Opinie o Motus Scooty 8.5 Power

Ostatnio aktualizowane: 18.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Hulajnoga elektryczna dla dorosłych jest wyposażona w mocny hamulec tarczowy, który pozwala szybko zatrzymać pojazd, nawet kiedy prędkość jazdy jest duża. Ten sprzęt ma wodoodporną konstrukcję, co oznacza, że można z niego korzystać także przy lekkich opadach deszczu. Nie trzeba się martwić, że wewnętrzny mechanizm będzie narażony na działanie wilgoci i dojdzie do jego trwałego uszkodzenia.

 

Najważniejsze wady:

Czytając opinie o Motus Scooty 8.5 Power można dowiedzieć się, że sprzęt nie dość dobrze radzi sobie z pokonywaniem wzniesień powyżej 15 stopni. W związku z tym warto przed ruszeniem w drogę odpowiednio zaplanować trasę, aby uniknąć jakichkolwiek kłopotów.

 

Werdykt: 9.7/10

Poruszanie się tą hulajnogą jest wygodne, co potwierdził test Motus Scooty 8.5 Power. Jego wyniki wskazują ponadto, że ze sprzętu wygodnie się korzysta, nawet jeśli nie jeździmy po idealnie gładkiej powierzchni. Model jest wyposażony w praktyczną, solidną stopkę, która ułatwia bezpieczne parkowanie właściwie w każdym miejscu. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Parametry techniczne

Hulajnoga elektryczna ma dobre parametry techniczne, co przekłada się na większe zadowolenie z jej użytkowania. Moc urządzenia wynosi 250 W. Prędkość maksymalną można ustawić w zależności od preferencji na 15 km/h lub 25 km/h. Sprzęt jest sprzedawany w zestawie z pojemną baterią 36 V i 7,8 Ah, więc jego zasięg jest dobry. Ładowanie sprzętu zajmuje do 5 h. Hulajnoga elektryczna jest dostosowana do użytkowników o wadze maksymalnej 100 kg. Mogą z niej wygodnie korzystać niższe, a także wyższe osoby. Cena Motus Scooty 8.5 Power nie jest wygórowana.

Łatwe składanie

Na komfort użytkowania duży wpływ ma to, że sprzęt można łatwo złożyć. Hulajnoga ma płynnie działający mechanizm składania, który dodatkowo jest zabezpieczony mocną klamrą. Nie ma obaw o to, że w trakcie użytkowania przez przypadek złożymy pojazd, co mogłoby być niebezpieczne. Dodatkowo na hulajnodze znajduje się wygodny zaczep umożliwiający łatwe przenoszenie jej w dłoni. Sprzęt tego typu bez wątpienia sprawdzi się jako środek transportu do pracy i na spotkania ze znajomymi. Ze składanych hulajnóg elektrycznych często korzystają mieszkańcy większych miast, w których są duże korki.

 

Umieszczone na kierownicy elementy

Na kierownicy znajdują się wszystkie niezbędne elementy umożliwiające łatwe i szybkie ustawienie hulajnogi. Przycisk Power ON/OFF służy, jak sama nazwa wskazuje, do włączania i wyłączania sprzętu. Warto jednak dodać, że jeśli naciśniemy go dwukrotnie, włączone zostaną światła przednie. Na kierownicy umieszczono także wyświetlacz LED, na którym prezentowane są informacje dotyczące aktywowanego biegu, uzyskanej prędkości i poziomu naładowania baterii. Do dyspozycji użytkownika pozostaje też manetka do ustawiania prędkości jazdy. Przytrzymanie jej przez 6 sekund gwarantuje poruszanie się ze stałą prędkością (tempomat). Kolejnym elementem jest dzwonek, z którego można korzystać w celu ostrzeżenia innych osób poruszających się na hulajnodze, rowerzystów czy pieszych. 

 

Różne tryby pracy

Hulajnoga może działać w różnych trybach pracy, co umożliwia lepsze dopasowanie jej do naszych potrzeb. Do wyboru jest funkcja ECO, która pozwala na rozwijanie prędkości do 15 km/h. Tryb NORMAL gwarantuje jazdę z prędkości do 25 km/h. Użytkownik może też wybrać tryb ZERO i wtedy do jazdy konieczny będzie ruch nogami (zasady poruszania się są takie same, jak w przypadku zwykłej hulajnogi).

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ