Opinie o Michelin Dynamic Sport

Ostatnio aktualizowane: 24.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Opona rowerowa Michelin jest ceniona w szczególności za wysoką jakość wykonania. Znajduje to potwierdzenie w komentarzach wystawianych przez miłośników jazdy. Zastosowane w tym modelu bieżniki semi-slick na długo zachowują początkowy kształt, więc nie trzeba często wymieniać opon. To, jak wiadomo, pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas.

 

Najważniejsze wady:

Pojedyncze osoby zwracają uwagę na to, że montaż tej opony rowerowej nie jest łatwy. Trzeba na to poświęcić sporo czasu, co może okazać się nieco irytujące. Znajdujące się na produkcie logo szybko się ściera.

 

Werdykt: 9.4/10

To opona przystosowana do używania w rowerach szosowych. Cena Michelin Dynamic Sport przekracza niewiele ponad 60 zł, więc zakup całego zestawu do jednośladu nie powinien okazać się dla większości osób dużym wydatkiem.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dane podstawowe

Średnica tych opon rowerowych wynosi 700 C, a ich szerokość jest równa 25 C. Są to opony drutowe z bieżnikiem o wysokości 30 TPI. Ciśnienie wynosi minimalnie 5, a maksymalnie 7 barów. Produkt jest przystosowany do kół w rozmiarze 28 cali. Jego waga jest równa 305 g. Model jest polecany do rowerów szosowych, wyścigowych. Czytając opinie o Michelin Dynamic Sport, można dojść do wniosku, że parametry opony spełniają oczekiwania nawet wymagających rowerzystów.

Wykonanie

Przeprowadzony test Michelin Dynamic Sport pokazał, że opona jest wytrzymała, więc nie trzeba się martwić, że konieczna okaże się stosunkowo szybka inwestycja w nowy produktu. Ten model ma specjalny bieżnik semi-slick zapewniający ponadprzeciętną wytrzymałość. Oba boki opony są zrobione przy wykorzystaniu technologii SW, która pozwoliła na zmniejszenie wagi całości. Aby zwiększyć wytrzymałość, producent wzmocnił opony także specjalnymi pasami skutecznie chroniącymi przed przetarciem. Ten model przeznaczony do jazdy szosowej zasługuje na miano solidnego.

 

Pozwala na rozwijanie dużych prędkości

Jedną z największych zalet tej opony jest to, że gładko toczy się ona po drodze, więc możliwe staje się rozwijanie stosunkowo dużej prędkości. Dla osób, które jeżdżą rowerami szosowymi na długich trasach, jest to niezaprzeczalny atut. Prawdziwi miłośnicy jednośladów zwracają także uwagę na estetykę wykonania opony. Ma ona prosty design, dlatego pod tym względem pasuje do każdego roweru.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ