Opinie o Scholl Fungal Nail

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Ten preparat na grzybicę paznokci pozwala skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego problemu i przywrócić zdrowy wygląd naszym stopom i dłoniom. Kosmetyk zabija do 99,9% bakterii powodujących grzybicę. Stosując preparat zgodnie z zaleceniami producenta możemy liczyć, że przebarwienia na paznokciach zostaną zmniejszone. Nie ma problemu z szybką i dokładną aplikacją Scholl Fungal Nail. Test przeprowadzony przez konsumentów to potwierdza.

 

Najważniejsze wady:

Trzeba liczyć się z tym, że zapach produktu może być nieco drażniący. W efekcie podczas nakładania kosmetyku możemy odczuwać niewielki dyskomfort z tym związany. Niektóre osoby zalecają, aby nakładać preparat w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, najlepiej przy uchylonym oknie. Wtedy nieprzyjemny zapach będzie mniej wyczuwalny.

 

Werdykt: 9.4/10

Pozytywne opinie o Scholl Fungal Nail są dowodem na skuteczność działania preparatu. Produkt jest zamknięty w 3,8 ml opakowaniu i wyróżnia go wydajność. Aplikator ma odpowiedni kształt, dzięki czemu produkt wygodnie się nakłada. Środek jest sprzedawany bez recepty, pozwala w domowym zaciszu pozbyć się grzybicy paznokci.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Fazy leczenia

Aby preparat przyniósł określone efekty trzeba przejść przez odpowiednie fazy pielęgnacyjne. Pierwsza z nich trwa przez 4 tygodnie i polega na codziennej aplikacji lakieru, po wcześniejszym spiłowaniu powierzchni paznokci za pomocą dołączonego do zestawu pilnika. Po zakończeniu tej części leczenia, dla zachowania efektów należy raz w tygodniu nakładać preparat przez następne 9 miesięcy. W pierwszej fazie ograniczona zostaje widoczność przebarwień na paznokciach, a po kilku miesiącach (czas całkowitego wzrostu płytki) nie ma po nich śladu. Z całą pewnością można stwierdzić, że choć cały proces pozbywania się grzybicy wydaje się czasochłonny, warto zdecydować się na zakup Scholl Fungal Nail. To jeden z najprostszych sposób na poradzenie sobie z tym problemem.

Skuteczność działania

Dla osób zastanawiających się nad zakupem tego typu kosmetyku najważniejsza jest jego skuteczność, i to na ten aspekt zwracają oni szczególną uwagę. Efektywność działania prezentowanego preparatu jest bardzo dobra. Jak zapewnia producent, produkt zwalcza nawet do 99,9% bakterii, które powodują grzybicę paznokci. W rezultacie można skutecznie zadbać o swoje zdrowie nie wydając przy tym dużo pieniędzy. Cena Scholl Fungal Nail oscyluje w granicy 50 zł. Nie jest to duży wydatek, jeśli weźmiemy pod uwagę łatwość stosowania, a także dobre efekty kuracji.

 

Zawartość zestawu

W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria, które pozwolą nam skutecznie zadbać o zdrowy wygląd naszych paznokci. W komplecie otrzymujemy lakier zamknięty w szklanym opakowaniu z wygodnym aplikatorem z miękkim włosiem. Na rączce umieszczony jest schowek na pilniczki, co daje pewność, że są one dobrze zabezpieczone przed wilgocią, zabrudzeniem i działaniem bakterii. Osoba stosująca kosmetyk może zapewnić sobie maksymalną higienę w trakcie jego aplikacji.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ