Opinie o Hertz Cerrus

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Bieżnia ma kauczukowe podkładki i dodatkowe poduszki umiejscowione w głównej strefie biegania. Te elementy sprawiają, że podejmowanie aktywności fizycznej jest bezpieczne dla stawów i kolan. Model jest wyposażony w wygodne rączki, na których znajduje się panel umożliwiający sterowanie prędkością. Podczas treningu można łatwo i bez zatrzymywania się zmienić prędkość biegu. 

 

Najważniejsze wady:

Urządzenie waży 93 kg, więc jego przenoszenie może okazać się męczące nawet biorąc pod uwagę to, że u podstawy umieszczono płynnie działające kółka transportowe. Nierzadko przenosząc bieżnię musimy korzystać z pomocy dodatkowej osoby.

 

Werdykt: 9.4/10

Opublikowane w Internecie pozytywne opinie o Hertz Cerrus są dowodem na to, że sprzęt sportowy spełnia oczekiwania użytkowników. Produkt ma wymiary: 179 cm x 82 cm x 127 cm. Prędkość maksymalna wynosi do 18 km/h. Model ma regulowany kąt nachylenia i kilka programów treningowych do wyboru. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Programy treningowe

Cena Hertz Cerrus nie jest najniższa, jednak konsumenci chętnie decydują się na zakup tego sprzętu sportowego. Do inwestycji w produkt zachęca to, że daje on dostęp do kilkudziesięciu gotowych programów treningowych. Na początku ćwiczeń wystarczy wybrać odpowiednią opcję, co zajmuje mało czasu. Dostępne programy to m.in.: chód sportowy, podbiegi, interwały i spalanie tłuszczu. Dodatkowo osoba korzystająca z bieżni może też wybrać tryb manualny i samodzielnie dostosować ustawienia do efektów, jakie chce uzyskać. Na ekranie sprzętu umieszczone są informacje dotyczące czasu ćwiczeń, przebytego dystansu, spalonych kalorii i pulsu, więc można mieć stałą kontrolę nad treningiem.

Łatwa obsługa

Osoby, które miały okazję przeprowadzić test Hertz Cerrus zapewniają w swoich recenzjach, że korzystanie z bieżni jest łatwe i aby poprawnie ją ustawić nie trzeba mieć żadnego doświadczenia. Wszystko jest dobrze opisane. Z przodu znajduje się podświetlany ekran LCD o wymiarach: 10 cm x 5,5 cm. Użytkownik może łatwo regulować kąt nachylenia pasa biegowego (od 0 do 18 stopni) i w ten sposób symulować bieg pod górkę. Model ma dobrze wyprofilowane i wygodne w trzymaniu rączki, na których znajdują się przyciski sterujące. Nie trzeba przerywać treningu, aby szybko zmienić kąt nachylenia toru biegowego. Dodatkową zaletą jest to, że na bieżni znajduje się przycisk bezpieczeństwa pozwalający na jej bezpieczne i szybkie zatrzymanie.

 

Pas biegowy

Bieżnia ma wysokiej jakości pas biegowy, który jest przede wszystkim odporny na ścieranie, więc na długo jego wygląd prezentuje się tak, jak po zakupie. Tory boczne mają odpowiednią szerokość, więc można ustawić na nich nogi, kiedy chcemy zmienić ustawienia lub awaryjnie zakończyć trening. Każdy ze wspomnianych elementów jest wytrzymały. 

 

Komfort ćwiczeń

Od tego, czy ćwiczenia są komfortowe zależy, czy będziemy z chęcią je wykonywać. Dlatego też producent opisywanej bieżni zadbał o maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Po pierwsze należy wspomnieć o tym, że w modelu zostały zastosowane kauczukowe podkładki i specjalne poduszki w głównej strefie biegania, które czynią trening bezpiecznym dla stawów i kolan. Po drugie, osoba ćwicząca może w trakcie treningu podłączyć do bieżni sprzęt muzyczny np. smartfon. Jest to możliwe dzięki wejściu Jack.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ