Opinie o Le Grand Lille 6

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Opinie o Le Grand Lille 6 potwierdzają, że rower ma odpowiednio duże, a w związku z tym wygodne siedzisko. Jest ono dopasowane do kobiecej fizjonomii, a materiał, z którego je wykonano jest odpowiednio miękki dla skóry. Przy łańcuchu zamontowana została osłona chroniąca przed zabrudzeniem ubrania. 

 

Najważniejsze wady:

Z uwagi na to, że opony mają jasny kolor widać na nich wszystkie zabrudzenia. Jeśli nie będziemy odpowiednio dbać o czystość naszego roweru, po niedługim czasie użytkowania może on stracić ładny wygląd.

 

Werdykt: 9.6/10

Wiele kobiet podziela zdanie, że Le Grand Lille 6 to najlepszy rower miejski, którego wyróżnia estetyczny, dziewczęcy design. Sprzęt będzie odpowiedni do jazdy po odpowiednio do tego przystosowanych ścieżkach. Może być wykorzystany jako środek transportu do pracy, szkoły czy drobne zakupy. Do umieszczonego na przodzie kierownicy kosza zmieszczą się potrzebne akcesoria (np. butelka z wodą).

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Rama

Damski rower miejski ma aluminiową ramę, która jest stosunkowo lekka, dlatego też przenoszenie rowera nie powinno być zbyt męczące. Będzie to miało szczególne znaczenie dla kobiet, które mieszkają w bloku lub na często pokonywanej trasie muszą przejść przez schody i przenieść swój sprzęt. Ramę wyróżnia wytrzymałość, na jej powierzchni nie tworzą się zarysowania. Warto dodać, że rama została obniżona, tak aby wsiadanie i zsiadanie z roweru było proste, niezależnie od tego, jak jesteśmy ubrane.

 

 

Dobrej jakości części

W rowerze zastosowano dobrej jakości części, tak aby jazda na nim była komfortowa i bezpieczna. Hamulce V-Brake + Torpedo działają sprawnie, więc można szybko zatrzymać pojazd, kiedy wystąpi taka potrzeba. 28-calowe opony w jasnym kolorze są wytrzymałe, więc nie ścierają się zbyt szybko. Siodło 1650E jest duże i wygodne i umożliwia przyjęcie odpowiedniej pozycji w trakcie jazdy. Potwierdza to test Le Grand Lille 6.

 

Dodatkowe wyposażenie

Wraz z rowerem miejskim otrzymujemy potrzebne wyposażenie, na które składa się m.in. oświetlenie przednie i tylne na baterie. Gwarantuje ono widoczność po zmroku, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Wśród dodatkowych akcesoriów znajduje się m.in. kosz plastikowy, do którego można włożyć butelkę z wodą, mały plecak czy torebkę, a nawet drobne zakupy. Rower ma także stabilną podpórkę, więc można zaparkować go w każdym miejscu bez obaw, że się przewróci. Z tyłu znajduje się bagażnik, do którego zamontujemy w razie potrzeby dodatkowo sakwę rowerową albo kosz. Błotniki stanowią zabezpieczenie przed zabrudzeniem ubrania w trakcie jazdy w słabych warunkach atmosferycznych. Przy łańcuchu znajduje się osłona chroniąca przed wciągnięciem ubrania, jego zniszczeniem i zabrudzeniem. Przy kierownicy umieszczono płynnie działający dzwonek. Biorąc pod uwagę wszystkie dodatkowe akcesoria cena Le Grand Lille 6 nie jest wysoka.

 

Atrakcyjny design

Prezentowany rower miejski jest ceniony za elegancki, a jednocześnie dziewczęcy design. Jasna rama ładnie komponuje się z ciemnobrązowym siedziskiem i koszem na akcesoria. Każdy z elementów jest wykonany z najwyższą starannością i pasuje wyglądem do pozostałych części sprzętu.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ