Opinie o Huawei Band 3 Pro

Ostatnio aktualizowane: 24.09.23

 

Najważniejsze zalety:

To krokomierz opaska, który jest wyposażony w przydatne funkcje: Monitorowanie tętna, licznik spalonych kalorii czy pomiar pokonanego dystansu. Urządzenie jest dostępne w kilku wersjach kolorystycznych i elegancko prezentuje się na nadgarstku. Ma ono dotykowy ekran AMOLED zapewniający dobrą widoczność wyświetlanych informacji, także w słońcu.

 

Najważniejsze wady:

Osoby, którym zależało na zakupie praktycznej opaski sportowej są rozczarowane brakiem opcji płatności zbliżeniowych. Smartband Huawei Band 3 Pro służy głównie do monitorowania parametrów treningu oraz sprawdzania powiadomień z telefonu.

 

Werdykt: 9.7/10

Opinie o Huawei Band 3 Pro są w większości pozytywne, a to zachęciło już wiele osób do zakupu sprzętu. Opaska jest wygodna w noszeniu i łatwa w obsłudze. Wielkość ekranu to 0,95 cala, a pojemność wbudowanej pamięci RAM wynosi 16 GB. Smartband zasila akumulator o pojemności 100 mAh.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

8 trybów ćwiczeń

Opaska na pewno przyda się osobom aktywnym fizycznie, potwierdza to test Huawei Band 3 Pro. Sprzęt ma 8 różnych trybów ćwiczeń: Jazda na rowerze, bieganie w hali, bieganie na otwartym terenie, basen, pływanie w akwenie, kolarstwo halowe, spacer oraz trening. Pozwala on na śledzenie wszystkich istotnych parametrów ćwiczeń, w tym czasu ich trwania oraz pokonanego dystansu. Ponieważ smartband ma wbudowany moduł GPS, pozwala na szybkie sprawdzenie na mapie, w jakim miejscu się znajdujemy. Tym samym nie ma ryzyka, że zgubimy się, gdy postanowimy pobiegać lub pojeździć w mniej znanym terenie.

Ciekawe funkcje

Smartband ma kilka ciekawych funkcji, a jedną z nich jest monitor snu. Jeśli zostawimy opaskę na nadgarstku na noc, będzie ona gromadzić dane niezbędne do monitorowania poszczególnych faz snu. Wykorzystuje ona w tym celu nowoczesną technologię certyfikowaną przez Harvard Medical School CBD Center. Sportowcy doceniają

także alarm gwałtownego wzrostu tętna. Pozwala on na przeprowadzenie w pełni efektywnego treningu i zmniejszenie ryzyka doznania kontuzji w wyniku wykonywania zbyt intensywnych ćwiczeń. Funkcja ta przydaje się w szczególności osobom początkującym, gdyż pozwala na wyrobienie odpowiednich nawyków ćwiczeniowych i unikanie przetrenowania. Opaskę wyposażono też w niezbędne czujniki (akcelerometr, pulsometr) i zaawansowany system monitorowania serca. Mimo to cena Huawei Band 3 Pro nie jest wysoka, za urządzenie zapłacimy mniej niż 200 zł.

 

Stylowy design

Opaskę można bez przeszkód nosić przez cały czas, zarówno w dni wolne, jak i w pracy. Wygląda ona bardzo elegancko, ma silikonowy pasek, który można dopasować do obwodu nadgarstka. Poza tym urządzenie jest dostępne w trzech kolorach do wyboru: Czarnym, białym i niebieskim. W razie potrzeby możemy dokupić do smartbanda inny pasek lub elegancką bransoletę, aby zmienić jego wygląd. Opaska sprawdza się jako ciekawy dodatek do stroju, pasuje do różnych stylizacji.

 

Wodoszczelność do 50 metrów

Sprzęt nie ulegnie awarii w wyniku kontaktu z wilgocią, jego klasa wodoszczelności to 5 ATM. Z opaską na nadgarstku można swobodnie pływać, brać prysznic i kąpać się w wannie. To bardzo wytrzymały sprzęt, o czym świadczy niemal każda recenzja na temat Huawei Band 3 Pro.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ