Opinie o Zipro Hulk

Ostatnio aktualizowane: 02.10.23

 

Najważniejsze zalety:

Użytkownik może wygodnie regulować poziomu oporu i w ten sposób dopasowywać sprzęt do swoich potrzeb. Model ma dwie duże płozy z antypoślizgową powierzchnią gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń, a także pewność ruchów. Umieszczone u podstawy kółeczka umożliwiają łatwe ustawienie sprzętu i pozwalają na jego swobodne przesuwanie. 

 

Najważniejsze wady:

Producent zapewnia, że pokrywa koła zamachowego została odpowiednio wyciszona, jednak niektórzy użytkownicy mają co do tego odmienne zdanie. Koło w trakcie ćwiczeń nieprzyjemnie trzeszczy, szczególnie jeśli szybko się poruszamy. W efekcie możemy przeszkadzać domownikom znajdującym się w tym samym pomieszczeniu co my.

 

Werdykt: 9.4/10

Konsumenci uznali Zipro Hulk za dobry orbitrek, z pomocą którego można łatwo zadbać o lepszą kondycję. Model ma płynnie działający system oporu. Wszystkie elementy zostały dobrze dopracowane, tak aby ćwiczenia przebiegały bez problemów. Uchwyty są pokryte przyjemnym dla skóry tworzywem i gwarantują pewny chwyt. Potwierdzeniem na to jest przeprowadzony przez użytkowników test Zipro Hulk.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń

Chyba dla każdego najważniejsze jest to, aby podczas ćwiczeń mieć zapewnione maksymalne bezpieczeństwo. Zmniejsza to ryzyko kontuzji, a ponadto sprawia, że nie musimy skupiać się na mniej istotnych rzeczach. Konsumenci potwierdzają, że jakość wykonania orbitreka jest bardzo dobra. Urządzenie ważące niecałe 40 kg dobrze przylega do podłoża i nie przesuwa się w trakcie ćwiczeń. Antypoślizgowe płozy są na tyle szerokie, że można wygodnie ustawić na nich stopy (powierzchnia użytkowa to: 33 cm x 13,5 cm). Co więcej, stopy nie ślizgają się po ich powierzchni. Ćwiczący w trakcie treningu wykonuje krok o długości równej 30 cm. Ruch jest prowadzony w ten sposób, aby pobudzić do pracy całe ciało.

Duży wyświetlacz LCD

Docenić należy duży wyświetlacz, który umożliwia łatwy odczyt wszystkich ważnych informacji dotyczących treningu. Osoba ćwicząca uzyskuje dostęp do danych na temat przebytego dystansu, aktualnej prędkości i ilości spalonych kalorii. Na komputerku znajdują się duże przyciski, które reagują nawet na delikatny ruch, a w efekcie wybieranie ustawień jest łatwe i nie wymaga poświęcania na to zbyt dużo czasu. Podczas ćwiczeń można też ustawić maksymalną wysokość tętna. Po jej przekroczeniu zostaniemy o tym poinformowani sygnałem dźwiękowym.

 

Dostosowany do potrzeb każdego użytkownika

Orbitrek jest przystosowany zarówno do osób wysokich, jak i niskich. Jeśli zdecydujesz się na jego zakup, możesz być pewny, że także inni domownicy będą mogli na nim ćwiczyć bez obaw o uczucie dyskomfortu. Maksymalne obciążenie urządzenia wynosi aż 150 kg, co jest możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów odznaczających się trwałością. Bez względu na to, czy jesteś osobą szczupłą, czy masz zbędne kilogramy do zrzucenia, prezentowany model powinien Cię zainteresować. Opinie o Zipro Hulk wskazują, że jest to sprzęt dla każdego.

 

Rękojeści

Na wygodę użytkowania duży wpływ ma jakość wykonania rękojeści. Elementy te pokryte zostały miękkim i delikatnym dla skóry materiałem gwarantującym jednocześnie pewny chwyt. Wykorzystane tworzywo jest wytrzymałe i nie tworzą się na nim nierówności ani przetarcia. Z tego też powodu cena Zipro Hulk nieprzekraczająca 800 zł wydaje się bardzo atrakcyjna.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Piotr

March 17, 2021 at 7:00 pm

Nieprzyjemnie trzeszczy to mało powiedziane. Nie da się jeździć !

Odpowiadać
Zespół Zdrowywysilek.pl

March 23, 2021 at 4:28 pm

Dzień dobry,

Dziękujemy za podzielenie się opinią.

Pozdrawiamy,
Zespół ZdrowyWysiłek.pl

Odpowiadać