Opinie o Aguri Advans 2

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Konsumenci, którzy opublikowali opinie o Aguri Advans 2, twierdzą, że to model pasujący do większości samochodów najpopularniejszych marek. Został on wykonany z lekkiego, a jednocześnie bardzo solidnego materiału, dlatego jest trwały. Ponieważ ten bagażnik rowerowy montuje się na tylnej klapie, zamocowanie na nim jednośladów nie jest kłopotliwe.

 

Najważniejsze wady:

Pojawiają się komentarze, że do jazdy z zamontowanym bagażnikiem trzeba się przyzwyczaić, bo początkowo trudno jest zachować pełną kontrolę nad autem. Kierowcy zauważyli, że jego tył staje się bardziej obciążony. To powoduje, że środek ciężkości pojazdu się przesuwa.

 

Werdykt: 9.4/10

Bagażnik jest solidny i do tego stosunkowo tani, ponieważ cena Aguri Advans 2 wynosi ok. 400 zł. Z tego względu cieszy się on dużą popularnością. Większość osób przekonuje, że szybko można przywyknąć do tego, że tył samochodu jest nieco cięższy. Model jest przystosowany do przewożenia dwóch rowerów, to ciekawa propozycja m.in. dla par.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Uniwersalność

Jednym z najczęściej wymienianych atutów produktu jest uniwersalność. Okazuje się, że bagażnik można bez trudu przymocować do wielu różnych aut: Sedanów, kombi, VAN-ów, SUV-ów, a także hatchbacków. Lista pojazdów, które są kompatybilne z modelem, jest bardzo długa, znajdują się na niej pojazdy większości znanych marek, w tym: Alfa Romeo, Chevrolet, Audi, BMW, Peugeot, Skoda, Volkswagen, Toyota i SAAB. Co ważne, dotyczy to nie tylko pojazdów 5-drzwiowych, ale i tych 3-drzwiowych. Sam montaż bagażnika nie stanowi dużego problemu, wystarczy zaczepić haczyki na rancie klapy, a później naciągnąć paski. Jego konstrukcja została zbudowana w taki sposób, aby nie zarysować przypadkowo karoserii. Kierowcy często zwracają uwagę na to, że przewożone rowery nie zasłaniają świateł ani tablicy rejestracyjnej, dlatego można bezpiecznie poruszać się na drodze.

Łatwe montowanie rowerów

Zamocowanie jednośladów na bagażniku nie jest męczące, gdyż nie trzeba podnosić ich do góry (tak jak w przypadku modelu dachowego). Rowery ustawia się kołami na rynienkach wykonanych z aluminium, znajdują się one powyżej tablicy rejestracyjnej. Istotne jest to, że podczas przewożenia nie dojdzie do zarysowania ramy jednośladów ani powstania innych uszkodzeń, gdyż specjalne uchwyty zapewniają zachowanie odpowiedniego dystansu. Aby to potwierdzić, przeprowadzono profesjonalny test Aguri Advans 2. Jeśli pojawi się taka potrzeba, możemy dodatkowo zabezpieczyć rowery, używając w tym celu 2,5 m paska dołączonego do kompletu (wystarczy nim obwiązać pojazdy, a później przyczepić do bagażnika). Do przymocowania jednośladów nie musimy używać żadnych narzędzi, to samo dotyczy montowania konstrukcji do tylnej klapy. Model jest przystosowany do przewożenia rowerów górskich, szosowych i wielu innych, również tych z hamulcami tarczowymi.

 

Wytrzymałość

Bagażnik jest chwalony przez rowerzystów za wytrzymałość. Do jego produkcji użyto starannie dobrane materiały: Stal i aluminium. Mimo że jest to lekki model, ma dużą ładowność (30 kg). Dobrą jakość wykonania produktu potwierdza przyznany mu certyfikat TUV. Możemy wykorzystywać bagażnik tak często, jak jest to konieczne. Jego przechowywanie, kiedy nie jest potrzebny, nie sprawia problemu. To model ze składaną konstrukcją, a więc nie zajmie dużo miejsca w schowku.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ