Opinie o Ethic Erawan

Ostatnio aktualizowane: 22.02.24

 

Najważniejsze zalety:

Ta wyczynowa hulajnoga dla dorosłych została wykonana głównie z aluminium, dzięki czemu jest lekka. W rezultacie łatwo robi się na niej różnego rodzaju triki. Kierownica ma gumowe uchwyty, które gwarantują pewne trzymanie bez względu na okoliczności. Warto dodać, że górną powierzchnię podstawy pokryto papierem ściernym, który zapobiega ślizganiu się obuwia. 

 

Najważniejsze wady:

W nielicznych opiniach można przeczytać, że umieszczone u podstawy dwa kółka stosunkowo szybko się ścierają, co może świadczyć o nie najlepszej jakości ich wykonania. Niektórzy użytkownicy dodają też, że po pewnym czasie kółka zaczynają wydawać mało przyjemny dźwięk.

 

Werdykt: 9.4/10

Jest to model szczególnie polecany do skateparków. Model jest sprzedawany w oryginalnym pudełku z niezbędnymi narzędziami montażowymi. Użytkownicy przyznają, że podstawa jest dobrze wyważona, więc można wygodnie ułożyć na niej stopy i mieć poczucie maksymalnej stabilności. To przekłada się na większą pewność w trakcie jazdy.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Solidnie zrobiona kierownica

Prezentowana hulajnoga dla dorosłych zdobywa dobre opinie. Ethic Erawan to sprzęt doceniany przede wszystkim za solidnie zrobioną kierownicę, która umożliwia swobodne sterowanie pojazdem. Kierownica Ethic Dryade jest dobrze wyważona i odpowiednio wyprofilowana, do jej wykonania wykorzystano wytrzymałe aluminium. Model ma gwiazdkę do systemu ICS 10, która jest fabrycznie wbita w kierownicę.

Podest 

Należy zwrócić uwagę na podest Ethic Erawan, który zrobiono z aluminium 6061. Wykorzystany w procesie produkcji materiał jest wytrzymały i zapewnia długi czas użytkowania. Od spodu podestu znajdują się specjalne, dodatkowe spawy, które mają za zadanie zwiększyć jego wytrzymałość. Kąt nachylenia główki wynosi niecałe 83 stopnie. Dokładne wymiary podestu to: długość – 525 mm i szerokość – 114 mm. Ma on płaski spód i lekko zaokrąglone krawędzie. Podest jest kompatybilny z kółkami o średnicy 100 mm i 110 mm. Aby zapewnić użytkownikowi dobrą stabilność górna powierzchnia podestu jest pokryta papierem ściernym. Test Ethic Erawan potwierdził, że to rozwiązanie jest skuteczne.

 

Koła

Hulajnoga dla dorosłych jest wyposażona w koła Ethic Incube wykonane z aluminium. Działają one płynnie, dlatego nie występuje problem związany ze zbyt szybkim traceniem prędkości. Średnica kół jest równa 110 mm. Osoby, które zdecydowały się kupić ten sprzęt przyznają, że w razie potrzeby wymiana kół nie jest skomplikowana ani czasochłonna.

 

Hamulec

Dla większości kupujących ważne jest bezpieczeństwo jazdy. W przypadku tej hulajnogi mamy jednoczęściowy Flex Fender, czyli wytrzymały hamulec pozwalający efektywnie zredukować prędkość jazdy. Do jego produkcji został wykorzystany nylon, czyli dobrze oceniany pod względem wytrzymałości materiał. Konsumenci zgadzają się ze stwierdzeniem, że cena Ethic Erawan nie jest wygórowana. Hulajnoga działa sprawnie, jest wytrzymała i umożliwia wykonywanie ciekawych trików. Korzystając z niej można rozwijać pasję i wykonywać coraz to bardziej skomplikowane sztuczki w skateparku. Z tego też powodu warto w nią zainwestować.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ