Opinie o Polar M430

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie pełni funkcję krokomierza, w dodatku pokazuje aktualną godzinę. Jest ono eleganckim dodatkiem do codziennych stylizacji, a ponieważ jest dostępne w czarnym kolorze bez trudu dopasujemy je do swojego stroju. Ponadto sprzęt jest wodoszczelny do 30 m. Jak pokazał test Polar M430, można się z nim kąpać oraz pływać.

 

Najważniejsze wady:

Zdaniem użytkowników to dobry sportowy zegarek, ale nie pasuje do bardziej eleganckiego stroju, przykładowo garnituru czy biznesowej sukienki. Z tego powodu część osób nie może nosić akcesorium codziennie do pracy.

 

Werdykt: 9.3/10

Mimo nielicznych wad ten krokomierz i zegarek w jednym został uznany za godny uwagi model. Ma on kilka przydatnych funkcji zwiększających komfort użytkowania. Sprzęt można sparować ze swoim smartfonem, nie jest to trudne. Dzięki temu możemy otrzymywać powiadomienia z telefonu, nawet jeśli zostawimy go w domu.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wytrzymałość

Do produkcji modelu wykorzystano dobre gatunkowo tworzywo sztuczne. Zrobiona jest z niego zarówno koperta, jak i sama opaska na rękę. Ważne jest to, że materiał nie podrażnia skóry i nie przyczynia się do otarć, w dodatku wykazuje podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Krokomierz jest solidny, można go nosić codziennie przez wiele godzin. Jak wykazały opinie o Polar M430, wiele osób doceniło model za to, że nie ulega awarii na skutek kontaktu z wilgocią. Nie trzeba go zdejmować przed wzięciem kąpieli czy prysznica, co może być dużym udogodnieniem.

Ciekawe funkcje

Zegarek ma wbudowany moduł GPS, dlatego podczas treningu na bieżąco dostarcza nam informacji na temat pokonanego dystansu, prędkości biegu, chodu lub jazdy, a także wysokości n.p.m., na jakiej się znajdujemy. Ponadto sprzęt został wyposażony m.in. w: Fitness Test (5-minutowy test mierzący wydolność oddechową), licznik spalonych kalorii, Running Index (pokazuje poprawę efektywności biegu) oraz Stan Regeneracji (oblicza czas potrzebny na odpoczynek przed kolejnym treningiem). Nie można nie wspomnieć o tym, że zegarek może wyświetlać wszystkie najważniejsze powiadomienia ze smartfona, wystarczy go z nim sparować. Nie jest to trudne, ponieważ sprzęt został wyposażony w moduł Bluetooth.

 

Polar Flow

Każdy posiadacz zegarka może założyć konto w serwisie Polar Flow, a także korzystać z aplikacji na smartfony o tej samej nazwie. To daje możliwość planowania, synchronizowania oraz dzielenia się informacjami na temat treningów ze swoimi znajomymi. Za sprawą takiego rozwiązania możemy zachować dane dotyczące aktywności fizycznej i śledzić własne postępy. Może to być dodatkowa motywacja do dalszej walki o szczupłą sylwetkę czy lepszą kondycję.

 

Wygoda noszenia

Konsumenci uważają, że to bardzo wygodny w noszeniu zegarek. Nie jest on duży ani ciężki (waży 51 g), dlatego nie powinien przeszkadzać w wykonywaniu codziennych czynności. Po zdjęciu sprzętu skóra nie będzie podrażniona ani zaczerwieniona. Ważne jest też to, że długość opaski można swobodnie regulować i dopasować do obwodu nadgarstka. To oznacza, że zegarek nie będzie się przez cały czas zsuwać, co szybko stałoby się irytujące. Do zakupu urządzenia zachęca nie tylko komfort noszenia, ale też stosunkowo niska cena. Polar M430 to praktyczny model odpowiedni dla sportowców i nie tylko.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ