Najlepszy wioślarz treningowy wodny

Ostatnio aktualizowane: 18.05.24

 

Wioślarze treningowe wodne – Ranking

 

WaterRower Oak

 

Urządzenie WaterRower Oak to bardzo wydajny sprzęt, który pozwoli Ci spalić do 100o kalorii w ciągu godzinnego treningu. Ponieważ w czasie treningu angażowane są różne części ciała, ćwiczenie na tej maszynie gwarantuje smukłą sylwetkę i ładnie wyrzeźbione mięśnie.

Ten najlepszy wioślarz treningowy wodny w 2024 roku gwarantuje, że w czasie użytkowania Twoje stawy nie będą przesadnie obciążone. Czyni go to w pełni bezpiecznym dla Twojego zdrowia.

Prezentowany model posiada wbudowany komputer, który wyświetli Ci informacje o ilości dokonanych pociągnięć, przebytym dystansie, całkowitym czasie ćwiczeń oraz ich intensywności.

Dużą zaletą produktu jest niski poziom hałasu, który został zastąpiony dźwiękiem szumiącej wody. Dzięki czemu nie będzie on przeszkadzał osobom dookoła Ciebie.

W czasie, gdy nie korzystasz z wioślarza możesz go złożyć i postawić do pionu, dzięki temu nie będzie zabierał miejsca. Co więcej, model ten został wykonany z drewna, zatem odstawiony na bok będzie przypominał mebel. Wymiary urządzenia to: długość – 211 cm, wysokość – 53,3 cm. Przed wlaniem wody waga urządzenia wynosi 30,5 kg, a po jej wlaniu – 47 kg.

Maszyna może być używana przez wszystkie osoby, niezależnie od płci i wagi, bowiem maksymalne obciążenie użytkownika może wynosić 315 kg.

Opinie o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wiele użytkowników zdecydowało się na zakup tego modelu, gdyż trening na nim, angażuje wszystkie rodzaje mięśni, co pozwala na poprawę sylwetki.

 

 

 

 

WaterRower Club S4

 

Model WaterRower Club S4 jest jednym z najbardziej nowoczesnych oraz innowacyjnych wioślarzy na rynku. Nowoczesna technologia, która została użyta do skonstruowania modelu zapewni Ci intensywny trening, który przyczyni się do zrzucenia zbędnych kilogramów.

Zbiornik na wodę, który znajduje się w tym urządzeniu został wykonany z polikarbonu, co gwarantuje jego trwałość i odporność na uderzenia. Nie musisz się zatem obawiać, że w czasie ćwiczeń znajdująca się wewnątrz woda wyleje się.

Wmontowany do wioślarza komputer w czasie treningu będzie wyświetlał informacje o intensywności treningu, ilości wykonanych osiągnięć, Twoim pulsie, przebytym dystans oraz całkowitym czasie ćwiczeń. Urządzenie zostało wykonane z drewna jesionowego, dzięki czemu cechuje się dużą trwałością. Nie musisz się zatem obawiać o to, że przypadkowe uderzenia czy obicia uszkodzą wioślarz.

Co więcej, maszyna została zakonserwowana olejkami duńskimi, a następnie polakierowana, zatem cechuje się eleganckim wyglądem. Opinie o prezentowanym produkcie są bardzo pozytywne. Osoby, które zdecydowały się na jego zakup uznały, że model ten jest wart swojej ceny. Oferowany przez maszynę intensywny trening pomaga szybko osiągnąć zamierzone efekty.

 

 

 

 

First Degree Apollo Hybrid AR

 

Urządzenie First Degree Apollo Hybrid AR to elegancki i nowoczesny wioślarz treningowy wodny w dobrej cenie. Model ten oferuje bardzo szeroki zakres oporu, który każdy użytkownik może ustawić sobie na podstawie swojej aktywności fizycznej.

Pojemnik na wodę ma pojemność 17 l, zaś wykonany został z poliwęglanów. Gwarantuje to jego trwałość i wytrzymałość. Nie musisz zatem obawiać się jego pęknięcia.

Urządzenie posiada również wbudowany komputer, który poinformuje Cię o najważniejszych funkcjach treningowych. Znajdziesz na nim informacje o czasie, który upłynął oraz jaki pozostał do osiągnięcia celu, ilości wiosłowań, spalonych kaloriach oraz tempie ćwiczeń. Zebrane dane pomogą Ci kontrolować Twój postęp.

Sprzęt posiada bardzo wygodny uchwyt na stopy oraz ergonomiczny uchwyt na ręce, który spowoduje, że nie będziesz obciążać Twoich nadgarstków. Dzięki temu będziesz ćwiczyć nawet przez kilka godzin, bez bólu stawów czy dłoni.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wiele osób zdecydowało się na jego zakup, gdyż w czasie pracy nie generuje on zbyt dużego hałasu, zatem nie musimy się obawiać o przeszkadzanie innym.

 

 

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaki wioślarz treningowy wodny wybrać?

 

Osiągnięcie, a następnie zachowanie smukłej sylwetki to dość trudne zadanie. Poza tym, nie każdego stać na regularne chodzenie na siłownię. Jeśli jesteś taką osobą, polecamy Ci zakup domowego wioślarza treningowego. Jest to jedno z najbardziej wydajnych urządzeń na rynku, bowiem w czasie pracy angażuje wszystkie grupy mięśni. Aby ułatwić Ci zakup możliwie najlepszego przyrządu, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę podczas zakupów oraz jakie cechy powinien mieć interesujący Cię model. Co więcej, na końcu artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym znalazły się najlepsze wioślarze treningowe wodne.

Najważniejszą kwestią przy zakupie wioślarza jest sposób, w jaki wytwarzany jest w nim opór. W przygotowanym przez nas poradniku skupimy się na urządzeniach wodnych. Zaletą takich modeli jest to, że ten system hamowania dostosowuje się do naszej pracy. Zatem wraz ze zwiększeniem lub zmniejszeniem tempa, zmienia się też opór.

Decydując się na zakup wioślarza, musisz zwrócić uwagę na jego budowę. Ważne jest, aby była ona stabilna i trwała, bowiem dzięki temu maszyna będzie mogła być używana przez wiele lat. Warto również upewnić się czy siodełko, na którym będziesz ćwiczyć jest wygodne. Ważnym elementem jest wygodna podpórka na stopy, która gwarantuje minimalne obciążenie stawów w czasie treningu.

Warto również rozważyć zakup urządzenia, które może być składane. Dzięki temu zaoszczędzimy wiele miejsca. W takim wypadku, warto zainwestować w model wykonany z drewna, bowiem po odstawieniu go, będzie przypominać jeden z mebli.

Kupując wioślarz zwróć uwagę na maksymalne obciążenie, jakie sprzęt może udźwignąć. Osoby, których waga przekracza 150 kg niestety nie powinny korzystać z modeli przeznaczonych dla osób do 100 kg. Może to bowiem zwiększyć awaryjność urządzenia.

Ostatnim elementem wyposażenia tego typu urządzeń, na które należy zwrócić uwagę jest wbudowany komputer. Warto zainwestować w urządzenie, które na ekranie jest w stanie pokazać nam liczbę spalonych kalorii, przebyty dystans, czas ćwiczeń i ilość poruszeń wiosłami. Zaawansowane modele posiadają funkcję testu sprawnościowego, który kataloguje Twoje dane i dokonują zestawienie postępu.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ