Opinie o Thule VeloCompact 926

Ostatnio aktualizowane: 15.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Produkt jest polecany w szczególności rodzinom, ponieważ daje możliwość przewożenia trzech rowerów jednocześnie. Jeżeli dokupimy specjalny uchwyt, możliwe jest zamocowanie dodatkowego, czwartego jednośladu. Poza tym bagażnik rowerowy jest wykonany z materiałów odpornych na pęknięcia, dlatego można go używać tak często, jak jest to konieczne (bez ryzyka szybkiego zniszczenia).

 

Najważniejsze wady:

Co prawda bagażnik wykazuje odporność na pęknięcia na skutek dużego obciążenia, ale niektórzy kupujący zauważyli, że można go łatwo zarysować. Z tego powodu konieczne jest ostrożne mocowanie jednośladów.

 

Werdykt: 9.5/10

Bagażnik jest przystosowany do montażu na haku holowniczym, dlatego mocowanie i zdejmowanie rowerów nie powinno okazać się bardzo trudne. Jego ładowność wynosi 60 kg, a odstęp między jednośladami to 19 cm. Wydawane na temat modelu Thule VeloCompact 926 opinie są pozytywne, na co wpływ ma jego praktyczność i dopasowanie do różnego rodzaju rowerów.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wygodne mocowanie i przewożenie rowerów

Ponieważ bagażnik montuje się na haku, a nie dachu auta, można z łatwością zamocować na nim rowery. Został on przystosowany do przewożenia zarówno jednośladów miejskich i górskich, jak też crossowych oraz takich wyposażonych w hamulce tarczowe. Maksymalna waga jednego roweru wynosi 25 kg. Co ważne, uchwyty kół są rozsuwane, a to oznacza, że podpórki można szybko dopasować do jednośladów, niezależnie od ich całkowitych wymiarów. Przeprowadzony wśród konsumentów test Thule VeloCompact 926 udowodnił, że montaż adaptera na czwarty rower nie zajmuje dużo czasu i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Jeśli zajdzie taka potrzeba, na czas transportu możemy zabezpieczyć rowery przed kradzieżą za pomocą specjalnego zamknięcia. Biorąc pod uwagę dzielącą je odległość nie trzeba się martwić, że zarysują się podczas przewożenia. Zapobiega temu również gumowa powłoka pokrywająca wybrane części bagażnika.

 

Swobodny dostęp do bagażnika samochodu

Jak podkreśla wiele osób, model marki Thule zapewnia swobodny dostęp do bagażnika samochodu, nawet podczas transportu rowerów. To bardzo ważne, kiedy jedziemy na wakacje, ponieważ mamy pewność, że wygodnie przewieziemy nie tylko same jednoślady, ale też duże walizki i to bez potrzeby umieszczania ich na tylnej kanapie. Jeśli bagażnik rowerowy nie jest nam potrzebny, możemy go bez dużego wysiłku zdemontować i złożyć, a następnie umieścić w aucie. Należy dodać, że po dokupieniu specjalnego adaptera możliwe jest zamocowanie modelu na aucie z kołem zapasowym przewożonym z tyłu klapy. Cechą wyróżniającą produkt jest opatentowane mocowanie, które pasuje do wszystkich rodzajów haku holowniczego. Nie wymaga ono żadnej regulacji.

 

Atest TUV i GS

Przyznane atesty TUV i GS potwierdzają, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Przeszedł on pozytywnie test City Crash, a to oznacza, że możemy dzięki niemu bezpiecznie przewozić swoje rowery. Do produkcji bagażnika wykorzystano m.in. aluminium, czyli lekki materiał. Trzeba przyznać, że cena Thule VeloCompact 926 nie jest zbyt wysoka, jeśli weźmiemy pod uwagę jego użyteczność. Przyda się on osobom aktywnym fizycznie, które nawet podczas wakacyjnego wyjazdu chcą uprawiać sporty i utrzymać dobrą formę.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ