Opinie o Manta SWT9304 Sprita 2

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

To wytrzymały, a jednocześnie tani krokomierz, który zapisuje najważniejsze dane na temat codziennych treningów. Pokazuje on nie tylko ilość wykonanych kroków, ale i przebyty dystans, spalone kalorie oraz prędkość, z jaką się poruszamy. Sprzęt zasila wytrzymała bateria, która bez ładowania wytrzymuje nawet do 30 dni.

 

Najważniejsze wady:

Nie wszystkim konsumentom podoba się to, że wyświetlacz nie jest podświetlany. To powoduje, że obsługa krokomierza nie zawsze jest wygodna. Dużym problemem jest np. szybkie sprawdzenie aktualnej godziny w nocy.

 

Werdykt: 9.6/10

Urządzenie jest chętnie kupowane przez osoby aktywne fizycznie, gdyż jest dodatkową motywacją w walce o szczupłą i wysportowaną sylwetkę. To praktyczny smartwatch, który wygodnie nosi się na nadgarstku, jego wymiary są równe: 4,75 cm x 4,75 cm x 1,33 cm. Można go sparować z dowolnym smartfonem z systemem iOS lub Android.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Przydatne funkcje

Jak już zostało wspomniane, za pomocą sprzętu możemy kontrolować najważniejsze parametry swoich treningów. Co ciekawe, dane możemy odczytać nie tylko na ekranie smartwatcha, ale również w aplikacji zainstalowanej na smartfonie.

Jeżeli sparujemy ze sobą urządzenia, informacje na temat aktywności będą automatycznie przesyłane i później możemy je szczegółowo przeanalizować, sprawdzając w ten sposób swoje postępy. To bardzo wygodne rozwiązanie, co potwierdziły opinie o Manta SWT9304 Sprita 2, opublikowane przez zadowolonych z zakupu tego modelu sportowców. Jeśli przez dłuższy czas się nie ruszamy, otrzymamy powiadomienie, że nadeszła pora na krótkie ćwiczenia. Smartwatch może też pełnić funkcję monitora snu. Na podstawie zarejestrowanych przez niego danych możemy sprawdzić, dlaczego się nie wysypiamy.

Ekran E-ink

Urządzenie jest wyposażone w nowoczesny ekran E-ink, wykorzystuje się go również do produkcji czytników e-booków. Nawet jeśli będziemy patrzeć na krokomierz przez dłuższy czas, np. analizując wyniki ostatnich treningów, nie powinniśmy narzekać na zmęczenie oczu. W dodatku z łatwością odczytamy pokazywane na ekranie informacje w bardzo słoneczny dzień, nie ma potrzeby osłaniania go dłonią. Potwierdził to wykonany przez specjalistów test Manta SWT9304 Sprita 2. Przekątna ekranu to 2,7 cala, a rozdzielczość: 240 x 240 pikseli.

 

Odporność na działanie wilgoci

Krokomierz nie ulegnie awarii na skutek kontaktu z wilgocią, np. podczas zachlapania rąk wodą czy wzmożonej potliwości ciała na intensywnym treningu. Wynika to z tego, że sprzęt ma obudowę w klasie szczelności IPX4. Jest on przystosowany do użytku nawet podczas lekkich opadów deszczu. Smartwatch jest również odporny na uszkodzenia mechaniczne. Mimo że wyróżnia się on solidnością, jego zakup nie będzie dużym wydatkiem, gdyż cena Manta SWT9304 Sprita 2 nie przekracza kwoty 200 zł.

 

Uniwersalność

Sprzęt jest dostępny w czarnym kolorze, pod tym względem odpowiada on zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Zdaniem konsumentów to uniwersalny model, który pasuje do różnych stylizacji, zwłaszcza tych codziennych. Nie obciąża on mocno nadgarstka, ponieważ waży 40 g. Tym samym nie powinniśmy narzekać, że krokomierz przeszkadza nam podczas treningu, wykonywania domowych obowiązków lub snu. Pasek nie podrażnia skóry, ponadto można go dopasować do obwodu nadgarstka, aby się nie zsuwał.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ