Opinie o Peruzzo Padova 3

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Mimo że uchwyt montuje się na tylnej klapie auta, mamy swobodny dostęp do samochodowego bagażnika. To oznacza, że możemy wygodnie przewozić nie tylko same rowery, ale również walizki z rzeczami niezbędnymi na wyjeździe. Model jest przystosowany do przewożenia trzech jednośladów, nawet dziecięcych, z obniżoną ramą lub mających niestandardową konstrukcję.

 

Najważniejsze wady:

Nie każdy konsument zgadza się z tym, że jest to łatwy w zamontowaniu bagażnik. Część osób miała z tym duże problemy. Wynika to z tego, że uchwyt jest stosunkowo ciężki (waży prawie 12 kg), a ponadto dołączona instrukcja nie rozwiewa wszystkich wątpliwości.

 

Werdykt: 9.7/10

To jeden z najbardziej popularnych uchwytów mocowanych na klapie, co wykazał test Peruzzo Padova 3. Uchwyt jest chętnie wybierany przez pary, a także rodziny z jednym dzieckiem, bo daje możliwość wygodnego przewożenia jednośladów wszystkich domowników. Zdaniem kupujących jest to dobry bagażnik rowerowy także ze względu na trwałą konstrukcję.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Praktyczność

Uchwyt jest bardzo praktyczny i na pewno przyda się każdemu rowerzyście, który nawet podczas wakacyjnego wyjazdu chce aktywnie spędzać czas. Ponieważ możemy bez przeszkód zabrać swój jednoślad ze sobą, nie musimy korzystać z usług miejscowej wypożyczalni. Bagażnik jest przystosowany do przewożenia dowolnych rowerów, których maksymalny ciężar nie przekracza 45 kg. Co ważne, pasuje on do większości typów nadwozia: hatchbacka, kombi, sedana, a także SUV-a. Analizując opinie o Peruzzo Padova 3, można wywnioskować, że model pasuje do aut takich marek jak: Audi, Citroen, Mazda, BMW, Kia, Skoda, Opel, Renault czy Volvo. Nawet jeśli po pewnym czasie postanowimy zmienić samochód, to ryzyko, że uchwyt nie będzie do niego pasować, jest zmniejszone do minimum.

Bezpieczeństwo i solidność

Bagażnik został wyposażony w system anti-bounce. Zapobiega on przypadkom uderzeniom uchwytu w karoserię, co mogłoby przyczynić się do powstawania wgnieceń lub odpryskiwania lakieru. Z tego powodu nie ma ryzyka, że przewożenie jednośladów będzie miało negatywny wpływ na wygląd naszego samochodu. Bezpieczną podróż z rowerami gwarantują także solidne pasy mocujące, ich maksymalne obciążenie to 250 kg. Ponadto bagażnik ma gumowane łapy odpowiadające za stabilizowanie położenia jednośladów, więc nie przesuwają się one podczas jazdy, nawet przy wykonywaniu gwałtownych manewrów. Produkt jest bardzo solidny, o czym świadczy przyznany mu certyfikat TUV. Mimo to cena Peruzzo Padova 3 pozostaje atrakcyjna. Kupujący uważają, że to praktyczny, wytrzymały i tani uchwyt na rowery, na który warto zwrócić uwagę.

 

Możliwość wykorzystania samochodowego bagażnika

Nawet jeśli na uchwycie umieścimy maksymalną, dozwoloną liczbę rowerów, wciąż będziemy mogli swobodnie korzystać z samochodowego bagażnika. To bardzo duże udogodnienie, w szczególności w sytuacji, gdy wybieramy się na dłuższy urlop i konieczne jest zabranie ze sobą większych walizek. Możemy mieć pewność, że w aucie zmieszczą się wszystkie bagaże, a jednocześnie nie będą przeszkadzać pasażerom podróżującym na tylnej kanapie. Ponieważ uchwyt razem z rowerami nie wystaje mocno poza obrys pojazdu, komfort prowadzenia go nie powinien znacząco się zmniejszyć, nie będziemy też narzekać na duży opór powietrza (do czego dochodzi w przypadku modeli montowanych na dachu).

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ