Opinie o Huawei Band A2

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Sprzęt jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i czerwonej, dlatego możemy dopasować go pod względem designu do swoich preferencji. To model w formie opaski, jest lekki i nie przeszkadza podczas wykonywania codziennych czynności. Przeanalizowane opinie o Huawei Band A2 pokazały, że urządzenie jest bardzo przydatne i wyposażono je w wiele ciekawych funkcji.

 

Najważniejsze wady:

Krokomierz można połączyć ze swoim telefonem za pośrednictwem Bluetooth. Jednak jak zauważyli kupujący, czasami dochodzi do nagłego zerwania łączności między sprzętami. Wtedy trzeba je ponownie sparować, co bywa uciążliwe.

 

Werdykt: 9.3/10

Problemy z połączeniem Bluetooth nie zniechęcają konsumentów do zakupu i codziennego używania urządzenia. Jego wymiary to: 4,68 cm x 2,05 cm x 1,12 cm, waży ono 22 g. Krokomierz można dobrze dopasować do obwodu nadgarstka, gdyż ma pasek regulowany w zakresie od 16 do 22,5 cm. Przydaje się on na treningu, jak i podczas wypoczynku.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Asystent treningu

Test Huawei Band A2, który przeprowadzono wśród posiadaczy sprzętu, pokazał, że dobrze sprawdza się jako asystent treningu. Założone na nadgarstek urządzenie na bieżąco liczy nie tylko ilość wykonanych kroków, ale też przebyty dystans, czas trwania ćwiczeń i mierzy tętno. Tym samym możemy dobrać intensywność treningu w taki sposób, aby nie przemęczyć organizmu.

Wszystkie informacje dotyczące naszej aktywności są podawane w czasie rzeczywistym, a żeby je sprawdzić, wystarczy dotknąć wyświetlacza. Jest on duży i czytelny, jego rozmiar to 0,96 cala. Za sprawą sprzętu zadbanie o swoje zdrowie staje się łatwiejsze. Kiedy przez dłuższy czas pozostajemy w bezruchu, krokomierz powiadomi nas o konieczności wstania od biurka czy z kanapy. Co więcej, urządzenie ma funkcję monitora snu, więc pozwala na sprawdzenie jego jakości. Aby skorzystać z tej opcji, nie należy zdejmować opaski przed pójściem do łóżka.

Kompatybilność z wieloma smartfonami

Krokomierz można sparować z wieloma różnymi smartfonami, z systemem operacyjnym Android 4.4 lub wyższym, a także iOS (wersja 9.0 lub nowsza). Po połączeniu z telefonem na ekranie opaski będą wyświetlały się istotne informacje na temat przychodzących wiadomości, połączeń telefonicznych, a także e-maili.

Kiedy nie będziemy mogli znaleźć smartfona, krokomierz wyśle do niego powiadomienie, a wtedy z łatwością zlokalizujemy urządzenie. Nie musimy zabierać ze sobą telefonu na trening, aby być w stałym kontakcie z rodziną i znajomymi, co jest bardzo dużym udogodnieniem. Należy wspomnieć też o dodatkowych funkcjach opaski, jak budzik i stoper. Mimo że sprzęt jest bardzo praktyczny, cena Huawei Band A2 nie jest wygórowana. Za urządzenie zapłacimy ok. 100 zł.

 

Wytrzymała i wodoodporna konstrukcja

Możemy nosić krokomierz przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, nie powinien z tego powodu szybko się zniszczyć. Jest on wykonany z wytrzymałych materiałów, w dodatku nie ulegnie awarii w wyniku zalania wodą (wodoodporność na poziomie IP67). Nie musimy ściągać opaski przed umyciem rąk, pozmywaniem naczyń, a nawet wzięciem prysznica. Kupujący przyznają również, że sprzęt zasila pojemna bateria, której nie trzeba codziennie ładować. W trybie aktywnego użytkowania jej czas pracy to maksymalnie 9 dni, a w trybie stand-by nawet 18 dni.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ