Opinie o Hulajnoga Smart Trike Scooter T1

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Pojazd jest zbudowany w taki sposób, że mogą się na nim bezpiecznie poruszać maluchy już od 15. miesiąca życia. Potwierdzają to specjaliści, którzy przeprowadzili test Smart Trike Scooter T1. Początkowo dziecko może korzystać z wygodnego siedziska, a kiedy będzie starsze, łatwo je zdemontujemy. Model jest dostępny w dwóch ciekawych wersjach kolorystycznych: Niebieskiej i różowej.

 

Najważniejsze wady:

Rodzicom najbardziej przeszkadza to, że hulajnogi nie można złożyć. To powoduje, że jej przewożenie w samochodzie nie zawsze jest wygodne. Często okazuje się, że zabawka zajmuje dużo miejsca w bagażniku, zwłaszcza jeśli jest to małe auto miejskie.

 

Werdykt: 9.3/10

Nie jest to model bez wad, ale jest często wybierany na prezent dla malucha, zarówno dziewczynki, jak i chłopca. To bardzo solidna hulajnoga trójkołowa z siedziskiem, dobrze dopasowana do potrzeb pociech. Wysokość siedziska jest regulowana, podobnie jak samej kierownicy. Maksymalne obciążenie zabawki to 20 kg.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Zabawa na kilka sposobów

Najpierw maluch może poruszać się na hulajnodze z zamontowanym siedziskiem. Możemy ustawić je na wysokości 23,5 cm lub 26,5 cm od podłoża. To sprawia, że model z powodzeniem zastępuje zwykły rowerek biegowy. Siedzisko jest pokryte miękką pianką EVA, dlatego pociecha nie powinna odczuwać dyskomfortu. Kiedy już podrośnie, wystarczy zdemontować siedzisko (wymaga to wykręcenia śruby) i ustawić system T-Lock, za sprawą którego kierownica się zablokuje i nie będzie obracać na boki. To zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa dziecku, które wciąż ma problemy z utrzymaniem równowagi. Kiedy już będzie ono pewnie się poruszać, możemy zrezygnować z blokady. Wówczas pociecha zyska możliwość skręcania na boki i jazda na pewno będzie sprawiać jej dużą przyjemność.

Świecące koła

W podstawie hulajnogi są trzy koła, dwa z przodu i jedno mniejsze z tyłu. Ich materiałem wykonania jest poliuretan, wykazują one podwyższoną odporność na ścieranie. Istotne jest również to, że podczas jazdy dziecko nie będzie generowało dużego hałasu, niezależnie od nawierzchni. Może się ono bawić także w domu, kółka nie zostawiają na podłodze nieestetycznych śladów czy zarysowań. Znajdują się w nich małe diody LED, które świecą podczas poruszania się. To nie tylko sprawia, że zabawka jest bardziej atrakcyjna, ale też zwiększa widoczność jadącej pociechy. Zadowoleni z zakupu konsumenci i publikowane przez nich opinie o Smart Trike Scooter T1 potwierdzają, że maluch może się bezpiecznie bawić. Wpływają na to nie tylko świecące koła, ale i szeroki, pokryty antypoślizgową gumą podest oraz umieszczony z tyłu hamulec nożny.

 

Torba w komplecie

Razem z hulajnogą znajdziemy w zestawie małą torbę przeznaczoną dla malucha. Jest na niej nadrukowana uśmiechnięta buzia, a z górnej części wystaje para uszu. W środku pociecha może umieścić rzeczy, które według niej przydadzą się podczas przejażdżki. Mogą to być np. jej ulubione zabawki czy przekąski i picie. Torbę można zawiesić na kierownicy, na pewno nie obciąży mocno hulajnogi i nie ograniczy maluchowi widoczności. Taki dodatek przekonał wielu rodziców do kupna modelu Smart Trike Scooter T1. Cena zabawki nie przekracza 350 zł, więc nie powinna nadwyrężyć domowego budżetu.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ