Opinie o Razor E90

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Sprzęt jest przeznaczony dla dzieci i został bardzo dobrze dostosowany do ich potrzeb. Lekka konstrukcja sprawia, że pociechy mogą same wnieść hulajnogę po schodach, bez potrzeby proszenia rodziców o pomoc. Maksymalna prędkość jazdy została dobrana w taki sposób, żeby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy, a jednocześnie nie stanowiło zagrożenia dla pozostałych uczestników ruchu.

 

Najważniejsze wady:

Główną wadą hulajnogi jest to, że nie można jej złożyć. Test Razor E90 pokazał, że dzieci, które wykorzystują pojazd do codziennych dojazdów do szkoły, czasami mają problem ze znalezieniem dla niego bezpiecznego miejsca do przechowywania.

 

Werdykt: 9.3/10

Szczegółowo przeanalizowane opinie o Razor E90 pozwalają się przekonać, że jest to dobra hulajnoga elektryczna dla dzieci od 8. roku życia. Maluchy mogą na niej dojeżdżać w różne miejsca, na spotkania ze znajomymi lub wybierać się na krótkie przejażdżki, aby się dotlenić i odstresować. Pojazd waży 8,3 kg, a jego wymiary to: 75 cm x 86 cm x 33 cm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Komfort i bezpieczeństwo

Dzieci przyznają, że jazda na hulajnodze to bardzo dobra zabawa, przejażdżki są w pełni komfortowe. Wpływa na to m.in. odpowiednio szeroki podest, na którym można ustawić obok siebie obie stopy. Został on pokryty antypoślizgowym materiałem, co dodatkowo zapewnia maluchom bezpieczeństwo. Zazwyczaj hulajnogi elektryczne dla dorosłych są wyposażone w manetkę pozwalającą na zmianę prędkości jazdy. W modelu Razor E90 zastąpiono ją przyciskiem, to wygodniejsze rozwiązanie dla dzieci. W razie potrzeby mogą one szybko zahamować, ręczny hamulec znajduje się po lewej stronie kierownicy. Rodzicom spodobał się specjalny system zabezpieczający. Żeby uruchomić silnik, należy najpierw odepchnąć się od ziemi. To daje gwarancję, że maluch nie ruszy gwałtownie z miejsca, co mogłoby skończyć się upadkiem.

 

Pojemny akumulator i mocny silnik

W pełni naładowany akumulator zapewnia nawet do 80 minut ciągłej jazdy na hulajnodze. Dziecko nie musi się obawiać, że sprzęt nagle się rozładuje, np. w drodze do szkoły i będzie musiało przez cały czas odpychać się nogami od podłoża. Na osiągnięcie tak długiej możliwości jazdy wpłynęła unowocześniona konstrukcja pojazdu. Wyposażono go w bardziej oszczędny silnik, który umieszczono bezpośrednio w tylnym kole. Nie ma tu mechanizmów przeniesienia napędu ani dużej ilości części, które niekiedy okazują się zbędne. To lekka hulajnoga elektryczna z wydajnym silnikiem o wysokim momencie obrotowym. Należy przy tym wspomnieć, że cena Razor E90 wcale nie jest wygórowana. Według konsumentów to tani pojazd, który okazuje się bardzo solidny i bezpieczny. Silnik pozwala na poruszanie się z prędkością do 16 km/h, dlatego pociecha może szybko dojechać do celu, zachowując przy tym ostrożność.

 

Stalowa konstrukcja

Konstrukcja pojazdu została wykonana ze stali, czyli bardzo wytrzymałego materiału. Z tego powodu hulajnoga nie jest podatna na pęknięcia, zarysowania i inne uszkodzenia, jakie mogłyby powstać w wyniku codziennej jazdy. To jeden z bardziej solidnych modeli, jakie obecnie można znaleźć na rynku. Jego maksymalne obciążenie to 54 kg. W podstawie hulajnogi znajdują się duże, kauczukowe koła, które nie generują dużego hałasu i nie są podatne na ścieranie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ