Opinie o HMS M9239

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Według kupujących to bardzo dobry, rehabilitacyjny rower stacjonarny, za sprawą którego można szybciej wrócić do pełnej sprawności po doznanych urazach. Co więcej, sprawdza się on także jako sprzęt treningowy, umożliwiający utrzymanie dobrej kondycji w okresie jesienno-zimowym. 9 kg koło zamachowe pozwala na ćwiczenia z większym obciążeniem, to dobry wybór także dla doświadczonych osób.

 

Najważniejsze wady:

Nie wszystkim posiadaczom sprzętu spodobała się kolorystyka urządzenia, co pokazały przeanalizowane opinie o HMS M9239. Część kupujących uważa, że połączenie białego i zielonego koloru nie wygląda najlepiej. Ich zdaniem model prezentowałby się lepiej, gdyby miał ciemną obudowę.

 

Werdykt: 9.2/10

Rowerek polecany jest w szczególności osobom po przebytych operacjach kolan i bioder, gdyż daje możliwość przeprowadzenia bezpiecznych ćwiczeń rehabilitacyjnych. Regularne treningi umożliwiają też pozbycie się zbędnych kilogramów. Sprzęt nie zajmuje dużo miejsca w pokoju, jego wymiary to: 93 cm x 54,5 cm x 138 cm. Maksymalne obciążenie modelu wynosi 120 kg.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Łatwy montaż i obsługa

Sprzęt należy samodzielnie złożyć, ale nie jest to trudne. Test HMS M9239 udowodnił, że można to zrobić w pojedynkę i bez użycia specjalistycznych narzędzi. Jeśli pojawi się taka konieczność, możemy bez dużego wysiłku przenieść zmontowany rowerek w inne miejsce. Waży on 23 kg i został wyposażony w praktyczne rolki transportowe. Obsługa sprzętu i dostosowanie ustawień do swoich potrzeb również nie powinno sprawić nam problemu. Na kierownicy znajduje się komputer z czytelnym wyświetlaczem, który pozwala na śledzenie najważniejszych parametrów treningu. Regulacji obciążenia dokonuje się za pomocą specjalnego pokrętła.

Komfortowe treningi

Rowerek zapewnia komfort w czasie treningu, a wpływa na to m.in. możliwość regulacji ustawienia kierownicy, a także siodełka (zarówno w pionie, jak i poziomie). Jeśli odpowiednio ustawimy wszystkie elementy, będziemy mogli przyjąć wygodną pozycję i bezpiecznie ćwiczyć, nie odczuwając przy tym dyskomfortu. Na rączkach znajdują się sensory, które umożliwiają odczytywanie przez komputer naszego pulsu, więc w razie potrzeb możemy zmniejszyć obciążenie, aby nie przemęczać organizmu. Przy pedałach są paski, które można wyregulować w taki sposób, aby dobrze przylegały do stóp i zapobiegały ich ześlizgiwaniu się. Należy wspomnieć też o tym, że podczas ćwiczeń rowerek stoi stabilnie na podłodze, nie kołysze się na boki.

 

Dobra alternatywa dla zwykłego roweru

Sprzęt jest uznawany za bardzo dobrą alternatywę dla zwykłego roweru. Można na nim ćwiczyć tak często, jak chcemy i to o dowolnej porze. Możemy w tym samym czasie słuchać muzyki, oglądać telewizję czy czytać książkę, w efekcie czego ćwiczenia stają się przyjemniejsze. Regularne treningi pozwalają na szybszy powrót do sprawności, pozbycie się problemu nadwagi oraz zwiększenie wydolności organizmu. Ponieważ rowerek umożliwia ćwiczenia z większym obciążeniem, nie ma ryzyka, że w czasie zimy stracimy dobrą formę i wiosną konieczne będzie budowanie swojej kondycji od nowa. Sprzęt z pewnością spełni oczekiwania osób mniej, jak i tych bardziej aktywnych fizycznie. Nie powinniśmy żałować zakupu, także ze względu na to, że cena HMS M9239 nie jest wygórowana.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ