Opinie o Smartband Samsung Galaxy Fit-E

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Krokomierz jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, a ponieważ nie jest duży, nie przeszkadza podczas pracy i wykonywania codziennych czynności. To łatwy w obsłudze sprzęt, o czym świadczą wydawane przez konsumentów opinie o Samsung Galaxy Fit-E. Ponadto urządzenie jest wodoodporne, można z nim pływać lub brać prysznic.

 

Najważniejsze wady:

Niektórzy posiadacze opaski przyznają, że brakuje jej funkcji stopera. Sprzęt może okazać się niedostatecznie praktyczny dla osób, którym zależy głównie na poprawie swojego tempa oraz tych wykonujących regularnie treningi interwałowe.

 

Werdykt: 9.4/10

Co prawda sprzęt nie daje możliwości mierzenia interwałów podczas ćwiczeń, ale ma inne przydatne funkcje, np. licznik spalonych kalorii i monitorowanie tętna. Kolory, w jakich jest dostępny krokomierz to: Czarny, żółty i biały. Ponieważ cena Samsung Galaxy Fit-E nie jest wysoka, urządzenie cieszy się dużą popularnością.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Komfort noszenia

Opaska jest bardzo wygodna w noszeniu, pokazał to przeprowadzony wśród kupujących test Samsung Galaxy Fit-E. Wynika to z tego, że sprzęt jest lekki (waży 15 g) i niewielki. Jego wymiary to: 1,6 cm x 4,02 cm x 1,09 cm. Smartband jest prawie niewyczuwalny na nadgarstku, dlatego nie musimy go w ogóle zdejmować, nawet przed snem. Tym samym możemy swobodnie monitorować jakość swojego snu. Urządzenie nie zniszczy się na skutek kontaktu z wilgocią (podczas kąpieli czy mycia rąk), jest też odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wygląda elegancko i dobrze pasuje do codziennych stylizacji, a także tych bardziej eleganckich. Pasek jest wykonany z silikonu, który nie podrażnia skóry. Można go bez trudu dopasować do obwodu nadgarstka, dlatego z pewnością nie okaże się za luźny ani ciasny.

Długi czas pracy baterii

Bateria, która zasila sprzęt ma pojemność 70 mAh. Po naładowaniu zapewnia do 7 dni pracy (z wyłączonym czujnikiem tętna), a nawet do 13 dni w trybie oszczędzania energii. Opaska nie wymaga regularnego podłączania do ładowarki, co szybko mogłoby stać się uciążliwe, zwłaszcza jeśli musielibyśmy to robić codziennie lub co 2 – 3 dni.

 

Automatyczne zapisywanie danych o treningu

Kiedy postanowimy poćwiczyć, sprzęt automatycznie zacznie śledzić naszą aktywność i zapisywać ważne parametry: Czas trwania treningu, spalone kalorie czy liczbę wykonanych kroków. To bardzo wygodne rozwiązanie. Opaska jest dobrym wyborem dla osób, które biegają, jeżdżą na rowerze, ćwiczą na siłowni lub często spacerują. Dzięki smartbandowi podczas treningu smartfon można zostawić w szafce na siłowni i wciąż na bieżąco otrzymywać wszystkie ważne powiadomienia, również z mediów społecznościowych. Ważne jest też to, że urządzenie można łatwo sparować nie tylko z telefonem z systemem operacyjnym Android (4.0 lub nowszą wersją), ale i z systemem iOS, 9.0 lub nowszym.

 

Możliwość zmiany tarczy

Opaska daje możliwość szybkiej zmiany tarczy i dostosowania jej wyglądu do indywidualnych potrzeb. Aby to zrobić, wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację. Za sprawą takiego rozwiązania korzystanie z urządzenia staje się bardziej komfortowe. Sami decydujemy o tym, jakie informacje będą pokazywane na wyświetlaczu, a które są zbędne. Dostępne tarcze różnią się nie tylko wielkością czcionki, ale i kolorami, a nawet wyglądem zegara.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ