Opinie o Hammer Crosstech Xtr

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Sprzęt nadaje się zarówno dla mniej, jak bardziej doświadczonych osób, gdyż ma 16-stopniową regulację obciążenia. Masywne koło zamachowe umożliwia przeprowadzenie treningu o odpowiedniej intensywności, bezpiecznego dla naszych kolan i stawów. Jak pokazał test Hammer Crosstech Xtr, orbitrek cicho pracuje, dlatego w czasie ćwiczeń nie będziemy przeszkadzać swoim bliskim.

 

Najważniejsze wady:

Mimo że urządzenie zostało wyposażone w rolki transportowe, konsumenci przyznają, że przestawienie go w inne miejsce jest męczące. Wynika to głównie z tego, że orbitrek waży 38 kg, a więc nie należy do najlżejszych modeli.

 

Werdykt:

Sprzęt pozwala na spalenie kalorii i pomaga w walce z nadwagą. Jednak regularne treningi mają pozytywny wpływ nie tylko na sylwetkę, ale i kondycję, ponieważ zwiększają wydolność organizmu. Sprzęt jest wytrzymały i stoli stabilnie na podłodze. To profesjonalny model, dlatego cena Hammer Crosstech Xtr nie powinna wydawać się wygórowana.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Łatwy w obsłudze komputer

Orbitrek ma niewielki komputer, który służy do zmiany ustawień, a także kontrolowania parametrów treningu. Jest zasilany z sieci 230 V i został wyposażony w czytelny wyświetlacz LCD. Obsługa komputera nikomu z nas nie sprawi problemu, pokazują to także opinie o Hammer Crosstech Xtr wydawane przez kupujących. W trakcie ćwiczeń możemy na bieżąco sprawdzać ilość spalonych kalorii, czas trwania treningu czy pokonany dystans, a dodatkowo zmieniać opór na większy lub mniejszy, w zależności od swoich potrzeb. Na uchwytach są sensory dotykowe pozwalające na monitorowanie pulsu, w razie konieczności możemy dokupić specjalny pas telemetryczny. Komputer daje nam dostęp do 12 różnych programów treningowych, które znacząco ułatwiają osiągnięcie wymarzonego celu (np. wyszczuplenie sylwetki lub rozbudowę poszczególnych partii mięśni). Wśród nich znajdziemy m.in. spalanie zbędnych kalorii oraz trening wytrzymałościowy.

Sprzęt dla wszystkich domowników

Na orbitreku mogą trenować wszyscy domownicy, a nie tylko jedna osoba. Wpływa na to zarówno możliwość regulacji oporu, jak i zmiany długości kroku (maksimum to 28 cm). Za pomocą płozy można ustawić sprzęt w taki sposób, aby ćwiczenia były komfortowe. To duże udogodnienie, zwłaszcza gdy pomiędzy domownikami są znaczne różnice w ich wzroście. Model spełni oczekiwania wyższych, jak i niższych osób, również ze względu na optymalną odległość między platformami na stopy, wynoszącą 21 cm.

 

Wytrzymała konstrukcja

Na sprzęcie można ćwiczyć codziennie, bez obaw, że się zniszczy. Jego konstrukcja jest bardzo wytrzymała, gdyż została zrobiona z solidnych materiałów. Maksymalne obciążenie orbitreka to 130 kg, więc jest odpowiednim wyborem dla osób walczących z nadwagą. Za pomocą urządzenia możemy bezpiecznie i efektywnie ćwiczyć w domowym zaciszu. Nie kołysze się ono na boki, więc ryzyko niespodziewanego przewrócenia się i doznania urazu jest zmniejszone do minimum. Istotne znaczenie ma też to, że koło zamachowe działa płynnie i nie generuje dużego hałasu. Trenując możemy jednocześnie oglądać telewizję, słuchać muzyki lub rozmawiać z domownikami, z pewnością nikomu nie będziemy przeszkadzać.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ