Opinie o Kawasaki KX-FS5.5

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Hulajnoga elektryczna ma duży, antypoślizgowy podest, na którym można wygodnie ułożyć stopy zapewniając sobie maksymalną wygodę jazdy. Nogi nie ślizgają się po powierzchni, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Kierownica jest odpowiednio wyprofilowana i ma uchwyty zrobione z przyjemnego dla skóry materiału. Sprzęt jest lekki, a dzięki składanej konstrukcji łatwy w przenoszeniu.

 

Najważniejsze wady:

Użytkownicy wystawiający niektóre opinie o Kawasaki KX-FS5.5 wskazują, że ładowanie sprzętu zajmuje sporo czasu. Mimo to zasięg jego działania nie jest tak duży, jak można by tego oczekiwać. Zdaniem kupujących akumulator powinien mieć nieco większą pojemność.

 

Werdykt: 9.4/10

Jest to sprzęt odpowiedni dla dzieci od 8. roku życia. Model jest dostępny w czarno-zielonej wersji kolorystycznej i podoba się chłopcom, jak i dziewczynkom. Przy podstawie znajduje się solidna podpórka, dzięki której parkowanie pojazdu jest możliwe w każdym miejscu. Hulajnoga jest sprzedawana w zestawie z akumulatorem Li-Ion.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Parametry techniczne

Urządzenie ma dobre parametry techniczne, a jak wskazuje test Kawasaki KX-FS5.5, hulajnoga spełnia oczekiwania dzieci i nastolatków. Prędkość maksymalna urządzenia wynosi 12 km/h. W związku z tym jazda jest bezpieczna i w razie konieczności można szybko zatrzymać pojazd. Moc silnika wynosi 120 W. Maksymalny zasięg sięga do 10 km, czas ładowania wynosi kilka godzin. Pojemność akumulatora jest równa 4500 mAh. Na obudowie znajduje się wskaźnik ładowania, który pozwala łatwo określić, czy urządzenie jest już gotowe do pracy. Hulajnoga elektryczna pozwala na pokonywanie wzniesień do 10 stopni. Waga sprzętu wynosi 11,5 kg, a jego dokładne wymiary to: 78 cm x 40 cm x 96 cm. Średnica kół przednich jest równa 140 mm, a tylnych 145 mm.

Przeznaczenie

Model Kawasaki KX-FS5.5 jest przeznaczony dla młodszych użytkowników, dokładnie od 8. roku życia. Maksymalne obciążenie sprzętu wynosi 70 kg. Warto wspomnieć o tym, że urządzenie można szybko złożyć i wygodnie przenieść. Ze względu na to, że hulajnoga nie jest zbyt ciężka, nie będzie stanowiła dużego obciążenia dla starszego dziecka czy rodzica. Obsługa modelu jest bardzo prosta, a cena Kawasaki KX-FS5.5 jest określana jako przystępna. Przed pierwszym użyciem sprzętu należy przekazać dzieciom informacje na temat bezpiecznej jazdy. Warto wspólnie z pociechą przeczytać dołączoną do zestawu instrukcję, w której znajdują się cenne wskazówki.

 

Antypoślizgowy podest i wygodna kierownica

Hulajnoga ma solidnie wykonany podest z antypoślizgową powłoką. W związku z tym łatwo zachować na niej stabilną pozycję, co w przypadku dzieci ma bardzo duże znaczenie. Na podeście nie pojawiają się ślady uszkodzeń mechanicznych i stosunkowo łatwo zadbać o jego czystość. Jest on na tyle duży, że wygodne ułożenie nóg nie sprawia żadnego problemu. Ważnym elementem każdego pojazdu jest kierownica. Prezentowana hulajnoga elektryczna ma wygodne uchwyty zrobione z przyjemnych dla skóry materiałów. Znajdująca się na nich powłoka chroni przed ślizganiem się dłoni, a to z kolei zwiększa pewność jazdy.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ