Opinie o Scootandride Highwaykick 2w1

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

To solidna hulajnoga dla dzieci w wieku 1 – 5 lat, która jest dostępna w 8 ciekawych wersjach kolorystycznych. Może ona pełnić funkcję jeździka, co zwiększa jej użyteczność. Pojazd został zrobiony z wytrzymałych materiałów, więc nie ma obaw, że szybko się zniszczy. Spełnia on wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa.

 

Najważniejsze wady:

Co prawda zmiana jeździka w hulajnogę nie zajmuje bardzo dużo czasu, ale wymaga to zachowania ostrożności. Rodzice, którzy przeprowadzili test Scootandride Highwaykick 2w1, twierdzą, że przez nieuwagę można zniszczyć niektóre części konstrukcji.

 

Werdykt: 9.4/10

Konsumenci często kupują hulajnogę swoim dzieciom i uważają, że sprawdza się ona jako prezent. Pojazd nadaje się dla maluchów o wzroście od 82 cm do 118 cm. W przypadku jeździka maksymalne obciążenie wynosi 20 kg, a hulajnogi 50 kg. Mimo że jest to model 2w1, cena Scootandride Highwaykick 2w1 jest stosunkowo niska.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Bardzo wytrzymała konstrukcja

Do produkcji pojazdu wykorzystane zostały dwa materiały: aluminium oraz dobre gatunkowo tworzywo sztuczne. To sprawia, że zabawka jest nie tylko lekka, ale i wytrzymała, wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne. Rodzice doceniają hulajnogę za brak ostrych krawędzi i rogów, w efekcie czego maluch w czasie zabawy nie zrobi sobie krzywdy. Dwa znajdujące się z przodu kółka zostały wykonane z mocnego materiału, który nie jest podatny na ścieranie, a dodatkowo dobrze amortyzuje wstrząsy. Pojazd na pewno długo posłuży dziecku i pozytywnie wpłynie na jego rozwój motoryczny.

Bezpieczna zabawa

Nie należy się obawiać o bezpieczeństwo pociechy jadącej na hulajnodze. Z pewnością się ona nie przewróci, również po wjechaniu na nierówną nawierzchnię. Wynika to z zastosowania innowacyjnego systemu safety-pad. To specjalna, szeroka podkładka, która znajduje się w dolnej części konstrukcji. Zapobiega ona niespodziewanemu przewróceniu się hulajnogi na wybojach, a także utknięciu kół w nierównościach. W razie potrzeby pozycję podkładki możemy wyregulować. Produkt zdobył wiele nagród i wyróżnień właśnie ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa zabawy. Mowa tu m.in. o konkursie Zabawka Roku 2018. Pojazd zdobył także złoty, honorowy certyfikat dla matki i dziecka, czyli MCA Honoring Excellence Moms Choice Award w Stanach Zjednoczonych. Rodzice, którzy opublikowali opinie o Scootandride Highwaykick 2w1, przekonują, że zabawka uczy dzieci utrzymywania równowagi i zręczności, a ponadto poprawia zdolności motoryczne.

 

Nowoczesny design

Hulajnoga bardzo podoba się dzieciom ze względu na oryginalny design. Jest ona dostępna w następujących wersjach kolorystycznych: niebieska, limonkowa, różowa, czerwona, jasnoszara, pudroworóżowa, szaroniebieska oraz ciemnozielona. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby maluch wybrał swój ulubiony odcień. Wtedy zabawka będzie sprawiała mu więcej radości.

 

Dopasowanie do potrzeb dziecka

Pojazd można szybko dopasować do indywidualnych potrzeb dziecka. Możemy swobodnie regulować wysokość siedziska w zakresie od 22,5 cm do 29 cm. Co więcej, jeśli pojawi się taka konieczność, bez trudu zmienimy ustawienie kierownicy. Jej wysokość jest regulowana w przedziale od 57 cm do 64 cm. Zabawka może towarzyszyć dziecku na kilku etapach rozwoju. Nie musimy osobno kupować jeździka i stabilnej hulajnogi, gdyż model marki Scootandride w obu przypadkach sprawdza się równie dobrze.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ