalne wyświetlacze LCD, które dokonują pomiaru dystansu, czasu, częstotliwości wiosłowania, ilości powtórzeń oraz zużycia energii w czasie ćwiczeń. Dużą zaletą jest funkcja testów sprawności użytkownika, dzięki czemu będziesz w stanie zobaczyć swój postęp.

Pełnię bezpieczeństwa zapewni Ci alarm, który poinformuje Cię, gdy osiągniesz górną granicę tętna. Co więcej, prezentowany model oferuje pomiar tętna (Cardio Puls Set) oraz EKG.

Urządzenie jest przeznaczone zarówno dla początkujących sportowców, jak również dla profesjonalistów. Znajdujące się w zestawie koło zamachowe waży 6 kg.

Gdy jest nieużywany, produkt można złożyć i odstawić w bezpieczne miejsce. Jego wymiary po rozstawieniu to: długość – 205 cm, szerokość – 53 cm, wysokość 67 cm.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wiele osób jest zdania, że jest to jeden z najlepszych i najbardziej efektywnych modeli na rynku. Użytkownicy w swoich recenzjach docenili nowoczesny system hamowania, który odznacza się dużą wytrzymałością.

 

 

 

 

Kettler Favorit 7978-900

 

Model Favorit 7978-900 to bardzo popularny i elegancki wioślarz treningowy Kettler w niskiej cenie. Wiedz jednak, że niskie koszty zakupu modelu nie są jego jedyną zaletą, jest on również bardzo wydajny. Jego regularne użytkowanie pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy oraz wyrzeźbić piękne ciało. Spowodowane jest to tym, że w czasie treningu na wioślarzu angażowane są wszystkie mięśnie.

Dużą zaletą urządzenia są jego niewielkie rozmiary. Po skończonym treningu sprzęt może być złożony, co znacznie ułatwia jego przechowanie. Płynna regulacja obciążenia sprawia, że z wioślarza mogą korzystać zarówno zawodowi kulturyści, jak i amatorzy, którzy jedynie pragną wysmuklić sylwetkę.

Wyświetlacz LCD, który jest przymocowany do modelu mierzy Twoją wydajność, tętno i przebyty dystans. Pomoże Ci to samodzielnie śledzić Twój rozwój na przestrzeni kilku tygodni.

Konstrukcja wioślarza jest bardzo stabilna i trwała. Dzięki temu nadaje się on do intensywnych treningów. Opinie o prezentowanym sprzęcie są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników zdecydowało się na zakup tego modelu ze względu na jego niską cenę oraz dużą wydajność.

 

 

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaki wioślarz treningowy Kettler wybrać?

 

Duży metraż domu daje liczne możliwości zagospodarowania przestrzeni. Wiele osób decyduje się by wolną przestrzeń przemienić w domową siłownię, dzięki której będą mogli lepiej zadbać o swoje ciało. Jeśli należysz do takiej grupy osób i właśnie zastanawiasz się, w jakie sprzęty zainwestować, ten poradnik jest dla Ciebie. Skupimy się w nim na urządzeniach do ćwiczeń typu wioślarz. Z naszego artykułu dowiesz się na co zwrócić uwagę. Co więcej, na końcu poradnika zamieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym umieściliśmy trzy najlepsze wioślarze treningowe Kettler.

Kettler jest znaną na świecie niemiecką marką, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją urządzeń fitness. Gdy firma zaczynała swoją działalność w 1946 roku w swojej ofercie miała stoły do tenisa oraz rowery aluminiowe. Od tego czasu wiele się zmieniło i obecnie marka oferuje całą gamę nowoczesnych i eleganckich urządzeń do ćwiczeń.

Decydując się na zakup wioślarza w pierwszej kolejności powinieneś sprawdzić jego stabilność. Najważniejszymi elementami takiej maszyny są siodełko i prowadnica, gdyż to one umożliwiają ruch w przód i w tył. Aby Twój trening przyniósł rezultaty, powinieneś w pierwszej kolejności sprawdzić mocowania w urządzeniu oraz czy siedzisko jest stabilne. Ponadto ważna jest również płynność ruchów prowadnicy.

Ciekawym dodatkiem, który powinien mieć dobry wioślarz treningowy jest wbudowany komputer, który pozwoli Ci na wybranie jednego z kilku programów treningowych. Dzięki temu, Twój domowy sprzęt pozwoli Ci się poczuć, jak na prawdziwej siłowni.

Przed zakupem warto upewnić się czy interesujący nas sprzęt posiada jakieś atesty i certyfikaty. Pozwoli nam to oszacować, czy ćwiczenie na nim będzie dla nas bezpieczne. Warto również przyjrzeć się maksymalnemu obciążeniu koła, jakie możemy spotkać we wioślarzu.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ