Opinie o Raven Pulse

Ostatnio aktualizowane: 18.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Prezentowane rolki damskie mają regulowany rozmiar, a w związku z tym może z nich korzystać kilka osób. Kupowanie tego modelu jest też polecane, jeśli szukamy rolek dla dziewczynki, której wciąż rośnie stopa (np. rozmiar 33-36). Kauczukowe kółka są wytrzymałe, zbyt szybko się nie ścierają, a dodatkowo gwarantują płynną jazdę. 

 

Najważniejsze wady:

Z uwagi na to, że rolki mają biały kolor, zdecydowanie trudniej utrzymać je w czystości. Na jasnej skorupie widoczne są nawet najdrobniejsze zabrudzenia. W związku z tym trzeba często czyścić sprzęt, jeśli zależy nam na jego schludnym wyglądzie.

 

Werdykt: 9.4/10

W Internecie można znaleźć pozytywne opinie o Raven Pulse, co świadczy o tym, że produkt spełnia oczekiwania konsumentek. Ten sprzęt sportowy jest wykonany z solidnych materiałów, ma wysokiej jakości łożyska i odporne na przetarcia kółka. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Regulowany rozmiar

Kwestią zachęcającą do zakupu tych rolek damskich jest to, że mają one regulowany rozmiar. W związku z tym są chętnie wybierane przez osoby, którym wciąż rosną stopy, a które nie chcą, co sezon inwestować w nowy sprzęt. Wbrew pozorom takie rozwiązanie sprawdza się nie tylko u wspomnianej grupy rolkarzy. Nabywając model z regulowanym rozmiarem, zmniejsza się ryzyko złego dopasowania rolek, co ma duże znaczenie, szczególnie kiedy decydujemy się na zakup przez Internet. Producent ma w swojej ofercie rozmiary: 33-36, 37-40 i 40-43, więc wybór jest duży. Decydując się na takie rolki mamy też pewność, że będą mogły z nich korzystać także inne osoby np. nasza przyjaciółka, siostra czy córka. 

 

Bezpieczeństwo jazdy

W rolkach wykorzystywany jest system tłumienia drgań zwany Shock Absorbing System. Zdecydowanie zwiększa on komfort i bezpieczeństwo jazdy i pozwala łatwiej zachować odpowiednią stabilność. Dodatkowo na prawej rolce umieszczono z tyłu wytrzymały, dobrze wyprofilowany hamulec, który umożliwia sprawne zatrzymanie się. Hamulec wykonano z wysokiej jakości poliwęglanu, jest on odporny na zniekształcenia, co dowiódł test Raven Pulse. 

 

Swobodny przepływ powietrza

Każdy rolkarz potwierdzi, że komfort jazdy jest jedną z najważniejszych kwestii. Z tego też powodu warto wspomnieć o systemie potrójnej wentylacji, czyli Tripple Vent System. Gwarantuje on swobodny przepływ powietrza, a to z kolei zmniejsza ryzyko pojawienia się problemu związanego z nadmierną potliwością stóp. But wewnętrzny Trust Fit System łatwo dopasowuje się do kształtu stopy i zapewnia jej lepsze podparcie. Wkładka jest przyjemna w dotyku i nie powoduje podrażnień skóry. Dodatkowo cena Raven Pulse, mimo zastosowanych rozwiązań, nie jest wygórowana. Za te rolki z funkcją regulacji rozmiaru trzeba zapłacić niewiele ponad 100 zł. Biorąc pod uwagę koszty zakupu innych popularnych modeli, ta cena jest atrakcyjna.

 

Materiał wykonania

Skorupa jest półmiękka i została wykonana z poliwęglanu. To materiał odporny na zarysowania i odkształcenia. Płozę zrobiono z aluminium, jest ona wytrzymała, a jednocześnie lekka. Przytwierdzono do niej kauczukowe kółka, które płynnie się obracają i nie wymagają zbyt częstej wymiany.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ