Ranking 5 najlepszych piłek do ćwiczeń w 2022

Ostatnio aktualizowane: 01.07.22

 

Piłkę do ćwiczeń – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Planujesz zakup piłki do ćwiczeń? Jeżeli nie chcesz żałować podjętej decyzji, koniecznie zapoznaj się z zestawieniem, które przygotowaliśmy. Na podstawie szczegółowej analizy opinii kupujących wytypowaliśmy godne uwagi produkty. Modelem, który zebrał najwięcej pochlebnych recenzji jest Spokey Fitball III 65cm. To piłka wykonana z mocnego polichlorku winylu, która jest dobrze przystosowana do codziennych treningów. Można wykorzystywać ją podczas ćwiczeń fitness, ogólnorozwojowych oraz rehabilitacyjnych. Maksymalne obciążenie akcesorium to 300 kg, co świadczy o jego solidności. Specjalny system anti-burst zapobiega szybkiemu uciekaniu powietrza, jeśli przypadkowo przebijemy piłkę. Ponieważ ma ona antypoślizgową powierzchnię, gwarantuje bezpieczny trening. Innym często polecanym produktem jest 4FIZJO Air Ball, który znajduje zastosowanie nie tylko w domu, ale też w gabinecie fizjoterapeutycznym oraz na siłowni. W komplecie jest pompka push&pull, z pomocą której napompowanie piłki nie zajmuje dużo czasu. Chcesz sprawdzić, czym wyróżniają się pozostałe modele w naszym rankingu? Ich opisy znajdziesz w dalszej części, zachęcamy do lektury.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Piłkę można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Przydaje się ona podczas ćwiczeń gimnastycznych, treningu fitness, a nawet zajęć rehabilitacyjnych. Produkt jest wykonany z mocnego polichlorku winylu i wyróżnia się dużym obciążeniem maksymalnym.

Wady

Pompowanie akcesorium do ćwiczeń dla niektórych osób okazało się kłopotliwe. Co prawda w zestawie znajduje się przeznaczona do tego pompka, ale czynność zajmuje dużo czasu.

Podsumowanie

Produkt jest solidny oraz użyteczny. Piłka wytrzyma obciążenie do 300 kg, dlatego nie należy się obawiać o jej szybkie zniszczenie. Jej powierzchnia jest antypoślizgowa, co zwiększa bezpieczeństwo ćwiczeń. Akcesorium wyposażono w system zapobiegający uciekaniu powietrza natychmiast po przebiciu.

Drugi wybór

Zalety

Model gwarantuje bezpieczne ćwiczenia, co wynika m.in. z zastosowania systemu anti-burst (zapobiega zbyt szybkiemu uciekaniu powietrza po przebiciu powierzchni). Do piłki dołączono pompkę pozwalającą na szybkie napompowanie jej.

Wady

Część użytkowników uważa, że akcesorium powinno być dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, a nie tylko w jednej (niebieskiej).

Podsumowanie

Średnica piłki wynosi 50 cm (po napompowaniu). Nadaje się ona do ćwiczeń w domu, a także na siłowni oraz w gabinecie fizjoterapeutycznym. Model jest zapakowany w estetyczne pudełko, dlatego możemy dać go w prezencie osobie starającej się regularnie ćwiczyć. Produkt wykonano z wytrzymałego materiału.

Rozważ też

Zalety

Produkt został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o dużej elastyczności. Dzięki temu powłoka po ćwiczeniach wraca do pierwotnego kształtu. Piłkę wykonano zgodnie z technologią Anti-burst, która minimalizuje szanse pęknięcia.

Wady

Ze względu na swoją konstrukcję model dedykowany jest raczej dla osób wyższych.

Podsumowanie

Największą zaletą produktu jest podwójna tekstura, która zapewnia bardzo dobrą przyczepność. Z kolei specjalnie wyprofilowana powierzchnia produktu gwarantuje, że skóra nie będzie się ślizgać. Ponieważ do wykonania modelu użyto najwyższej jakości materiałów, jest on bardzo wytrzymały. Dzięki temu mogą z niego korzystać osoby o wadze do 110 kg.

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaką piłkę do ćwiczeń kupić?

 

Piłka gimnastyczna to przyrząd, który jest bardzo pomocny w wykonywaniu różnych typów ćwiczeń. Przyda się osobie, która pracuje nad sylwetką, ale też wszystkim tym, którzy stawiają na ćwiczenia relaksacyjne czy rehabilitację. Poza tym jest niezastąpiona dla kobiet w ciąży i w połogu. Nie ważne czy wykonujesz typowe ćwiczenia wzmacniające, rozluźniające, rehabilitacyjne czy kondycyjne potrzebujesz dobrego produktu. W sklepach znajdziesz duże i małe rozmiary piłek, wykonane z różnych materiałów, które różnią się między sobą kształtem i fakturą. Jak więc kupić najlepszy produkt? W tym poradniku podpowiemy Ci, jaką piłkę do ćwiczeń wybrać. Poruszymy kwestię typów, rozmiarów itp.

 

 

Dlaczego warto?

Piłka gimnastyczna została wymyślona w latach 60. Początkowo służyła tylko jako przyrząd do rehabilitacji i korekcji postawy. Jednak z czasem zaczęła służyć do wykonywaniu innych treningów, w tym pilatesu, jogi, TBC, ABS czy fat burning (spalanie tłuszczu). Taki okrągły przyrząd przede wszystkim utrudnia utrzymanie równowagi, a to wymusza na nas większe napięcie mięśni. Poza tym ćwicząc z piłką wzmacniamy kręgosłup i mięśnie głębokie. Dodatkowo, dzięki piłce możemy poprawić naszą równowagę i zwiększyć siłę. Przy intensywnych ćwiczeniach przyspiesza nasz metabolizm, a to jak wiadomo sprawia, że szybciej tracimy na wadze. Poza tym wiele osób po ćwiczeniach z piłką odczuwa zmniejszenie bóli kostno-stawowych.

Taki przyrząd może także służyć do zabawy dzieciom. Osoby zajmujące się rehabilitacją i zdrowiem kręgosłupa, polecają też siedzenie na piłce w czasie pracy przed komputerem. Oczywiście trudno sobie wyobrazić 8 h spędzonych na piłce, ale kilka minut potrafi pozytywnie wpłynąć na naszą postawę. Dodatkowo w taki sposób poprawiamy swoją wytrzymałość i równowagę.

 

Rodzaje – jaka piłka do ćwiczeń jest najlepsza?

Wchodząc do sklepu sportowego stajemy przed półką z różnego typu piłkami. Pojawia się więc pytanie, jaki model wybrać. Oto najpopularniejsze typy piłek i ich przeznaczenie:

gimnastyczna „fasolka” o podłużnym, owalnym kształcie przeznaczona do ćwiczeń rehabilitacyjnych i korekcyjnych. Często posiada wypustki masujące,

gimnastyczna ABS wykonana jest ze specjalnej pianki ABS (antiburst). Materiał ten jest bardziej wytrzymały na przebicie. Jeśli jednak dojdzie do naruszenia struktury materiału, piłka nie pęknie, tylko zacznie z niej uchodzić powietrze. Dostępna jest w różnych wielkościach, zwykle od ok. 55 cm do 85 cm,

gimnastyczna z uchwytami jest przeznaczona do skakania,

*gimnastyczna z wypustkami posiada dość małe wypustki przypominające kolce, które masują ciało podczas ćwiczeń. Idealnie nadaje się do pilatesu, jogi czy do rehabilitacji,

klasyczna gimnastyczna z gumy PCV o właściwościach antypoślizgowych. Jest odpowiednia do każdej formy aktywności – od ćwiczeń rozluźniających po trening mający na celu spalanie tłuszczu. Może mieć średnicę od 55 cm do 85 cm,

*Wersja mini ma średnicę od o 15 do 25 cm. Jest odpowiednia do różnego typu treningu, idealna, gdy ćwiczysz mięśnie głębokie.

 

Rozmiar

Większość piłek, oprócz wersji mini, dostępna jest o średnicy od ok. 55 cm do 85 cm. Większy model wcale nie znaczy lepszy. Żeby zapewnić sobie efektywny trening bez narażania ciała na kontuzje, należy dopasować wielkość piłki do wzrostu. Jeśli jesteś osobą niską i Twój wzrost nie przekracza 165 cm polecamy najmniejsze modele o średnicy 55 cm.

Dla osób o wzroście od 166 cm do 175 cm najlepsze są piłki o średnicy 65 cm, dla wyższych 176-185 cm – 75 cm, a dla wszystkich którzy ważą więcej niż 185 cm najlepsze są modele o średnicy 85 cm. Jednak to nie wszystko, warto sprawić jak wygląda kąt ustawienia między udem, a podudziem, gdy na niej siedzimy. Powinien wynosić 90 st. Również kąt między udami, a tułowiem powinien wynosić przynajmniej 90 stopni.

 

Materiał

Tego typu produkty wykonane są z tworzyw sztucznych. Dla użytkownika najważniejsza jest grubość materiału. Jeśli piłka będzie zbyt cienka i lekka, szybko ulegnie uszkodzeniu. Szczególną uwagę na grubość materiału powinny zwrócić osoby o większej wadze, aby nie doszło do pęknięcia przyrządu w czasie ćwiczeń. Osobom otyłym polecamy modele gimnastyczne ABS, które nie pękają.

 

 

Maksymalne obciążenie

Dobre piłki gimnastyczne wytrzymują obciążenie do 200 kg, a więc jeśli nie jesteś osobą bardzo otyłą, możesz wybrać dowolny produkt. Jeśli jednak jesteś cięższy, musisz szukać sprzętów specjalistycznych. Warto też podkreślić, że niektóre sprzęty mają obciążenie 100 kg, co może być niewystarczające nawet dla osób o normalnej budowie ciała. Sama waga użytkownika jest ważna, ale trzeba też pamiętać o nacisku, który powstaje podczas ćwiczeń, który może uszkodzić sprzęt do ćwiczeń.

 

Certyfikaty

Zalecamy zakup produktów sprawdzonych marek, które mają wszystkie niezbędne certyfikaty. Najlepsze są piłki z certyfikatami CE, TUV czy GS. Warto też wybierać takie, które polecane są przez trenerów i rehabilitantów, zwłaszcza jeśli szukamy produktu do rehabilitacji w domowym zaciszu.

 

Piłki do ćwiczeń w dobrych cenach

Ceny piłek zaczynają się już od kilku złotych, ale jeśli chcesz kupić dobry produkt, znanej i cenionej firmy, warto wybrać nieco droższe modele. Wielkość ma ogromny wpływ na cenę, która może zaczynać się od 20 zł, a kończyć na kilkuset. Bardzo ciekawą propozycją jest zakup produktów w zestawie.

 

 

5 najlepszych piłek do ćwiczeń. Opinie w 2022 roku

 

Piłki do ćwiczeń, to głównie produkt dla pań, choć czasem i panowie zainteresują się tematem. Zatem dla chętnych, niezależnie od płci i wieku, przedstawiamy ranking piłek do ćwiczeń. Postaramy się opisać kilka produktów, wskazując ich cechy, a także opinie użytkowników.

 

1. Piłka Gimnastyczna Spokey Fitball III 65cm          

 

Osobom szukającym solidnej oraz uniwersalnej piłki do ćwiczeń polecamy produkt Spokey Fitball III 65cm. Sprawdza się ona zarówno podczas treningu fitness czy ogólnorozwojowego, jak i w czasie zajęć rehabilitacyjnych pozwalających na powrót do pełnej sprawności po kontuzji. Materiałem wykonania opisywanego modelu jest polichlorek winylu.

Średnica napompowanej piłki wynosi 65 cm, a jej maksymalne obciążenie to 300 kg. Jest ona wytrzymała, a jeśli dojdzie do jej przypadkowego przebicia, powietrze będzie uciekać powoli. Odpowiada za to specjalny system zabezpieczający. Akcesorium może być używane przez dzieci i dorosłych (także seniorów). Dołączono do niego pompkę.

Kupujący chwalą piłkę głównie za solidność. Można z nią ćwiczyć codziennie nie obawiając się o swoje bezpieczeństwo. Powierzchnia akcesorium jest antypoślizgowa, dlatego nie zsuniemy się niespodziewanie na podłogę. Wielu osobom podoba się to, że produkt jest dostępny w kilku ciekawych kolorach: niebieskim, zielonym, czerwonym, różowym i szarym.

Spokey Fitball III 65cm to piłka do ćwiczeń o średnicy równej 65 cm. Jest ona wykonana z polichlorku winylu.

 

Zalety

Antypoślizgowa powierzchnia: Powierzchnia piłki jest antypoślizgowa, dlatego nie musimy się martwić o przypadkowe zsunięcie się na podłogę w czasie ćwiczeń. Tym samym zmniejsza się ryzyko doznania kontuzji.

Wytrzymałość: Akcesorium jest wytrzymałe i można je wykorzystywać codziennie. Jego maksymalne obciążenie wynosi 300 kg, dlatego jest odpowiednie także dla osób z nadwagą.

Uniwersalność: Model jest uniwersalny i można go używać na różne sposoby. To oznacza, że nadaje się do ćwiczeń ogólnorozwojowych, rehabilitacyjnych, sprawdzi się również podczas treningu fitness. Po akcesorium chętnie sięgają też kobiety w ciąży.

System anti-burst: Piłkę wyposażono w system anti-burst. Skutecznie zapobiega on zbyt szybkiemu uciekaniu powietrza w przypadku przebicia akcesorium, co mogłoby być niebezpieczne.

Zastępuje fotel: Model jest polecany jako dobra alternatywa dla biurowego krzesła. Siedząc na nim można odciążyć kręgosłup i zrelaksować się.

 

Wady

Kłopotliwe pompowanie: Choć w zestawie znajdziemy pompkę, pompowanie piłki zajmuje stosunkowo dużo czasu. Część osób uważa, że jest to męcząca czynność.

 

 

 

 

2. Piłka Gimnastyczna 4FIZJO Air Ball

 

Produkt 4FIZJO Air Ball jest sprzedawany w niebieskim kolorze. Zapakowano go w estetycznie wyglądające pudełko, dlatego jest ciekawym pomysłem na prezent dla aktywnej fizycznie osoby. Po napompowaniu piłka ma średnicę 65 cm lub 85 cm w zależności od kupionej wersji. Nie ma ryzyka, że gdy przypadkowo ją przebijemy powietrze będzie szybko uciekać. Zapobiega temu wykorzystany system anti-burst.

Do kompletu jest dołączona niewielka pompka umożliwiająca szybkie napompowanie modelu. Wtłacza ona powietrze nie tylko wtedy, gdy naciskamy na tłok, ale także w momencie, gdy podnosimy go do góry. Piłka jest wykonana z solidnego materiału, więc można z nią regularnie ćwiczyć.

Prezentowany model jest chwalony nie tylko za wytrzymałość, ale i praktyczność. Jest on polecany do treningów w domu, znajduje również zastosowanie na siłowni czy w gabinecie fizjoterapeutycznym. Piłka ma antypoślizgową powierzchnię i co ważne, można ją bez trudu wyczyścić. Kupujący często podkreślają w swoich recenzjach, że produkt nadaje się dla każdego, niezależnie od wieku czy płci.

Model 4FIZJO Air Ball jest dostępny w niebieskim kolorze. Jego średnica po napompowaniu wynosi 65 lub 85 cm.

 

Zalety

Zapewnia bezpieczny trening: Z pomocą piłki możemy przeprowadzić w pełni bezpieczny trening. Ma ona antypoślizgową powierzchnię, a w przypadku przebicia powietrze nie ucieka z niej zbyt szybko (system anti-burst).

Pompka push&pull: Do zestawu dołączono niewielką pompkę push&pull, z pomocą której napompowanie akcesorium nie trwa zbyt długo. Wtłacza ona powietrze zarówno przy naciskaniu tłoka, jak i podczas podnoszenia go do góry.

Pomysł na prezent: Piłkę można podarować w prezencie osobie, która jest aktywna fizycznie. Z pewnością doceni ona tak praktyczny podarunek. Warto podkreślić, że produkt został zapakowany w estetycznie wyglądające pudełko.

Łatwe czyszczenie: Akcesorium należy regularnie czyścić, ale nie jest to kłopotliwe. Wystarczy przetrzeć piłkę wilgotną ściereczką, może być namoczona w wodzie z dodatkiem łagodnego detergentu, np. płynu do naczyń.

 

Wady

Brak kilku wersji kolorystycznych: Nie wszystkim osobom spodobało się to, że model jest sprzedawany tylko w jednym kolorze. Uważają oni, że do wyboru powinno być kilka różnych barw.

 

 

 

 

3. Adidas Anti-Burst Adbl-13246Gr 65Cm

 

Kolejny produkt, Adidas ADBL-13246GR, to piłka gimnastyczna o średnicy 65 cm. Model ten został wykonany w oparciu o technologię Anti -burst, zwiększającą wytrzymałość produktu i zapobiegającą odkształcaniu się. Dzięki temu systemowi, przy przypadkowym przebiciu powłoki, powietrze uchodzi powoli, i nie stwarza niebezpiecznej sytuacji dla osoby ćwiczącej.

Dodatkowo model ten został pokryty podwójna teksturą, z powodu której powierzchnia charakteryzuje się większą przyczepnością. Maksymalna waga użytkownika nie może przekroczyć masy 110 kg. Do zakupionego zestawu producent dołącza pompkę ręczną, ponieważ zakupiona piłka nie jest napompowana.

Zostało udowodnione, że ćwiczenia z piłką poprawiają propriocepcję, czyli umiejętność czucia ciała w przestrzeni. Ponadto wszyscy użytkownicy tego modelu przekazują, że ćwiczenia ogólnorozwojowe korygują postawę, wzmacniają mięśnie grzbietu i pozwalają na zwiększenie ruchomości stawów.

Klienci też przekazują, że nawet najlepsza piłka do ćwiczeń wymaga czyszczenia po treningu. W tym wypadku jest to niezwykle łatwe, wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką z mydłem. Dzięki takim prostym zabiegom pielęgnacyjnym Twoja piłka długo zachowa powierzchnię podwójnej tekstury.

Adidas ADBL-13246GR to piłka gimnastyczna o średnicy 65 cm. Produkt wytrzymuje obciążenie maksymalnie 110 kg.

 

Zalety

Technologia Anti–burst: Za sprawą technologii Anti-burst przy przypadkowym przebiciu powłoki, powietrze uchodzi powoli, a więc osoba ćwicząca na piłce jest bezpieczna.

Materiał: Produkt pokryto podwójną teksturą, co zapewnia lepszą przyczepność. Warto też zauważyć, że materiał, z jakiego wykonano ten sprzęt jest bardzo solidny.

Efektywność ćwiczeń: Ćwiczenia z piłką poprawiają propriocepcję, czyli umiejętność czucia ciała w przestrzeni. Poza tym osoby korzystające z tego produktu potwierdzają, że efekty ćwiczeń widoczne są dość szybko.

Łatwe czyszczenie: Produkt wystarczy przetrzeć mokrą szmatką. Pod wpływem wody nie traci swoich właściwości, a my w ten prosty sposób dbamy o higienę.

 

Wady

Cena: Jak zauważają konsumenci ,stosunek jakości do ceny jest w tym wypadku mało atrakcyjny. Niektóre osoby mają wrażenie, że płacą wyłącznie za znaczek producenta na piłce.

Maksymalne obciążenie: Model ten wytrzymuje obciążenie maksymalnie do 110 kg. To nie dużo w porównaniu z naszymi pozostałymi propozycjami.

 

 

 

 

4. Piłka do pilatesu Ovoball Tiguar

 

Następny product Tiguar Ovoball, to nieduża piłka o niekonwencjonalnym, owalnym kształcie. Rozmiar tego sprzętu wynosi 16,6 x 25 cm i jest dostępny w kolorach: śliwka, morski, oliwka, szary. Nazwa tej piłki „Ovoball” to zlepek 2 słów: łacińskiego “ovo”, co znaczy „jajko”, oraz angielskiego „ball” – piłka. Ten typ piłki przeznaczony jest głównie do rehabilitacji i zajęć korekcyjnych.

Często wykorzystuje się je do rehabilitacji dzieci, lub osób ze schorzeniami ortopedycznymi, ponieważ przy owalnym kształcie łatwiej uzyskać stabilność piłki. Zaletą takiego kształtu (przy większych rozmiarach piłki) jest również to, że instruktor może siedzieć jednocześnie z osobą ćwiczącą i wspierać jej ruchy.

Piłka ponadto została wykonana z trwałych materiałów, zapewniających bezpieczeństwo ćwiczeń. Najczęstsze zastosowanie tego modelu jest przy korygowaniu pozycji ciała, przy ćwiczeniach w stretchingu, pilatesie oraz przy ćwiczeniach relaksacyjnych.

Trening z taką małą piłką polega na trzymaniu jej w zgięciach nóg, albo opieraniu się na piłce jedną ręką, gdy reszta ciała wykonuje ćwiczenie. Wymaga to angażowania w większym stopniu niż przy stałej podporze, mięśni głębokich. Konsumenci, którzy zakupili ten produkt uważają, że jest on wart swojej ceny, bo jest funkcjonalny i trwały.

Piłka Tiguar Ovoball to produkt o wymiarach 16,6 x 25 cm. Jest to model typu jajo przeznaczony do wykonywania ćwiczeń rehabilitacyjnych, korekcyjnych, jak również podczas zajęć z pilatesu.

 

Zalety

Kształt: Ze względu na kształt piłka bardzo dobrze wspiera kręgosłup i zapewnia nam stabilność podczas aktywności fizycznej.

Materiał: Piłka jest wykonana z trwałych materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne i przetarcia. Jednocześnie trzeba zauważyć, że tworzywa użyte w produkcji są pozbawione szkodliwych substancji, a więc bezpieczne dla naszego organizmu.

Cena: Wśród zalet produktu konsumenci wymieniają jego atrakcyjną cenę. Nie można zaprzeczyć, że stosunek jakości do ceny jest w tym przypadku bardzo atrakcyjny.

 

Wady

Funkcjonalności: Ze względu na jej kształt liczba ćwiczeń, jakie możemy wykonać przy jej użyciu jest ograniczona.

Brak informacji o maksymalnym obciążeniu: Trudno jest znaleźć informacje, jakie obciążenie wytrzymuje ten model.

 

 

 

 

 5. Bosu Piłka Balastowa Ballast Ball

 

Bosu, to producent innowacyjnych urządzeń do treningu równowagi. Piłkę Bosu Ballast firma wypuściła na rynek w 2000 roku. Sprzęt niemal natychmiast zyskał popularność i uznanie w świecie fitness. Ćwiczenia takie, bowiem wpływają znakomicie na poprawę kondycji fizycznej i zmysłu równowagi. Opinie o piłkach do ćwiczeń Bosu Ballast mówią, że dzięki posiadanemu w środku balastowi, utrzymuje się piłkę w miejscu.

Zapobiega  to jej niechcianemu przemieszczaniu się. Piłka jest wypełniona kulkami w ilości 2,5 kg, które taką funkcję balastu pełnią. Osoby mające styczność z tym sprzętem, mówią, że dzięki takiemu rozwiązaniu ćwiczenia są bardziej efektywne i bezpieczne.

Dodatkowo obciążenie takie stwarza możliwości większej ilości ćwiczeń poprawiających równowagę i koordynację. Średnica tego modelu wynosi 65 cm, a maksymalna waga jaką uniesie to 300 kg.

Waga samej piłki to 3 kg. Powierzchnia jest wykonana z wielowymiarowego materiału, zapewniającego trwałość i bezpieczeństwo. Zakupiony zestaw zawiera, obok piłki, nożną pompkę, oraz zestaw ćwiczeń na płycie DVD.

Bosu Ballast to piłka wypełniona kulkami. Produkt waży 3 kg. Wytrzymuje on obciążenie do 300 kg. Jego średnica wynosi 65 cm.

 

Zalety

Wypełnienie: Wewnątrz znajdują się piłki, których waga wynosi 2,5 kg. W ten sposób zyskujemy niewielkie obciążenie. Nie zawsze jest ono wskazane, ale w wielu przypadkach pozwala urozmaicić nasze ćwiczenia.

Wytrzymałość: Konsumenci wybrali ten produkt ze względu na jego wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz duże obciążenie, nawet do 300 kg.

 

Wady

Cena: Piłka jest droga. Kosztuje ponad 300 zł, więc nie jest to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś na sam początek.

Waga: Produkt waży 3 kg, a więc może utrudnić wykonywanie ćwiczeń, zwłaszcza osobie, która ma słabą kondycję.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

4 KOMENTARZ

Elżbieta

April 14, 2022 at 4:30 pm

Ja w sprawie piłki nr 2 (4FIZJO Air Ball) piszecie że po napompowaniu ma średnicę 50 cm a po kliknięciu na stronie allegro jest informacja że jej średnica wynosi 65 cm…Kto się mija z prawdą?

Odpowiadać
Zespół Zdrowywysilek.pl

April 17, 2022 at 2:05 pm

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za czujność, tekst został poprawiony,
Zespół ZdrowyWysiłek.pl

Odpowiadać
Kowal

September 28, 2021 at 8:33 pm

Raz 75 cm raz 65 cm polecacie dla 177 cm, to jak to w końcu jest…

Odpowiadać
Zespół Zdrowywysilek.pl

October 11, 2021 at 5:08 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz. Błąd pojawił się ze względu na sprzeczne informacje na stronie sprzedawcy. Błąd został już zweryfikowany.

Pozdrawiamy,
Zespół ZdrowyWysiłek.pl

Odpowiadać