Opinie o Burton Process Flying V

Ostatnio aktualizowane: 18.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Dostępne w Internecie opinie o Burton Process Flying V wskazują, że deska snowboardowa jest dobrze wyprofilowana, dlatego też można rozwijać na niej sporą prędkość, a przy tym zachować kontrolę nad sprzętem. Model jest wytrzymały, więc spełnia oczekiwania wymagających użytkowników i pozostaje sprawny przez wiele sezonów. 

 

Najważniejsze wady:

Trzeba pamiętać o tym, że deska snowboardowa ma spiekany ślizg, który wymaga regularnej konserwacji. Na początku dbanie o sprzęt sportowy może być trudne i zajmować sporo czasu. Trzeba nabyć doświadczenia, aby wszystkie prace przebiegały sprawnie.

 

Werdykt: 9.8/10

Burton Process Flying V to zdaniem sporej części konsumentów najlepszy snowboard dla średniozaawansowanych użytkowników. Deska jest objęta 3-letnią gwarancją producenta. Zastosowane wiązania The Channel są mocne, co gwarantuje stabilność i większe bezpieczeństwo podczas jazdy na stoku.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wysoka jakość wykonania

Rdzeń wykonano przy wykorzystaniu technologii Dualzone EGD, a w związku z tym możemy być pewni, co do trwałości całej konstrukcji. W procesie produkcji użyto też wysokiej jakości drewno. Jego włókna w dwóch strefach zostały ułożone prostopadle do pozostałej części. Dobrze zabezpieczono też miejsca, które są najbardziej narażone na uszkodzenia. Co istotne, deska nie jest zbyt ciężka, więc wygodnie się nią manewruje, a jej przenoszenie nie stanowi problemu. Test Burton Process Flying V potwierdził też, że krawędzie Frostbite Edges są wysokiej jakości, gwarantują odpowiednią zwrotność, a także stabilność podczas jazdy po wymagającym terenie. 

Technologia Infinite Ride

Deska snowboardowa powstała przy wykorzystaniu technologii Infinite Ride, a wszystko po to, aby zwiększyć jej giętkość i poprawić dynamikę jazdy. Osoby, które zdecydowały się na zakup tego sprzętu sportowego przyznają, że jazda na nim jest komfortowa, a rozwijanie dużych prędkości następuje szybko i jednocześnie pozwala na zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. 

 

Wiązania The Channel

W modelu zastosowano dobrej jakości wiązania The Channel, które pozwalają na dobre dopasowanie deski snowboardowej. Użytkownik może zadbać o odpowiednią postawę w trakcie jazdy i to bez większego wysiłku. Wiązania The Channel są bardzo mocne i spełniają wymagania dotyczące bezpiecznej jazdy na stoku. Istnieje możliwość regulacji pozycji wiązań i ich kątów, zakres regulacji ułożenia butów snowboardowych jest spory. Stanowi to gwarancję wygody. 

 

Różne rozmiary

Osobom zainteresowanym sportami zimowymi podoba się to, że cena Burton Process Flying V, biorąc pod uwagę zastosowane technologie, nie jest zbyt wysoka. Dodatkowo deska snowboardowa jest dostępna w różnych rozmiarach, dlatego każdy niezależnie od preferencji może znaleźć odpowiedni dla siebie model.

 

Design

Trzeba przyznać, że design produktu jest atrakcyjny, a jednocześnie prosty, więc trafia w gusta wielu osób. Deska ma biało-czarny kolor. Na jej powierzchni znajduje się duży napis będący logo producenta. Co istotne, snowboard zachowuje estetyczny wygląd nawet po kilku sezonach i intensywnym użytkowaniu. Oczywiście, wymaga to odpowiedniej konserwacji i dbałości o to, aby sprzęt był przechowywany w bezpiecznym miejscu i przenoszony w pokrowcu. Jeśli będziemy stosować się do tych zasad, na powierzchni deski nie powinny pojawiać się zarysowania.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ