Opinie o Xiaomi MiJia M365

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Według użytkowników najlepsza hulajnoga elektryczna ma sporą moc, a takim modelem jest Xiaomi MiJia M365 z 250 W silnikiem pozwalającym na jazdę z prędkością do 25 km/h. W sprzęcie zastosowano system KERS, który przekształca energię kinetyczną w elektryczną, więc bateria jest ładowana w trakcie jazdy. Hulajnoga ma oświetlenie przednie i tylne, a to zwiększa bezpieczeństwo jazdy (jesteśmy lepiej widoczni na drodze).

 

Najważniejsze wady:

Niektóre dostępne w Internecie opinie o Xiaomi MiJia M365 sugerują, że jakość wykonania błotnika nie jest najlepsza. W związku z tym istnieje obawa, że element ten szybko ulegnie uszkodzeniu i konieczna będzie jego wymiana. To wiąże się z dodatkowymi kosztami i stratą czasu. 

 

Werdykt: 9.8/10

Osoby, które zdecydowały się na zakup modelu uważają, że cena Xiaomi MiJia M365 jest odpowiednia do jakości wykonania i zastosowanych rozwiązań. Urządzenie zrobiono z aluminium, czyli materiału, który jest trwały, a jednocześnie lekki. Hulajnoga waży 12,5 kg. Można ją łatwo złożyć, a żeby rozpocząć jazdę wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Bezpieczeństwo jazdy

Podczas jazdy na hulajnodze jednym z najważniejszych aspektów jest bezpieczeństwo. Producent tego modelu zadbał o tę kwestię, czego dowodem jest m.in. podwójny system hamowania e-ABS, który daje możliwość szybkiej reakcji. Dzięki takiemu rozwiązaniu droga hamowania została skrócona. Warto zwrócić uwagę także na solidne opony o średnicy 8,5 cali, które skutecznie amortyzują wstrząsy, dlatego użytkownikowi łatwiej jest zachować stabilność (mniejsze ryzyko upadku). Podstawa, na której ustawiamy stopy ma antypoślizgową powierzchnię, co również ułatwia utrzymanie bezpiecznej pozycji w trakcie poruszania się po drodze. Hulajnoga ma mocny reflektor przedni znajdujący się na kierownicy (dokładna moc to 1,1 W, a zasięg wynosi 6 m). Na tylnym błotniku umieszczono czerwone światło, które podczas hamowania lekko mruga. Możesz mieć pewność, że jeżdżąc na tej hulajnodze będziesz widoczny dla innych uczestników ruchu. 

Wygodna kierownica

Komfort jazdy gwarantuje dobrze wyprofilowana kierownica, na której znajdują się wszystkie elementy sterujące. Uchwyty zostały pokryte antypoślizgową powłoką, więc sprawne manewrowanie sprzętem nie stanowi żadnego problemu. Sugerując się opiniami użytkowników i biorąc pod uwagę wykonany przez nich test Xiaomi MiJia M365 można uznać, że kierownica jest wygodna nawet podczas pokonywania dłużej trasy. Element odpowiadający za kontrolę prędkości jazdy działa płynnie i nie trzeba go zbyt mocno naciskać. Na kierownicy umieszczony jest też przycisk zasilania, a także wskaźnik, z którego można dowiedzieć się, jaki jest poziom baterii.

 

Łatwy system składania

Hulajnoga to niewielki pojazd idealny do poruszania się po mieście w celu szybkiego dojazdu i ominięcia korków. Istotną zaletą tego modelu jest łatwy system składania. Po złożeniu sprzęt nie zajmuje dużo miejsca, można go wygodnie przenosić w jednej ręce. Jeśli chcemy rozpocząć jazdę, musimy nacisnąć tylko jeden przycisk i możemy ruszać w drogę.

 

Aplikacja na telefon

Hulajnogę można połączyć z aplikacją MiHome i dzięki temu uzyskać dostęp do informacji dotyczących poziomu naładowania urządzenia, czasu podróży czy aktualnej wersji oprogramowania. Użytkownicy przyznają, że aplikacja jest czytelna i łatwo się z niej korzysta.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ