Opinie o Hudora Big Wheel

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Pojazd można łatwo dopasować do swojego wzrostu, gdyż wysokość kierownicy jest regulowana w dużym zakresie. Możemy dojeżdżać na nim do pracy. Hulajnoga jest lekka i wygodna w przenoszeniu, także ze względu na składaną konstrukcję. Test Hudora Big Wheel pokazał, że to model wyposażony w sprawnie działający hamulec.

 

Najważniejsze wady:

Są osoby, które twierdzą, że podczas jazdy na nierównej nawierzchni mocno odczuwane są wstrząsy. Może to wynikać z faktu, że hulajnoga jest wyposażona w średniotwarde kółka (82A), niezbyt efektywnie pochłaniające wstrząsy.

 

Werdykt: 9.8/10

To najlepsza hulajnoga dla dorosłych, co potwierdzają przeanalizowane recenzje na jej temat. Ma ona znacznie więcej zalet niż wad, dlatego konsumenci chętnie ją wybierają. Maksymalne obciążenie pojazdu to 120 kg, a jego wymiary po złożeniu są równe: 107,5 cm x 34 cm x 14 cm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Lekkość i praktyczność

Materiałem wykonania hulajnogi jest w większości aluminium, a to oznacza, że nie pojazd waży dużo (nieco ponad 5 kg). Po złożeniu możemy łatwo sprzęt przenosić z miejsca na miejsce, schować do szafy, a nawet spakować do samochodowego bagażnika. W zestawie znajdziemy pasek o długości 70 cm, za pomocą którego można wygodnie nosić hulajnogę na ramieniu. Przy podeście znajduje się nóżka do parkowania, pozwalająca na odstawienie modelu w dowolnym miejscu, bez potrzeby opierania go o ścianę. Analizując opinie o Hudora Big Wheel, można dojść do wniosku, że pojazd sprawdza się jako środek transportu do pracy czy szkoły. Jest to dobra propozycja nie tylko dla dorosłych, ale i nastolatków.

 

Dobrze przemyślana konstrukcja

Hulajnoga ma dużą platformę, jej wymiary to: 45 cm x 14 cm. Możemy na niej wygodnie postawić obie stopy, swoim kształtem przypomina podwójną literę „T”. Podest jest bardzo wytrzymały i co ważne, pokryto go antypoślizgowym materiałem. Na kierownicy znajdują się gumowe rączki zapewniające pewny chwyt, a także dzwonek. Przydaje się on w sytuacjach, gdy chcemy bezpiecznie wyminąć przechodniów. Przy tylnym kole jest hamulec, który wystarczy lekko nacisnąć, aby zwolnić lub całkowicie się zatrzymać. Warto dodać, że kierownica jest podwójnie łożyskowana i obraca się o 360 stopni, możemy ją zablokować za pomocą zatrzasku i bolca. Element konstrukcji, który jest najbardziej narażony na naprężenia, a więc przedni widelec, wykonano z solidnej stali chromowanej (grubość profilu jest równa 2 mm).

 

Koła z łożyskami ABEC5

Pojazd ma dwa koła wykonane z poliuretanu. Średnica przedniego wynosi 230 mm, a tylnego 205 mm. Hulajnoga jest wyposażona w łożyska ABEC5, które zapewniają cichą pracę, niezależnie od tego, na jakim rodzaju nawierzchni się poruszamy. Podczas jazdy nadmiar ciepła jest z nich stale odprowadzany, co wynika z zastosowania nowoczesnych technologii. Jeżeli po dłuższym czasie pojawi się konieczność wymiany kółek lub łożysk, możemy z łatwością dobrać części zamienne.

 

Pomysł na prezent

Ponieważ hulajnoga jest ładnie zapakowana, często poleca się ją jako pomysł na oryginalny prezent. Może to być ciekawy podarunek z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia dla osoby, która chciałaby być bardziej aktywna fizycznie. Warto zastanowić się nad zakupem pojazdu również ze względu na to, że cena Hudora Big Wheel jest korzystna.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ