Opinie o Razor A5 Air

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Hulajnoga jest lekka, gdyż do jej produkcji wykorzystano lotnicze aluminium. Tym samym jej przenoszenie nie stanowi problemu (tym bardziej że ma składaną konstrukcję). Ponieważ wysokość kierownicy jest regulowana, nie ma ryzyka, że w czasie jazdy konieczne będzie mocne pochylanie się nad nią. Ponadto kupujący podkreślają, że to bardzo solidny model.

 

Najważniejsze wady:

Wśród osób, które zgodziły się na test Razor A5 Air, część zauważyła, że podest na stopy powinien znajdować się nieco wyżej. Czasami zdarza się, że element ten ociera się o krawężnik, a to może przyczynić się do odpryskiwania farby.

 

Werdykt: 9.4/10

Model jest odpowiedni nie tylko dla dorosłych, ale i dzieci (od 8. roku życia). Jego wymiary po rozłożeniu są równe: 88,9 cm x 42,67 cm x 97,8 cm. Hulajnoga nie jest pozbawiona wad, jednak cieszy się popularnością wśród konsumentów. Znalezione na temat pojazdu Razor A5 Air opinie są głównie pozytywne.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Pompowane, duże koła

Cechą wyróżniającą hulajnogę są duże, pompowane koła. Ich średnica wynosi 203 mm, a wewnętrzne ciśnienie to 60 PSI. Z tego względu pojazd bardzo dobrze sprawdza się nawet na wyboistej nawierzchni, a my podczas jazdy nie odczuwamy wstrząsów. Ciekawe jest to, że koła możemy bez przeszkód napompować na stacji benzynowej za pomocą kompresora, ewentualnie przy użyciu zwykłej pompki rowerowej. Wynika to z faktu, że pojazd został wyposażony w wentyl samochodowy.

Dbałość o detale

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego modelu, uważają, że producent zadbał o każdy detal. To bardzo dobra hulajnoga dla dorosłych, gdyż jest wytrzymała i zapewnia komfortową jazdę. Poza pompowanymi kołami na uwagę zasługują też błotniki (znajdują się zarówno z przodu, jak i z tyłu). Zapobiegają one zachlapaniu spodni i butów podczas przejeżdżania przez kałuże. Kierownica ma regulowaną wysokość, dlatego można dopasować ją do swojego wzrostu, maksimum to 103 cm. Hamulec znajduje się przy tylnym kole, mamy do niego łatwy dostęp. Umożliwia to szybkie zatrzymanie się lub zmniejszenie prędkości, z jaką się poruszamy. Długość platformy wynosi 34 cm i jest ona dostatecznie szeroka, możemy ustawić na niej obie stopy tuż obok siebie. Mimo dbałości o każdy szczegół cena Razor A5 Air nie jest wygórowana.

 

Wytrzymała konstrukcja

Jak już zostało wspomniane, materiałem wykonania hulajnogi jest lotnicze aluminium, wykorzystywane również podczas budowy samolotów. Dzięki niemu pojazd jest nie tylko lekki, ale też bardzo wytrzymały. Wykazuje on odporność na różne uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania. Maksymalne obciążenie modelu wynosi 115 kg, to dobra propozycja dla kobiet, jak i mężczyzn. Hulajnogę w razie potrzeby można złożyć, aby zajmowała mniej miejsca w szafce czy samochodowym bagażniku. Odpowiadający za to mechanizm działa płynnie i jest solidny. To oznacza, że częste składanie oraz rozkładanie konstrukcji nie przyczynia się do jej zniszczenia.

 

Środek transportu do pracy

Dla wielu konsumentów hulajnoga stała się środkiem transportu do pracy oraz na zakupy. Pozwala ona ominąć korki i szybciej dotrzeć do celu, a do tego lepiej zadbać o środowisko (poprzez redukcję wytwarzanych spalin). Podczas jazdy nie odczuwamy mocnych wstrząsów i wibracji, nie musimy również pochylać się nad kierownicą. Przy podeście znajduje się podpórka pozwalająca na odstawienie hulajnogi w dowolnym miejscu, bez potrzeby opierania jej o ścianę.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ