Opinie o GoPro Hero 7 Black

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Użytkownicy zgadzają się z tym, że najlepsza kamera sportowa musi być łatwa w obsłudze i gwarantować wysoką jakość obrazu. Taki właśnie jest model GoPro Hero 7 z funkcją HyperSmooth, która gwarantuje dobrą stabilizację. Nie trzeba korzystać z małego, przenośnego statywu, aby zachować płynne przejścia między kadrami. Urządzenie ma inteligentny tryb fotografowania zapewniający ostre zdjęcia o przyjemnych tonach. 

 

Najważniejsze wady:

Z początku może się wydawać, że obsługa urządzenia jest skomplikowana. Nie ulega wątpliwości, że większość osób będzie musiała poświęcić sporo czasu na zapoznanie się z wszystkimi funkcjami sprzętu.

 

Werdykt: 9.7/10

Pochlebne opinie o GoPro Hero 7 Black stanowią zachętę do zakupu tego sprzętu, mimo że jego cena wynosi prawie 1500 zł. Sprzęt ma dotykowy ekran, a także funkcję sterowania głosem. Urządzenie jest wodoszczelne, można je zanurzyć do 10 m. Model ma 12 Mpix aparat i daje możliwość nagrywania filmów w jakości 4K.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe dane techniczne

Dokładnej wymiary kamery sportowej GoPro Hero 7 to: wysokość – 45 mm, szerokość – 62 mm i głębokość – 33 mm. Sprzęt waży tylko 116 g, dzięki temu korzystanie z niego jest wygodne nawet w wymagających warunkach. Kamera ma 3 czujniki: żyroskop, akcelerometr i GPS. Na obudowie znajduje się slot na kartę microSD. Wbudowana bateria ma pojemność równą 1220 mAh. W zestawie znajdują się dodatkowe akcesoria: elementy montażowe, kabel USB, standardowa ramka do instalacji, akumulator i instrukcja obsługi. 

Nagrania, które zrobią wrażenie na innych

Kamera sportowa GoPro Hero 7 Black daje możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Szybkość nagrywania wynosi 60 klatek na sekundę. Obraz przechodzi płynnie i uwzględnia wszystkie, nawet drobne szczegóły. Model jako jedyny, porównując go z serią Hero 7 Silver i White, ma funkcję HyperSmooth. Odpowiada ona za stabilizację obrazu. Opisywany sprzęt jest w stanie przewidywać ruchy i bez przerwy koryguje ewentualne drgania. Użytkownik może skorzystać z funkcji transmisji na żywo (Facebook Live).

 

Niezawodność w każdych warunkach

Można bez wahania stwierdzić, że urządzenie jest dostosowane do pracy w każdych warunkach, nawet w trakcie deszczu. Model wykazuje odporność na wstrząsy i jest wodoszczelny. Można z nim nurkować na głębokość do 10 m. Dodatkowo na uwagę zasługuje sposób obsługi urządzenia. Kamerę można ustawić korzystając z dotykowego wyświetlacza albo wydając komendy głosowe (wygodne sterowanie bez użycia rąk). Z uwagi na dostępne funkcje nie dziwi, że cena GoPro Hero 7 Black przekracza 1000 zł.

 

Zdjęcia w trybie HDR

Konsumenci wykonujący test GoPro Hero 7 Black przyznają, że korzystając z kamery sportowej można nie tylko nagrać wysokiej jakości filmy, ale też zrobić wyraziste zdjęcia w rozdzielczości 12 Mpix. Urządzenie ma tryb HDR, dodatkowo można skorzystać z funkcji SuperFoto zapewniającej przyjemne odwzorowanie barw i ograniczającej widoczność szumów. Jeśli chcemy, możemy tak ustawić kamerę, aby w kadrze znalazła się chmurka zawierająca informacje na temat przebytego dystansu, wysokości i prędkości, z jaką się poruszamy (funkcja GPS). Ta opcja jest wykorzystywana np. przez kolarzy górskich.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ