Opinie o Xiaomi Mi Band 2

Ostatnio aktualizowane: 18.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Krokomierz wykonano z dobrej jakości materiałów. Opaska nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne, dobrze dopasowuje się do nadgarstka i nie powoduje bolesnych otarć. Wyświetlacz OLED jest odpowiednio duży, dlatego odczytanie istotnych informacji dotyczących codziennej aktywności jest łatwe. Urządzenie można szybko i bez trudu połączyć ze smartfonem.

 

Najważniejsze wady:

Niektóre opinie o Xiaomi Mi Band 2 wskazują, że funkcja mierzenia pulsu nie jest dokładna, zdarza się, że wyświetlane na ekranie dane nie są miarodajne. Osoby, którym szczególnie zależy na tej opcji mogą być nieco zawiedzione.

 

Werdykt: 9.4/10

Choć produkt nie jest bez wad cieszy się zainteresowaniem konsumentów. Ma to związek m.in. z tym, że cena Xiaomi Mi Band 2 jest przystępna, a jej stosunek do jakości wykonania bardzo dobry. Zaletą jest to, że z opaski łatwo się korzysta, jest ona polecana także dla seniorów, którzy wcześniej nie mieli okazji używać tego typu gadżetów. Zegarek ma czarny kolor.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wykonanie

Decydując się na inwestycję w jakikolwiek krokomierz powinniśmy skupić się na jakości jego wykonania. Jeśli będzie ona dobra, sprzęt długo nam posłuży. Test Xiaomi Mi Band 2, a także zapewnienia użytkowników wskazują, że to jeden z trwalszych modeli, jakie można znaleźć na rynku. Gadżet zrobiono z miękkiego tworzywa, które nie ulega zarysowaniom. Pasek jest regulowany, dzięki czemu każdy może bez trudu dopasować opaskę do swoich potrzeb i nie martwić się o to, że zsunie się ona z nadgarstka w trakcie intensywnego ruchu. Dodatkową zaletą jest to, że materiał wykonania nie powoduje uczuleń, nawet u osób z wrażliwą skórą. Krokomierz waży zaledwie 7 g, więc możemy nosić go cały dzień nie odczuwając przy tym żadnego dyskomfortu. 

Wyświetlacz i bateria

Opaska ma ekran OLED o przekątnej równej 0,42 cali. Jest on na tyle duży, że nie trzeba długo mu się przyglądać, aby zapoznać się z wszystkimi informacjami, które się na nim znajdują. Na ekranie wyświetlane są dane dotyczące aktualnej godziny, ilości przebytych kroków i aktualnego pulsu. Nie można nie wspomnieć także o baterii, która po jednym ładowaniu wytrzymuje nawet do 20 dni użytkowania. Użytkownik nie musi pamiętać o tym, aby co chwilę ładować sprzęt.

 

Łączność bezprzewodowa

Sportową opaskę można połączyć z urządzeniami z systemem iOS i Android przy wykorzystaniu funkcji łączności bezprzewodowej Bluetooth. Aby sprzęt sprawnie działał, a użytkownik miał łatwy dostęp do wszystkich opcji konieczne jest pobranie aplikacji polecanej przez producenta. Instalacja oprogramowania jest szybka i bezpłatna.

 

Dostępne funkcje

Jakie możliwości daje użytkowanie krokomierza Xiaomi Mi Band 2? Urządzenie umożliwia dokładną analizę ilości przebytych każdego dnia kroków. Dzięki temu wiemy, czy ruszamy się odpowiednio dużo, czy jednak więcej czasu spędzamy siedząc. Opaska na rękę stanowi dodatkową zachętę do codziennej aktywności, która, jak wiadomo, ma korzystny wpływ na nasze zdrowie. Sprzęt daje też dostęp do informacji na temat przebytego w ciągu dnia dystansu i ilości spalonych kalorii, umożliwia mierzenie tętna. Choć opaska to małe i wydawać by się mogło niepozorne urządzenie, daje spore możliwości.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ