Opinie o Hamax Kiss

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Fotelik rowerowy ma solidnie zrobione sprzączki, które uniemożliwiają samodzielnie odpięcie przez dziecko pasów bezpieczeństwa. Jak potwierdził test Hamax Kiss, siedzisko ma tak skonstruowany system mocowania, aby ewentualne wstrząsy pojawiające się podczas jazdy po nierównym terenie były dobrze amortyzowane. To gwarantuje dziecku większy komfort jazdy. Model jest zgodny z normą EN 14344.

 

Najważniejsze wady:

Czytając niektóre opinie Hamax Kiss można dowiedzieć się, że górna część szelek (przy ramionach) ma zbyt mały rozstaw. W efekcie czasami pasy mogą zbyt mocno przywierać do ciała i powodować drobne podrażnienia.

 

Werdykt: 9.4/10

Fotelik rowerowy jest przeznaczony do mocowania na tylnym bagażniku, może być także zamontowany na rowerze bez bagażnika. Siedzisko zostało dostosowane do dzieci ważących maksymalnie 22 kg, od 9. miesiąca życia. Model ma regulowane podpórki na stopy, a podłokietniki osłaniają malucha z boku.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wyściółka

Fotelik rowerowy wykonano z dobrej jakości materiałów, co przekłada się na długi czas użytkowania. Wyściółka jest miękka i nie powoduje bolesnych otarć, na jej powierzchni nie pojawiają się nieestetycznie wyglądające przetarcia. Materiał ma czerwony kolor i ładnie kontrastuje z czarną obudową. Rodzicom podoba się to, że można łatwo zdjąć wyściółkę i wyprać ją w pralce, więc zachowanie czystości siedziska nie jest czasochłonne. Nawet po kilku praniach materiał nadal ładnie się prezentuje, co świadczy o jego wysokiej jakości.

Montaż i przeznaczenie

Model jest odpowiedni dla dzieci od 9. miesiąca życia i może być używany przez maluchów, których waga nie przekracza 22 kg. Zakup tego fotelika rowerowego to inwestycja na długi czas. Siedzisko jest dostosowane do ram rowerowych o średnicy od 28 mm do 40 mm, pasuje do jednośladów z i bez bagażnika. W skład kompletu wchodzą wszystkie potrzebne do montażu akcesoria, więc nie ponosi się żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych. Produkt waży 3,6 kg, a jego dokładne wymiary to: 70 cm x 48 cm x 38,5 cm.

 

Wygoda i bezpieczeństwo użytkowania

Rodzice, którzy zdecydowali się na zakup tego fotelika dla swojej pociechy przyznają, że jest on wygodny nawet podczas długiej przejażdżki. Dzięki dobrze wyprofilowanemu oparciu dziecko może bez trudu przyjąć odpowiednią pozycję. Sprzęt zapewnia bardzo dobrą amortyzację, co okazuje się istotne szczególnie w trakcie jazdy po nierównym terenie. Siedzisko ma 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, które są solidnie zrobione i nie ma ryzyka, że dziecko samo je odepnie. Ich zapinanie jest możliwe tylko jedną ręką, co ułatwia bezpieczne umieszczenie pociechy w foteliku. Model ma regulowane szelki i podnóżki, więc nawet gdy pociecha podrośnie, można nadal korzystać z siedziska.

 

Design

Choć wygląd produktu nie jest najważniejszy kupujący zwracają na niego uwagę. Prezentowany model cieszy się sporym zainteresowaniem. Rodzicom podoba się prosty styl Hamax Kiss. Cena, która nie jest zbyt wysoka również zachęca do zakupu tego fotelika rowerowego. Konsumenci przyznają, że jest to estetycznie wykonany i solidny sprzęt idealnie sprawdzający się podczas rodzinnych wycieczek.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ