Opinie o Razor E300S

Ostatnio aktualizowane: 18.05.24

 

Najważniejsze zalety:

To odpowiednia hulajnoga elektryczna dla osób dorosłych, choć mogą na niej jeździć również nastolatkowie. Stalowa konstrukcja wykazuje odporność na uszkodzenia i daje pewność, że jest to trwały model. Pojazd można wygodnie odstawić w dowolne miejsce, bez potrzeby opierania go o ścianę, gdyż przy podeście znajduje się składana nóżka.

 

Najważniejsze wady:

Kiedy przeprowadzono test Razor E300S, okazało się, że pojazd ma stosunkowo małe obciążenie maksymalne (zdaniem wielu osób powinno być nieco większe). Wynosi ono 100 kg, co oznacza, że model jest przeznaczony przede wszystkim dla szczupłych osób.

 

Werdykt: 9.6/10

Hulajnoga pozwala na poruszanie się z prędkością do 24 km/h, a w pełni naładowany akumulator umożliwia do 40 minut jazdy. Jej wymiary są równe: 100 cm x 41 cm x 110 cm. Pojazd jest uznawany za bardzo praktyczny. Opinie o Razor E300S są głównie pozytywne, a większości konsumentów nie przeszkadzają niewielkie wady modelu.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wydajny silnik

Hulajnoga została wyposażona w silnik, który zdaniem kupujących jest bardzo wydajny. Jest on napędzany łańcuchem i osiąga duży moment obrotowy. Jazda z prędkością do 24 km/h sprawia, że możemy szybko dojechać w wyznaczone miejsce, a jednocześnie zachować odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Co ciekawe, hulajnogę zasila nie jeden, ale dwa akumulatory 12 V (łącznie 24 V). Czas ich ładowania to ok. 9 godzin, więc możemy zostawić podłączoną do prądu ładowarkę na noc, a następnego dnia ponownie zamontować akumulatory na swoje miejsce i znów wybrać się na przejażdżkę.

Ekologiczny środek transportu

Kupując elektryczną hulajnogę, możemy lepiej zadbać o środowisko naturalne. To bardzo dobra alternatywa dla samochodu i odpowiedni środek transportu do pracy, szkoły czy na zakupy. Dzięki temu pojazdowi możemy też znacznie więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu i się dotlenić, co ma pozytywny wpływ na kondycję zdrowotną oraz samopoczucie. Szybko przekonamy się, że nawet kilkunastominutowa przejażdżka poprawia humor i dodaje więcej energii do działania. Hulajnoga bardzo dobrze sprawdza się w mieście, gdyż umożliwia uniknięcie stania w korkach i tracenia w ten sposób cennego czasu. Tym samym możemy np. szybciej wrócić z pracy do domu i spędzić wolną chwilę z rodziną lub poświęcić ją na relaks.

 

Łatwe sterowanie

Sterowanie pojazdem nie jest trudne. Szybko nauczą się tego osoby, które dotychczas nie miały styczności z elektrycznymi hulajnogami. Aby zacząć jechać, wystarczy odepchnąć się nogą od podłoża. Na kierownicy znajduje się manetka pozwalająca na zmianę prędkości, z jaką się poruszamy. Po jej lewej stronie umieszczono ręczny hamulec, dlatego możemy szybko się zatrzymać, nie stwarzając przy tym zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Ponieważ hulajnoga jest wyposażona w szerokie opony, nie powinniśmy mieć problemu z utrzymaniem równowagi, zwłaszcza na zakrętach. Z komentarzy konsumentów wynika, że również podest ma odpowiednie wymiary i można na nim wygodnie ustawić obie stopy. Model jest dostępny w wersji z siedziskiem, to bardzo dobry wybór np. dla seniorów czy osób mających problemy z poruszaniem się. Należy wspomnieć, że pojazd nie jest drogi. Cena Razor E300S wynosi mniej niż 1500 zł, to jedna z ciekawszych propozycji na rynku.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ